vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
ставки на хокей

Як робити ставки на хокей в Фавбет

На сайті букмекерської контори Фавбет хокей входить в п’ятірку найбільш популярних видів спорту для беттінга. У лінії можна знайти практично все змагання, які відбуваються в світі. Битися об заклад на хокей в Favbet можна як на топові матчі, так і маловідомі зустрічі регіонального значення зі зниженою маржею. Розпис подій середня, але за варіантами тотала і фори значно перевершує пропозиції інших контор.

Правила ставок на хокей в Favbet

Ставки на хокей в Фавбет приймаються з урахуванням правил, які описані на сайті букмекера. Зокрема, парі полягають виключно на основний час. Буліти і додатково призначений час в розрахунок не береться. Виняток становлять ставки на прохід і перемогу, в яких не передбачено результат нічия.
Повернення ставок на кількість кидків проводиться в разі точного попадання в тотал букмекера. Це ж правило стосується індивідуального тотала по маркету «гол + пас», а також при відсутності гравця на стадіоні, перенесення або скасування матчу.
Все парі на фору, тотал, видалення, переможця в періоді розраховуються в Favbet тільки за фактично тим, що трапилося моментам в цьому періоді і не переносяться на наступний. При однаковій результативності періодів ставки за цими показниками анулюються з поверненням коштів. Якщо матч скасований або перенесений на інший час все парі скасовуються.
При угодах на загальний тотал ігрового дня в чемпіонаті в розрахунок приймаються гри, що входять в лінію поточного дня. Якщо одна або кілька зустрічей скасовані або перенесені, проводиться повернення ставок. У парі виду Система і Експрес на вихід-невихід в наступний тур дозволено включати тільки одну команду з групи. Якщо ставки зроблені на дві і більше команди групи, вони анулюються.

Види ставок в Фавбет

У режимі лайв ставити на хокей можна відразу після початку матчу і аж до його завершення. У прематчевой лінії парі дозволено укладати строго до початку зустрічі. За кількістю доданих в купон підсумків приймаються ставки трьох видів:

  • Ординар – одна подія – один результат;
  • Експрес – до 20 випадків незалежних подій;
  • Система – кілька експресів з сумарною кількістю випадків 15.

Для ставок на хокей Беттери доступний ще один вид парі – ВІП-ставки, які допускають розмір внеску, який перевищує ліміт, встановлений букмекерів. Такі ставки можуть бути як прийнято, так і відхилені без пояснення причин.
Фавбет пропонує середню розпис подій із загальним числом маркетів від 20 до 50. Парі полягають на переможця в матчі, періодах або подвійний результат. Є великий вибір результатів з негативною і позитивною форою. Для кожної події передбачено кілька варіантів загального тотала. Поставити в хокеї можна також на:

  • Обидві команди заб’ють;
  • Хто заб’є останній / першу шайбу;
  • Скільки голів буде забито командою.

Для деяких матчів існують спеціальні ставки, що включають два результату. наприклад:

  • Виграє та тотал більше;
  • Чи не програє і тотал більше;
  • Виграє всуху;
  • Обидві команди заб’ють більше / менше 1.5 голи.

Для кубкових змагань передбачені угоди на прохід в наступний тур, фінал, результативність ігрового дня і інші ринки.

На які матчі робити ставки в хокеї Favbet  

Хокейна лінія в БК вражає своїм розмахом, а розклад подій викладається завчасно. Вже сьогодні можна ставити на матчі, які відбудуться через кілька місяців. Парі приймаються не тільки на поєдинки популярних чемпіонатів КХЛ, НХЛ, кубків Стенлі або Гагаріна. У лінії представлені численні змагання регіонального значення, аж до аматорських і юнацьких збірних.
При цьому практично будь-яку гру можна розглядати як потенційний варіант для беттінга. Найпростіше битися об заклад на топові матчі, наприклад, КХЛ або НХЛ. У мережі щодня з’являються безкоштовні прогнози, які позбавляють від необхідності проводити самостійну аналітику. Однак регіональні матчі представляють не менший інтерес. Адже в періоди між великими турнірами букмекер знижує маржу на хокейні ставки.
Робити ставки на хокей в Favbet можна не тільки на фаворитів, але і на Андердог. Головне, тверезо оцінити їхні шанси на перемогу. Наприклад, якщо ключові гравці команди аутсайдера знаходяться не в кращій формі, значить, в цей раз вони можуть зіграти ще гірше. Це відмінна можливість заробити на негативній форе і тоталі. Якщо проблеми спостерігаються в команді фаворита, також можна поставити на фору і тотал аутсайдера, але в цьому випадку вже з плюсовим значенням.

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

Догори