vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Букмекерська контора NetBet

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Загальний опис

Бк NetBet – це досить молода, але стрімко розвивається, букмекерська контора. Свій успіх вона отримала дякуючи високим коефіцієнтам, які помітно відрізнялися (і відрізняються) на тлі численних конкурентів. Компанією постійно проводяться різноманітні акції з цікавими умовами, що дозволяє їй залучати все більшу кількість потенційних нових.

Функціонує контору не так давно, а саме – з моменту злиття Бет770 і НетБет в єдине ціле (2013 рік). Працює вона по ліцензії No. LGA/2/272/2012, виданої Lotteries&GamingAuthority (LGA), і регулюється відповідно до законів Мальти. 98,3% виплатить від валового прибутку в минулому році – саме ця цифра фігурує на офіційному сайті букмекера і говорячи це ще. Та й відгуки про NetBet, в основному, тільки позитивні, тому довіряти їм можна цілком.

Сайт NetBet

Букмекерська контора NetBet володіє досить непоганим сайтом, на якому, до слова, можна пограти ще і в онлайн казино. Виконаний він у чорних і серих тонах, а всі розділи розташовані в зручному і логічному порядку. Радує відсутність реклами і різноманітних спливаючих вікон. Реєстрація проходить у стандартному режимі і не вимагає особливих зусиль.

Лінія та ставки в NetBet

Огляд вибору ставок на спорт у NetBet показав хороші коефіцієнти (Іноді навіть зустрічаються вилки), лінія досить простора, а на вибір пропонується близько 30 різних видів спорту (футбол, баскет, хе, т.к. Особливо добре представлений розпис, в якій можна зустріти ціле безліч найрізноманітніших варіантів на гру. Мінімальна ставка – 0.05 $ (або еквівалент).

Live-ставки

У розділі Live ставок, букмекер NetBet постарався максимально просто і зухвало відобразити весь розпис, щоб клієнт міг спокійно грати і не терятися. Дана опція працює стабільно і відрізняється добрими показниками коефіцієнтів. Мінімальна Live-ставка – 1$ (або еквівалент).

Акції та бонуси NetBet

У цій букмекерській системі діють, як постійні, так і тимчасові (для кожної з них діє свій бонус код NetBet), акції і бонуси. В даний час букмекер пропонує наступні вигідні пропозиції:

Бонус 50% на перший депозит (до 50 $). Код акції для NetBet – WELCOME50;

“Комбо Страховка” – повернення грошей за програний експрес (до 25 $) при несупаданні одного результату;

Бонус “US Boost” (від 10% до 100% від суми) на експрес для американських видів спорту (NBA, NHL, MLB, MLS, NFL);

Бонусні 10 $ для першої ставки, здійсненої з мобільного телефону.

Введення/Виведення грошових коштів

У букмекерській конторі NetBet доступно 6 варіантів валют при відкритті особистого рахунку (американські та канадські долари, англійські фунти, євро, румунські) Мінімальний депозит – 20 $ або їх будь-який грошовий еквівалент. Поповнити рахунок, як і вивести гроші в подальшому, можна при допомозі одного з представлених на сайті варіантів, а саме: MasterCard/Visa, Mon,

Технічна підтримка NetBet

У службі технічного підтримки NetBet працюють доброзичливі і дбайливі співробітники, тому при виникненні будь-якої незрозумілої ситуації, Ви зможете проходити Працює вона як в режимі он-лайн-чата (08:00 – 00:00), так і по телефону (цілодобово). Також доступний варіант відправки запиту за електронною поштою. Відкликання консультантів на ваші запити є достатньо інформативним і зможуть допомогти вам розібратися в складній ситуації в найкоротші рядки.

Питання та відповіді

Як зробити ставку в NetBet?

Зареєстрованим гравцям зробити ставку в Netbet просто: по-перше вибрати подію, що зацікавила, в лінії лайв або прематч, по-друге – натиснути на його коефіцієнт і сформувати парі, і по-третє – підтвердити ставку

Які є бонуси в NetBet?

Бонуси в NetBet передбачаються для нових гравців, які більше орієнтовані на покер – їм NetBet пропонує після реєстрації та здійснення першого депозиту потроїти його бонусом – на суму до 1 500 євро

Як вивести гроші з рахунку NetBet?

Виведення коштів з ігрового рахунку NetBet проводиться через особистий кабінет, як правило – тим самим способом, яким раніше проводилося його поповнення. Однією з переваг букмекера NetBet є підтримка більшості популярних банківських карт та сервісів, електронних платіжних систем та віртуальних гаманців

Прогнози і ставки :

Догори