iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Мобільна версія БК Parimatch і особливості реєстрації на сайті

Бонус на перший депозит 2500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐сайту букмекерської компанії Pari Match є мобільна версія, щоб клієнти могли робити ставки і управляти своїм акаунтом зі смартфона або планшета, де б вони не знаходилися. Скажений ритм життя сучасних людей вимагає оперативно реагувати на зміни. Тому багато буквально «живуть» в своїх смартфонах. Адже доступ до домашнього комп’ютера у нас є не завжди.

Мобільний додаток Parimatch

Кращі букмекери в Україні

Мобільна версія parimatch підходить для пристроїв на базі Android і iOS. На ній розміщувати свої ставки також легко і зручно, як на стандартному сайті. Також гравці можуть вільно користуватися бонусами від Паріматч через мобільну версію, вводячи промокод компанії. За промокодом клієнту БК Паріматч можуть отримати такі вигоди:

  • повернення частини програних грошей;
  • збільшення коефіцієнта ставки;
  • отримання бонусних коштів на рахунок;
  • подвоєння наявної суми грошей на рахунку і т.д.

Якщо на мобільний пристрій скачати ще й додаток parimatch, то можна буде користуватися такими послугами цієї БК, як Cash Out, а також робити ставки BetGames і Live. Але зверніть увагу, що у програми є і два недоліки:

Ви не зможете зв’язуватися з техпідтримкою через Live-чат.

Перед тим, як завантажити додаток Паріматч на Android або iOS, потрібно буде зареєструвати свій аккаунт, а через додаток це зробити неможливо. Доведеться все-таки заходити на свій ПК.

У букмекера Паріматч реєстрація на сайті займає мінімум часу. Вводите свої дані, підтверджуєте номер мобільного, і ваш обліковий запис готова і доступна. А ось з першим висновком виграних грошей доведеться витратити трохи часу.

Справа в тому, що для гравців, які вперше виводять кошти на Паріматч, передбачена система верифікації. Вона передбачає відправку кольорових скан-копій всіх зазначених документів до адміністрації. Тільки пройшовши процедуру ідентифікації, можна вивести гроші з системи.

Прогнози і ставки :

Мобільна версія БК Parimatch і особливості реєстрації на сайті
Догори