vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
безкоштовні прогнози на спорт

Як робити точні безкоштовні прогнози на спорт не гірше професійних аналітиків?

Любіть робити ставки на спорт і всерйоз замислюєтеся зайнятися беттінга? Вам слід навчитися навичкам аналізу майбутніх подій, а в цьому допоможуть точні безкоштовні прогнози на спорт від професійних Каппера. Вивчаючи спортивні прогнози, ви і самі вчіться оцінювати шанси спортсменів і команд, дізнаєтеся кілька думок різних експертів, отримуєте досвід у вивченні статистики та її використання на практиці.

Навчившись шукати кращі прогнози на спорт від експертів і ефективно аналізувати майбутні події, спортивні ставки почнуть приносити вам стабільний дохід.

Навіщо потрібні безкоштовні спортивні прогнози?

В наші дні ставки в букмекерських конторах роблять десятки або навіть сотні тисяч бетторов щодня. Але навіть і половина з них не дотримуються продуманої стратегії, тому на великій дистанції йдуть в мінус. Мало хто з гравців вміє прогнозувати майбутні ігри або хоча б шукати точні безкоштовні прогнози на спорт . Вони не знайомі з принципами пошуку та аналізу статистичних даних, а також і інформації зі ЗМІ або соціальних мереж. Найчастіше люди ставлять, сподіваючись на інтуїцію і удачу. Але щоб ставки регулярно приносили виграш, потрібно брати до уваги достаток факторів.

Беттери, які серйозно підходять до попереднього і детального аналізу гри, вивчення можливостей, актуальною фізичної готовності команд або окремих спортсменів, постійно примножують свій бюджет завдяки грамотним ставками на спорт. Якщо розбиратися в конкретних спортивних дисциплінах, то відсоток успішних ставок істотно збільшиться. А якщо ви не маєте досвіду в аналітиці, то прогнози на спорт сьогодні від експертів вам допоможуть. Дивіться звіти професіоналів і робіть ставки при мінімальних ризиках.

Хто складає точні безкоштовні прогнози на спорт?

Прогнози на футбольні, тенісні, баскетбольні та інші матчі на тематичних сайтах пишуть експерти, що займаються аналізом подій професійно. Вони ставлять за мету відшукати переоцінені букмекерами результати за високими коефіцієнтами, а також запропонувати бетторам зробити виграшну ставку на найбільш ймовірний вихід.

Не потрібно ставити строго на ті результати, які радять прогнозисти. Статистичну інформацію можна використовувати для порівняння думок декількох авторитетних Каппера і вже на їх основі зробити власний висновок. Але можна довіритися і аналітикам, так як практично в 75 відсотках випадків вони дають точні безкоштовні прогнози на спорт . А все завдяки серйозній підготовці до оцінки шансів спортсменів на майбутній поєдинок, обліку останніх результатів команд, поточної фізичної форми, актуальних складів і інших чинників.

Професійні прогнози – запорука успішної ставки, тому що фахівці вивчають комплекс критеріїв, здатних вплинути на результат гри. Вибирайте прогнози тільки на тих джерелах, де доступна статистика по завершених подій.

Як складаються прогнози на спорт?

Для точного прогнозування спортивної події виконується комплексна робота з аналізу інформації з ЗМІ та статистики, що стосується учасників майбутньої зустрічі. Всі дані потрібно вивчити і потім зібрати воєдино. Для написання якісних прогнозів на спорт, потрібно вибрати одну або максимум дві спортивні дисципліни, в яких ви розбираєтеся найкраще.

Як вибрати вид спорту?

Перш ніж давати точні безкоштовні прогнози на спорт, потрібно визначитися, для якої дисципліни це робити. Вибирати рекомендується тільки вид спорту, в якому добре знайомі з можливостями спортсменів / команд. Якщо ви самі багато років граєте в футбол або дивіться матчі, то не треба пробувати робити прогнози на хокей чи теніс. Вибирайте футбол, в тонкощах якого прекрасно розбираєтеся.

Намагайтеся уникати прогнозування матчів, де грає ваш улюблений спортсмен або команда. Ви не зможете проаналізувати майбутню гру об’єктивно і підсвідомо будете давати перевагу своїм улюбленцям.

Що враховувати при прогнозуванні?

Пропонуємо вашій увазі універсальну інструкцію для складання спортивного прогнозу на основі попереднього аналізу і оцінки шансів суперників. Вона підійде і для командних, і для індивідуальних видів спорту:

  • Загальний рівень. Перше, що потрібно зробити – перевірити результати команди в національних і міжнародних першостях за останні 3-5 сезонів. Є безліч офіційних таблиць і рейтингів, які допомагають дати загальну оцінку команді.
  • Актуальна фізична форма. Якщо 3 роки тому команда показувала чудові результати і була чемпіоном, не факт, що вона зможе видавати аналогічні результати в нинішньому сезоні. Для оцінки актуальною фізичної готовності, приділіть увагу вивченню показників в матчах за останній тиждень або місяць. Ці результати і відобразять стан, до якого підходять спортсмени до найближчої гри.
  • Історія особистих зустрічей. Часто буває, що команді вдається з року в рік регулярно обігравати практично всіх суперників, крім кількох, найбільш незручних по стилю гри. Щоб визначити, наскільки суперники незручні один для одного, перегляньте історію їх очних протистоянь за останні 3-5 сезонів.
  • Мотивація і позиція в турнірній таблиці. Робити точні безкоштовні прогнози на спорт неможливо, якщо не враховувати настрій команди і окремих гравців. Даний фактор багато в чому залежить від турнірних завдань і поточного положення в таблиці. Якщо команда достроково зайняла влаштовує її місце або вже не може розраховувати на призові місця, навряд чи гравці будуть викладатися на повну. Мотивація пропадає, що може відбитися на результатах.
  • Психологічна атмосфера в колективі. Виступи команд багато в чому залежать від того, наскільки добре чи погано збудовані взаємини між керівництвом, тренерським штабом і гравцями. Знати про всі сварки і скандали між представниками команди неможливо, якщо у вас немає потрібних зв’язків. Але часом в ЗМІ повідомляють про можливі конфлікти, на що теж слід звертати увагу. Пильно стежте за пресою і соціальними мережами.
  • Склади. У будь-якої команди є ключові гравці. Від їх фізичного стану багато в чому залежать успіхи всього колективу. При великій кількості травмованих гравців основного складу, шанси на перемогу команди істотно знижуються. Це важливо при прогнозуванні події. А в індивідуальних спортивних дисциплінах наявність мікротравми або недоліковані старої травми може позначитися на підсумковому рахунку матчу.
  • Гостьовий або домашній матч. Місце проведення гри вирішує велику роль. Перевага господарів дає чисельна підтримка своїх фанатів і звична обстановка, як на тренуваннях. Є багато команд, які за сезон не програють жодного домашнього матчу, але при цьому знаходяться далеко від призових місць в турнірній таблиці, витрачаючи важливі очки на виїзді.

FAQ

🔎  Як визначити неякісні платні прогнози?

Прогнозист не підтверджує свою думку фактами і доказами, використовує неправильну термінологію, приховує свою статистику попередніх прогнозів.

🔎  На які результати роблять спортивні прогнози?

В інтернеті можна знайти прогноз практично на будь-яку подію. Але прогнози на стандартний результат, тотал та фору найбільш точні. Їх вгадати легше при грамотному аналізі.

🔎  Хто займається прогнозами на спорт?

Колишні професійні спортсмени, тренера, спортивні журналісти, коментатори, професійні гандікапери.

🔎  Чи можна сліпо довіряти прогнозам?

Жоден професіонал не може вам сказати, що його прогноз точно зайде. Робіть свої висновки, але пам’ятайте, що спорт буває непередбачуваний.

🔎 Чи можу я заробляти на власних прогнозах?

Так, але щоб продавати їх, спочатку потрібно домогтися репутації і визнання, роблячи якісні безкоштовні прогнози.

Догори