vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Фрібет на Favbet

Фрібет на Favbet

Вибираючи букмекерську контору для ставок, гравці, крім зручності сайту, якості лінії і рівня коефіцієнтів, звертають увагу на найбільш привабливі пропозиції для новачків. Це актуально, в першу чергу, для тих гравців, які тільки починають свою «кар’єру» в світі онлайн-ставок на спорт. Тому багатьох бетторов цікавить, який фрібет від Фавбет вони можуть отримати.

Привітальні бонуси для гравців

У букмекерській середовищі користується популярністю так званий вітальний бонус для новачків. Виділяють бездепозитний бонус і бонус, обумовлений першим поповненням рахунку. У першому випадку, як правило, це безкоштовна ставка, відповідна необхідним умовам (події, тип парі, коефіцієнти), виграш від якої зараховується на рахунок. По-другому, отриманий бонус залежить від величини депозиту і повинен бути проставлений в ставках певну кількість разів. Останній варіант часто є вкрай складну, а часом і нездійсненне завдання для гравців.

Фрібет в букмекерській конторі Favbet

Новачки, що реєструються на сайті, сподіваються на фрібет від БК Фавбет, проте в Правилах букмекера такого поняття немає, хоча в інших конторах можна зустріти докладний опис терміна і умов його використання. Фрібет – це безкоштовна ставка, одержувана гравцем за вчинення будь-яких дій на сайті, таких, наприклад, як реєстрація в мобільному додатку, парі на експреси, великий оборот ставок. У деяких букмекерських конторах цей бонус може пропонуватися гравцям і просто як подарунок для залучення до гри на сайті. Найчастіше вимоги до фрібету такі:

  • ставка полягає на всю суму;
  • на рахунок клієнта надходить чистий виграш (виплата мінус номінал фрібета).

У БК Фавбет немає можливості отримати фрібет як бонус. Політика букмекера полягає в тому, що замість фрібетов компанія використовує страховку парі – так звану «ставку без ризику», що надається новим клієнтам. Ніяких інших бонусів і фрібетов реєстрація в БК не передбачає. Від служби підтримки була отримана інформація, що вказаний бонус пропонується не тільки новачкам, які пройшли реєстрацію, а й постійним клієнтам компанії. Треба бути активними користувачами і брати участь в різних акціях і розіграшах на сайті букмекера. Також його можна отримати, коли букмекерська контора Фавбет періодично вибирає випадкові акаунти на генераторі випадкових чисел і призначає даний бонус. Ще одним заходом заохочення клієнтів з боку букмекера можна вважати нарахування бонусів у вигляді фріспінов і кешбеков. Треба відсвяткувати,

резюме

Букмекерська контора Фавбет не пропонує в якості заохочення фрібет за реєстрацію, або за якісь інші дії на сайті. До послуг гравців страховка ставки, кешбек, фріспіни, а також різні акції, періодично проводяться букмекерів.

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

Догори