vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Що таке фрібет (безкоштовна ставка) в букмекерських конторах?

Фрібети вважається привабливим бонусним форматом на сайтах зі ставками на спорт. Однак багато користувачів досі не розуміють значення цього терміну, правил використання фрібетів та відіграшу. Оскільки це нагальне питання турбує безліч новачків в індустрії беттінгу, у цьому огляді ми розповімо усі тонкощі поняття.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що означає фрібет у букмекерських конторах?

Фрібет – це безкоштовна ставка, яку букмекерська контора пропонує при реєстрації нового аккаунта новачкам. Більшість бк встановлюють ліміт для серії безкоштовних парі. Якщо ставка зіграла, гравець отримує не повну суму, а тільки різницю між виграшем і фрібетом. Тобто, адміністрація забирає подарунок назад. Однак у разі програшу ставки ви нічного не втрачаєте.

Фрібет – це один із найпопулярніших способів привернення уваги нових гравців. В умовах жорсткої конкуренції букмекерським конторам доводиться вигадувати нові способи збільшення аудиторії активних гравців. Головна перевага цього бонусу полягає у відсутності ризику. Якщо зроблена ставка не виграє, гравець нічого не втратить. Вам не потрібно поповнювати рахунок для створення ставки, оскільки віртуальні гроші нараховуються у форматі подарунку від букмекерської контори.

фрібет

Різновиди фрібетів

Виділяють три найпопулярніших різновиди фрібетів, які мають попит на українських платформах. Умовно їх поділяють на наступні групи:

 1. Бездепозитний фрібет.

Зазвичай легальні та офшорні букмекерські контори пропонують цей бонус за швидку реєстрацію. Потрібно виконати усі умови повноцінного створення аккаунта. Азартний беттінг доступний лише повнолітнім бетторам від 18 років.

У цьому випадку букмекер нараховує суму, навіть якщо гравець не поповнював рахунок. Кожен букмекер визначає власні правила для нарахування цього бонусу. Наприклад, пройти верифікацію, встановити додаток, прив’язати електронну пошту та номер телефону, підписатися на розсилку тощо.

Угода передбачає реєстрацію тільки одного аккаунта гравця на сайті. Якщо його порушити, профілі будуть заблоковані без можливості виведення коштів і подальшого відновлення.

 1. Фрібети при першому поповненні рахунку.

Букмекерська контора встановлює мінімальну суму депозиту, з якою гравець отримує на рахунок фрібет. Вона може варіюватися від 100 грн до 1000 доларів. Топові українські бк пропонують 100% від суми поповнення. Але при цьому обов’язково встановлюють ліміти.

 1. Кешбек, що нараховується при першому поповненні рахунку.

Кеш-бонус має деякі відмінності від фрібета. Його розмір залежить від суми поповнення і він повинен бути відіграний на ставках, розмір яких в кілька разів перевищує виграш з кеш-бонуса.

У беттінгу досить багато секретів, про які ви дізнаєтеся лише з часом. З вивченням особливостей нарахування бонусів можна вивчити основи фрібетів та створення ставок.

Як робити ставки на спорт безкоштовно?

Для отримання фрібета потрібно зареєструватися на офіційному сайті букмекерської контори. В процесі заповнення особистих даних вказуйте тільки достовірну інформацію. Більшість бк встановлюють обов’язкову верифікацію. Це означає, що для зарахування бонусів потрібно прикріпити скан паспорту у налаштуваннях особистого кабінету.

Далі потрібно уважно ознайомитися з умовами отримання фрібета. Їх може бути цілий перелік. Деякі контори дозволяють зробити першу ставку за допомогою фрібета, в інших для його отримання необхідно поповнити рахунок. Зазвичай фрібет нараховується лише один раз. Значенням його вейджеру встановлюють термін відіграшу пропозиції.

Після отримання фрібета необхідно зайти в лінію або лайв, зробити ставку на цікавий для матч або турнір. Букмекер може встановлювати додаткові умови користування. До їх переліку відносять: мінімальний коефіцієнт, вид спорту для парі. Ознайомитися з ними можна в описі бонусу на сайті. Правила виведення виграшу з фрібетів також відрізняються від звичайних ставок.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Приклад ставок з фрібетом за реєстрацію без поповнення рахунку

Такий фрібет нараховується новому гравцеві за реєстрацію у системі. При цьому поповнювати рахунок не обов’язково. Першу ставку можна зробити з використанням фрібета. Наприклад, сума безкоштовної ставки становить 500 грн. На матч встановлюється коефіцієнт 3.00. Ви вирішили використовуєте всю суму фрібета.

Якщо ставка зіграла, виграш становить 1500 грн. Отримати всю суму ви не зможете. Фрібет – віртуальні гроші, які не можна вивести, можна лише використовувати їх для ставки. Після гри сума в будь-якому випадку повертається букмекерові. Тому при виграші в 1500 гривень на рахунок вашого облікового запису зарахується 1000 гривень, а 500 гривень фрібета повернуться букмекеру.

Ще один яскравий приклад отримання прибутку з фрібету в конторі «Фонбет»:

 1. Ви успішно реєструєтеся на сайті, проходите верифікацію.
 2. Після потрібно внести на депозит суму від 500 до 10 тисяч гривень.
 3. Далі потрібно зробити першу ставку.
 4. На рахунок зарахується фрібет у розмірі 100% від суми ставки. Максимальний розмір бонусу обмежений 10 000 грн.
 5. Можна використовувати не всю суму поповнення для ставки, при цьому розмір бонусу буде округлений. Наприклад, якщо ставка дорівнюватиме 2300 грн, то фрібет – 2500 грн. Кількість безкоштовних ставок при поповненні на 10 000 грн дорівнює 12: 4 ставки по 500 грн і 8 ставок по 1000. Для отримання першого бонусу необхідно зробити ставки на суму 2500 грн, виграш складе 500 грн.
 6. Відіграш другого бонусу складе вже 5 000 грн, а п’ятого – 10 000.
 7. Вейджером встановлений термін відіграшу 1 місяць. Якщо ви не встигли виконати умови, виграш анулюється.
 8. Відіграти бонус можна лише на ставках з коефіцієнтом вище 1.5, навіть якщо це експрес-ставка.

Схема може здаватися досить складною і заплутаною. Але вона вигідна, тому варто витратити деяку кількість часу і детально розібратися з умовами.

Правила вигідного відіграшу фрібета

Для відіграшу фрібета потрібно зробити безкоштовну ставку. До вибору дисципліни потрібно підійти відповідально. Існує ряд рекомендацій, яких слід дотримуватися:

 1. Обирайте спортивні напрямки зі зрозумілими правилами. Якщо ви знаєте правила гри, розумієте процес визначення переможців, цей напрямок для вас буде пріоритетним.
 2. Не намагайтеся отримати фрібет якомога швидше. Якщо у переліку подій немає топових чемпіонатів з категорії, яка вас цікавить, краще почекати якийсь час. Ставка на рідкісні екзотичні турніри з великою часткою імовірності призведе до невдачі.
 3. Цікавтеся останніми новинами і читайте аналітичні огляди на майбутні турніри. Щоб ставка зіграла, потрібно бути в курсі останніх подій. Багато спортивних сайтів публікують статистику і огляди експертів. Використовуйте їх з користю для виграшних парі.
 4. Не робіть ставки на весь банкролл. Навіть якщо ви абсолютно впевнені в успіху, варто лише збільшити суму, але не ризикувати усіма коштами.
 5. Звертайте увагу на мотивацію, склад, готовність команд. В основі успішної ставки лежить передматчевий аналіз, і лише іноді інтуїція.
 6. Не варто робити ставки на команди, які вам симпатизують. Щирі переживання і хвилювання можуть перешкодити об’єктивній оцінці ситуації.
 7. Не робіть ставки на матчі, в яких можливе повернення грошей (фори, тотали). Якби це була ставка на ваші особисті гроші, тоді є ймовірність отримання компенсації. Але у випадку з фрібетами все зовсім по-іншому. Переважна більшість з них просто згорають, адже фрібети не обов’язкові для страхування.
 8. Обирайте максимально вигідний коефіцієнт і пам’ятайте, що при виграші ставки на рахунок надійде лише частина його, а сам фрібет повернеться букмекерові.

Новачки часто стикаються зі складними та заплутаними умовами отримання фрібетів, тому на початковому етапі роблять багато помилок. При зверненні в службу техпідтримки оператор вказує на пункт правил, який можна сприйняти неоднозначно. Однак ви нічого не зможете з цим зробити – букмекер в будь-якому випадку виявляється прав. Важливо обрати надійну азартну платформу, на якій гравцям пропонують зрозумілі умови та чесні виплати виграшів.

Недобросовісні бк іноді ставлять користувачів у безвихідне становище, через що вони не зможуть ігнорувати бонус. При невиконанні умов запропонованої акції рахунок блокується і гравець не може вивести власні гроші, тому змушений виконувати умови.

У будь-якому випадку перш, ніж погоджуватися на отримання фрібета, потрібно уважно ознайомитися з правилами користування та умовами його отримання. Тоді дійсно є ймовірність отримати не тільки власні, а й подарунок.

Переваги та недоліки безкоштовних ставок

Фрібети – це гарна можливість розібратися у сфері беттінга. Якщо ви тільки починаєте знайомитися з букмекерськими конторами, використання фрібета дозволить зрозуміти механізм роботи без фінансових ризиків та поповнення рахунку.

Безкоштовні ставки надають можливість заробити, але розмір виграної суми повністю залежить від умов, які пропонує букмекер, вміння аналізувати та прогнозувати.

Деякі гравці спеціально відстежують наявність фрібетів на сайтах букмекерів і не роблять інших ставок, крім безкоштовних. Таких людей називають бонусхантерами. Такі гравці навіть можуть потратити до «чорного списку» усіх бк країни.  Не варто розраховувати на отримання значних прибутків з невеликого фрібета. Найімовірніше, для виведення зароблених грошей доведеться поставити набагато більшу суму з власних коштів і ризикнути для її відіграшу.

Ключовими перевагами фрібетів вважають:

 1. Прості умови для отримання фрібета. Достатньо зробити першу ставку або зареєструватися у бк.
 2. Можливість без ризику розібратися з роботою сайту букмекера та принципом гри на ставках.
 3. Отримати виграш можна відразу після оприлюднення результатів події.

Експерти також виокремлюють перелік недоліків:

 1. Низький коефіцієнт бонусу, букмекер може штучно його обмежувати.
 2. Іноді букмекерські контори змушують користувачів робити ризиковані ставки.
 3. Отримати всю виграну суму неможливо. Ви повинні повернути букмекеру суму фрібету.

Прогнози і ставки :

Де шукати фрібети 2022 в бк України?

Найпопулярніші букмекери в Україні завжди пропонують пакет вітальних бонусів. Окрім офіційного сайту букмекерської компанії, існує безліч аналітичних сервісів, де зручно слідкувати за новими пропозиціями. Найчастіше огляди публікують у вигляді таблиці, тому ви зможете швидко зорієнтуватися, який букмекер пропонує найвигідніші бонусні формати.

Фрібер є зручним і популярним інструментом залучення нових клієнтів . З використанням цього бонусу ви зможете позбутися страху перед ставками. Таким чином формується лояльне ставлення до контори.

Нерідко трапляється, що безкоштовні ставки нараховуються вже зареєстрованим гравцям, які довгий час не заходили в сервіс і не користувалися послугами букмекера. У цьому випадку компанія робить спробу зацікавити користувача з метою його повернення на сайт.

Отримати інформацію про доступні фрібети зареєстрованим гравцям можна в особистому кабінеті. Якщо нічого не знайшли, потрібно зайти в меню ставок і там шукати кнопки «Фрібет» або «Безкоштовна ставка». Встановіть галочку напроти цікавої пропозиції.

Не на всіх сайтах система користування фрібетамі інтуїтивно зрозуміла і проста. Якщо ви абсолютно точно знаєте, що вам належить безкоштовна ставка, але не можете її знайти, звертайтеся в службу техпідтримки. Ви маєте повне право дізнатися, як користуватися всіма послугами букмекера, а робота оператора полягає в тому, щоб зробити гру максимально комфортною і зручною для користувача.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори