vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Як робити ставки на триколійний тотал?

Як робити ставки на триколійний тотал?

Ставки на тотал визнані одними з найпопулярніших серед капперів, оскільки аналізувати сумарну кількість забитих голів, порушень, кутових тощо. простіше, ніж будь-яку іншу статистику. Але під “тоталом” практично завжди розуміють класичний варіант, коли гравцю доступні дві опції – ТБ або “тотал більше” і ТМ або “тотал менше”, а далі все залежить від обраного числового значення.

У розписі результатів топових контор представлений ще й альтернативний варіант тотала – “трьохколійний”, коли у гравця з’являється три опції: більше, менше і одно. Числові значення такого тоталу також варіюються.

Що означає триколійний тотал у ставках на спорт?

Основна відмінність між триколійним і традиційним (цілочисленним) тоталом полягає в тому, що в першому випадку повернення не передбачене, навіть якщо значення ціле, а не дробове.

Розглянемо з прикладу. Ви робите ставку на класичний тотал ТБ2, і команди забивають рівно два м’ячі у грі. Цілочисленний тотал має на увазі повернення ставки (розрахунок перемоги з коефіцієнтом 1). У триколійному тоталі ставка на тотал більше 2 означає, що команди повинні забити не менше трьох голів, інакше ставка виявиться програною.

Найбільш поширений триколійний тотал для футбольних та тенісних матчів, проте теоретично, робити ставки можна на будь-які події, де є якась сумарна результативність (шайб, періодів, набраних очок тощо).

Звичайно, з погляду популярності триколійний тотал відстає від цілого, оскільки прогнозувати такі результати на порядок складніше. Особливо це стосується новачків у світі ставок, які дуже люблять укладати парі на цілі чисельні тотали.

Цілочисельний тотал

З цілим тоталом все просто і зрозуміло. Гравець прогнозує зразкову кількість голів у футболі, геймів у тенісі, набраних очок у баскетболі, а потім робить відповідну ставку. Ціле значення завжди має на увазі можливість повернення.

Якщо говорити про відмінності між триколійним і цілим тоталами, різниця не тільки в неможливості повернення, але ще й у коефіцієнтах. Спрогнозувати триколійний тотал складніше, а тому і котирування завжди вищі.

Як приклад візьмемо футбольний матч між “Ньюкаслом” та “Манчестер Юнайтед”. У розписі букмекера представлений як цілий, так і триколійний тотал на цю гру. Класичний тотал більше двох оцінюється у 1.24, а більше 3 – у 1.93. Трьохколійний тотал більше 2 вже оцінюється в 1.65, а більше 3 – в 2.51.

Крім того, опція “рівно” зазвичай пропонується з досить високими коефіцієнтами. Наприклад, “рівно 2” пропонують з коефіцієнтом 4.24.

Беттори часто використовують такий варіант тотала для ставок на матчі, де вони очікують на нічийний результат (1:1).

Індивідуальний триколійний тотал

За аналогією з цілим трипутовий тотал буває, як загальним, так і індивідуальним – гравцям необхідно передбачити кількість голів, набраних очок або геймів окремо.

Експерти не рекомендують робити ставки на триколійний тотал більше 1 на аутсайдерів, оскільки ймовірність забити два голи фавориту мінімальна. В цьому випадку краще вибрати класичний тотал, а ось на фаворитів активно ставлять, причому досвідчені гравці часто люблять вибирати опцію “рівно”.

Каппер проводить аналітику останніх матчів команди та розуміє, що колектив часто досягає перемоги з мінімальною перевагою (1:0). Ставка на тотал “дорівнює 1” часто оцінюється високими коефіцієнтами (від 3.00).

Стратегія ставок із використанням триколійного тоталу

Професійні гравці на ставках завжди застосовують стратегії, коли роблять ставки на будь-які результати. Трьохколійний тотал не виняток. Як зробити ставки не везінням, а закономірністю?

Прибутковою стратегією вважається на дистанції, коли каппер обирає один клуб, який є фаворитом свого чемпіонату. Наприклад, “Баварія”, яка виграє постійно національну першість. У середньому мюнхенська команда забиває по 3,29 м’ячі за гру. Варіант з тоталом “більше 2” оцінюється в 2,53, тому каппер зможе робити ставки на той самий результат – на довгій дистанції він опиниться в плюсі. З 17 останніх ігор лише у шести “Баварія” забивала менше 3, тому коефіцієнт 2.50 повністю перекриває збитки від неточних ставок.

Головною перевагою таких ставок є підвищені коефіцієнти. З тим самим прогнозом, що і на традиційний (цілочисленний) тотал каппер отримує можливість виграти більше.

Які недоліки такого результату? Головним вважають відсутність повернення – робити прогнози доводиться точніше підключати більше аналітичної інформації. Другий мінус – рідкість результату. Знайти ставки на триколійний тотал можна тільки в топових конторах, де загальний розпис ринку понад 1000 результатів. Крім того, навіть популярні букмекери пропонують триколійний тотал зазвичай лише на футбольні матчі.

Питання та відповіді

Чи можна оформити повернення ставки на триколійний тотал?

Ні, у триколійному тоталі можливий або виграш, або програш. Повернення ставки можливе лише в тоталах з цілим числом.

Що таке індивідуальний триколійний тотал?

У даному випадку робиться ставка на суму голів тільки однієї конкретної команди у футбольному матчі з трьома варіантами: “більше N”, “рівно N”, “менше N”.

На які додаткові ринки можна ставити на триколійний тотал?

У матчах топових футбольних ліг можна додатково ставити на кутові, жовті картки, офсайди, аути тощо.

Прогнози і ставки :

Догори