Що таке фрібет (безкоштовна ставка) в букмекерських конторах?

Багато починаючі гравці не цілком розуміють значення слова «фрібет» і його призначення. Питання викликають правила користування, методи пошуку і особливості отримання виграшу. Традиційно під фрібетом прийнято розуміти безкоштовну ставку, яку букмекерська контора надає при реєстрації нового аккаунта.

Що таке фрібет в букмекерських конторах?

Фрібет являє собою якусь віртуальну суму, яка надається для здійснення ставки. У разі виграшу гравець отримує не повну суму, а тільки різницю між виграшем і фрібетом, тобто віртуальний бонус букмекер забирає назад. Якщо ставка не зіграла, користувач нічого не втрачає.

Фрібет – один з найпопулярніших способів залучення нових гравців. На сьогоднішній день в умовах жорсткої конкуренції бетторам доводиться вигадувати нові і нові способи залучення клієнтів.

Головна перевага цього типу бонусу – відсутність ризику. Якщо зроблена ставка не виграє, гравець нічого не втратить, адже він не поповнював рахунок, віртуальні гроші дісталися йому в подарунок від букмекерської контори.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Переваги та недоліки безкоштовної ставки

Безкоштовні ставки – прекрасний спосіб розібратися в сфері беттінга. Якщо ви тільки починаєте знайомитися з букмекерськими конторами, використання фрібета дозволить зрозуміти механізм роботи, не вкладаючи власні кошти відразу ж.

Крім того, безкоштовні ставки дають можливість заробити, але розмір виграної суми повністю залежить від умов, які пропонує букмекер, вміння аналізувати і робити правильну ставку.

Деякі гравці спеціально відстежують наявність фрібетов на сайтах букмекерів і не роблять інших ставок, крім безкоштовних. Таких людей називають бонусхантерамі і не вітають на більшості сервісів. Не варто розраховувати на отримання значних прибутків з невеликого фрібета. Найімовірніше, для виведення зароблених грошей доведеться поставити набагато більшу суму з власних коштів і ризикнути її відіграти.

До плюсів безкоштовних ставок відносяться:

 • Простота отримання фрібета. У більшості випадків достатньо зробити першу ставку.
 • Можливість без ризику для власної кишені розібратися з роботою сайту букмекера і принципом гри на ставках.
 • Вивести виграш можна в той же день, коли пройшла ставка.

Але є і недоліки:

 • На бонус дається низький коефіцієнт, букмекер може штучно його обмежувати.
 • Іноді букмекерські контори змушують користувачів робити ризиковані ставки з великим ризиком програшу з метою недопущення виведення коштів.
 • Отримати всю виграну суму не вийде. Від неї віднімуть суму фрібета, вивести вийде тільки різницю, тобто чистий прибуток.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Три найпопулярніших виду фрібета

фрібет

Кожна букмекерська контора надає різні види фрібетов. Їх все можна класифікувати на три основні типи:

Вільний від депозиту фрібет

Зазвичай легальні і офшорні букмекерські контори пропонують цей бонус просто за реєстрацію, єдиною умовою є вік користувача – не молодше 18 років.

Беттор нараховує суму, навіть якщо гравець не поповнював рахунок. Іноді в число умов може входить підписка на новини компанії, встановлюйте мобільні додатки або верифікація аккаунта.

Угода передбачає реєстрацію тільки одного аккаунта гравця на сайті. Якщо його порушити, профілі будуть заблоковані без можливості виведення коштів і подальшого відновлення.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Фрібет при поповненні рахунку

Букмекерська контора встановлює мінімальну суму депозиту, при якій гравець отримує на рахунок фрібет. Вона може варіюватися від 100 грн до 1000 доларів. Лідируючі на ринку компанії пропонують 100% від суми поповнення, але при цьому встановлюють ліміти.

Кешбек, що нараховується при першому поповненні рахунку

Кеш-бонус має деякі відмінності від фрібета. Його розмір прямо залежить від суми, внесеної на рахунок, і він повинен бути відіграний на ставках, розмір яких в кілька разів перевищує виграш з кеш-бонуса.

Беттінговая галузь таїть в собі багато нюансів, для успішної гри потрібно витратити чималу кількість часу на їх вивчення. Фрібет – можливість глибше зануритися в світ спортивних ставок і вивчити його.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як знайти актуальні фрібети в букмекерських конторах онлайн?

Великі букмекери завжди мають для своїх клієнтів кілька видів вітальних бонусів. Крім офіційного сайту компанії, існує безліч сервісів, де система автоматично відстежує новітні пропозиції і збирає їх в таблицю. Там можна наочно побачити, який букмекер пропонують більш вигідні умови і зробити вибір.

Фрібер є зручним і популярним інструментом залучення нових клієнтів і вчить новачків не боятися програвати. Таким чином формується лояльне ставлення до організації.

Нерідко трапляється, що безкоштовні ставки нараховуються вже зареєстрованим гравцям, які довгий час не заходили в сервіс і не користувалися послугами букмекера. У цьому випадку компанія робить спробу зацікавити користувача в поверненні на сервіс.

Якщо ви вже є зареєстрованим користувачем, побачити доступні фрібети можна, зайшовши в особистий кабінет. Зазвичай на сайті його виділяють яскравими квітами. Якщо нічого схожого не було виявлено, потрібно зайти в ставку і там шукати кнопки «Фрібет» або «Безкоштовна ставка», на них ставити галочку і використовувати для гри.

У разі, якщо фрібет надається на певний вид дисципліни, матч або турнір, безкоштовна ставка відобразиться при виборі саме цього змагання.

Але не на всіх сайтах система користування фрібетамі інтуїтивно зрозуміла і проста. Якщо ви абсолютно точно знаєте, що вам належить безкоштовна ставка, але не можете її знайти, звертайтеся в службу техпідтримки.

Ви маєте повне право дізнатися, як користуватися всіма послугами букмекера, а робота оператора полягає в тому, щоб зробити гру максимально комфортною і зручною для користувача.

Як робити ставки на спорт безкоштовно?

Для отримання фрібета потрібно зареєструватися на офіційному сайті букмекерської контори. В процесі заповнення особистих даних вказуйте тільки достовірну інформацію.

Якщо буде потрібно верифікацію аккаунта (а вона рано чи пізно буде потрібно), виявлені невідповідності з великою часткою ймовірності приведуть до блокування облікового запису без можливості відновлення і конфіскації коштів.

Далі потрібно уважно ознайомитися з умовами отримання фрібета, їх може бути кілька. Деякі контори дозволяють зробити першу ставку за допомогою фрібета, в інших для його отримання необхідно поповнити рахунок. Зазвичай фрібет дається тільки один раз, а правила встановлюють термін, за який він повинен бути відіграний.

Після отримання фрібета необхідно зайти в лінію або лайв і зробити ставку на цікавий для матч або турнір. Букмекер вправі встановлювати додаткові умови користування, такі, як мінімальний коефіцієнт або певний вид спорту.

Ознайомитися з ними можна в угоді, яка повинна бути опубліковано на сайті. Правила виведення виграшу з фрібетов також відрізняються від звичайних ставок, у багатьох випадках потрібно використовувати всю суму кілька разів або за певний проміжок часу.

Прогнози і ставки :

Приклад ставки на фрібет за реєстрацію без депозиту

Такий фрібет нараховується новому гравцеві просто за реєстрацію в системі, поповнювати рахунок не обов’язково. Першу ставку можна зробити за допомогою фрібета. Наприклад, сума безкоштовної ставки становить 500 грн. На матч дається коефіцієнт 3.00, ви використовуєте всю суму фрібета.

Якщо ставка зіграла, виграш складе 1500 грн. Але отримаєте ви його не повністю. Фрібет – віртуальні гроші, які не можна вивести, можна лише використовувати їх для ставки. Після гри сума в будь-якому випадку повертається букмекерові. Тому при виграші в 1500 грн на рахунок вашого облікового запису зарахується 1000 грн, а 500 грн фрібета повернуться організації.

Розглянемо ще один приклад отримання фрібета з поповненням балансу в букмекерській конторі «Фонбет». Бонус можна отримати при реєстрації нового аккаунта. Для цього вкажіть особисті дані і пройдіть ідентифікацію. Поповнити рахунок можна на суму від 500 до 10 000 грн.

Далі потрібно зробити першу ставку. На рахунок зарахується фрібет, який дорівнює сумі ставки. Максимальний розмір бонусу обмежений 10 000 грн. Можна використовувати не всю суму поповнення для ставки, при цьому розмір бонусу буде заокруглений. Наприклад, якщо ставка дорівнюватиме 2300 грн, то фрібет – 2500 грн. Кількість безкоштовних ставок при поповненні на 10 000 грн дорівнює 12: 4 ставки по 500 грн і 8 ставок по 1000. Для отримання першого бонусу необхідно зробити ставки на суму 2500 грн, виграш складе 500 грн.

Відіграш другого бонуса складе вже 5 000 грн, а п’ятого – 10 000. На виконання умов, поставлених букмекерів, дається в цілому 30 днів, тобто 1 місяць. Після закінчення цього терміну безкоштовні ставки анулюються.

Для відіграшу коефіцієнт на спортивні події не повинен опускатися нижче 1.5, навіть якщо це експрес-ставка. Така схема отримання фрібета на перший погляд здається досить складною і заплутаною. Але вона вигідна, тому варто витратити деяку кількість часу і детально розібратися з умовами.

Як вигідно відіграти фрібет?

Для того, щоб відіграти фрібет, потрібно зробити безкоштовну ставку. До вибору дисципліни потрібно підійти відповідально. Існує ряд рекомендацій, яких слід дотримуватися:

 1. Віддавайте перевагу тому виду спорту, в якому добре розбираєтеся. Є успішні гравці в кількох дисциплінах, але це, скоріше, виняток, ніж правило.
 2. Спроба відіграти фрібет якомога швидше. Якщо на поточний день не передбачається топових чемпіонатів цікавить вас спортивної дисципліни, краще почекати якийсь час. Ставка на рідкісні екзотичні турніри з великою часткою імовірності призведе до невдачі.
 3. Цікавтеся останніми новинами і читайте аналітичні огляди на майбутні турніри. Щоб ставка зіграла, потрібно бути в курсі останніх подій. Багато спортивних сайтів публікують статистику і думки експертів, вони допоможуть вам тримати руку на пульсі.
 4. Не ставте суму банку повністю. Навіть якщо ви абсолютно впевнені в успіху, варто лише збільшити суму, але ніяк не ставити все.
 5. Звертайте увагу на мотивацію і силу команд. В основі успішної ставки лежить передматчевий аналіз, і лише іноді інтуїція.
 6. Не варто робити ставки на улюблені команди. Щирі переживання і хвилювання можуть перешкодити тверезо оцінити обстановку і зважити всі ризики.
 7. Не робіть ставки на матчі, в яких можливе повернення грошей (фори, тотали). Якби це була ставка на ваші особисті гроші, тоді є ймовірність отримання компенсації. Але у випадку з фрібетамі все зовсім по-іншому. Переважна більшість з них просто згорають, адже фрібети не обов’язкові для страхування.
 8. Вибирайте максимально можливий коефіцієнт і пам’ятайте, що при виграші ставки на рахунок надійде лише частина його, а сам фрібет повернеться букмекерові.
 9. Поспішати зробити ставку на перший-ліпший турнір не варто, але і занадто зволікати теж небезпечно. Зазвичай фрібети діють певний період, за який їх необхідно відіграти.

Початківці гравці часто стикаються зі складними і заплутаними умовами отримання фрібетов, тому на початковому етапі роблять багато помилок. При зверненні в службу техпідтримки оператор вказує на пункт правил, який можна трактувати неоднозначно, букмекер в будь-якому випадку виявляється прав.

Недобросовісні організації іноді ставлять користувачів в безвихідне становище, не даючи відмовитися від бонусу. При невиконанні умов запропонованої акції рахунок блокується і людина не може вивести власні гроші, тому змушений виконувати умови.

У будь-якому випадку перш, ніж погоджуватися на отримання фрібета, потрібно уважно ознайомитися з правилами користування та умовами його отримання. Тоді дійсно є ймовірність отримати не тільки власні, а й виграні гроші.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Що таке фрібет (безкоштовна ставка) в букмекерських конторах?
Догори