iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Прогнози на спорт безкоштовно: Як ставити правильно ставки

Сьогодні величезна кількість людей у всьому світі робить ставки на спорт. Однак регулярністю виграшів можуть похвалитися далеко не всі.

Багато в чому це пов’язано з тим, що новачки в світі беттінге далеко не відразу розуміють, як можна спрогнозувати правильний результат того чи іншого змагання – часто роблять ставки «навмання» і, відповідно, нерідко помиляються.

Виправити цю ситуацію можна, якщо навчитися користуватися прогнозами на спорт, які у величезній кількості присутні в мережі. У нашій статті ми детально розповімо про прогнози: як ними користуватися і де шукати.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Безкоштовні спортивні прогнози: на кого поставити сьогодні?

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою». Експерти підтверджують: люди, які не керуються емоціями під час розміщення ставок, а більше довіряють логіці і перевіреним прогнозами, набагато менше і рідше програють на ставках.

Безкоштовні прогнози на футбол, баскетбол, хокей, кіберспорт і інші спортивні дисципліни публікуються на величезній кількості спеціалізованих ресурсів. З’являються вони, як правило, за 2-3 доби до початку події.

Складаються такі «передбачення» більш досвідченими Гемблери, аналітиками, спортсменами на основі офіційних даних турнірів, спортивних команд, за результатами ігор, проведених раніше, з урахуванням діючих коефіцієнтів різних букмекерських контор. Під час підготовки прогнозу досвідчені фахівці враховують багато нюансів, включаючи трафік гравців, поточний стан їх здоров’я, місце проведення зустрічі (матчу або іншого змагання) та інші «дрібниці».

У прогнозах інформація подається в зручному і зрозумілому вигляді, присутня інформація про можливі випадки – перемоги, форах, тотальний, гандикап. У розписі події користувач може самостійно знайти цікавить його результат. Використання подібного інструменту допоможе зрозуміти, які робити ставки сьогодні, як швидко інтегруватися в світ беттінге і навчитися самостійно аналізувати спортивну інформацію.

Важливо пам’ятати, що прогноз не може виявитися точним на 100%. При розміщенні ставок слід переглядати дані різних аналітиків, знайомитися з наведеними ними аргументами, чому вони вважають, що результат події виявиться саме таким.

І тільки потім приймати рішення про грошові ставки «на свої кровні». Згодом ви навчитеся бачити, які прогнози виявляються точними частіше за інших – зможете користуватися джерелами, які частіше забезпечують вірний (або близький до нього) результат гри.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)Для чого потрібні прогнози на спорт?

Безкоштовні спортивні прогнози

Людям, далеким від світу спортивних ставок, нерідко здається, що заробіток на букмекерських конторах – це легкі гроші. І тільки люди, що почали самостійно робити ставки, починають розуміти, що не все так просто. Це створює ілюзію, ніби заробляють на ставках виключно мега-експерти, глибоко орієнтуються в спортивному світі.

І перше, і останнє твердження – не вірні. Отримувати дохід від ставок на футбол або будь-який інший вид спорту може кожен. Головне, не покладатися в цій справі на сліпу удачу, а довіряти перевіреної аналітиці.

Прогнози на спорт складаються не просто так. У них використовуються:

Аналітика майбутніх змагань

Навіть дуже крута команда (або гравець) може програти досить слабкому супернику, якщо, наприклад, перед відповідальною грою фаворит команди захворів, отримав травму або переживає важкий розлучення з розділом майна. Мають значення поточні дискваліфікації, спортивна форма членів команди, місце проведення гри та інші нюанси.

Наприклад, достеменно відомо, що на «рідному полі» з активною підтримкою величезного числа уболівальників грати простіше, ніж на території суперника. Багато гравців на цьому «засипалися». У прогнозах аналітики враховують подібні факти.

Статистика минулих ігор

Обов’язково беруться до уваги статистичні дані по проведеним поєдинків і особистими зустрічами. Причому беруться дані по кожній команді – тільки так можна оцінити шанси на перемогу однієї з них.

Безкоштовні спортивні прогнози

Коефіцієнти букмекерських контор

Жоден букмекер не зацікавлений у виплаті виграшів. Чим швидше той чи інший результат, тим нижче коефіцієнт по ньому стоїть у букмекера, який розуміє, на чиєму боці опиниться більшість ставок. При розміщенні ставки цей факт важливо враховувати.

Для самостійного прогнозування результатів людині необхідно витратити чимало часу, щоб напрацювати певні знання, вивчити ринок і новини за певним видом спорту, почати самостійно розуміти, наскільки ймовірним є певного результату.

Саме тому більшості Беттері варто користуватися професійними спортивними прогнозами, де всю аналітичну роботу за вас вже виконали інші – якісно, з розумінням справи.

Безумовно, навіть зроблений грамотним експертом прогноз не дає 100% гарантії. Але його використання точно дозволить знизити ризик безрозсудного розміщення ставок «на удачу» і втрати величезної кількості грошових коштів.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як знайти прогнози на спорт від професіоналів?

Не всім прогнозам в інтернеті слід довіряти. Багато що з того, що опубліковано в мережі, не витримує ніякої критики – «передбачення» спортивних результатів, створені Каппера, які тільки вчора почали робити ставки на спорт і вже вирішили, що вони профі. Якісні професійні прогнози варто дивитися:

  • У спеціалізованих блоках і веб-ресурсах. Ряд спортивних сайтів серйозно займаються аналізом спортивних подій і нерідко абсолютно безкоштовно викладають результати своїх робіт. До речі, на нашому сайті розміщені рейтинги таких прогнозів. Багато з них оцінені реальними користувачами на предмет збігів.
  • В особистих блоках успішних Беттері. Правда, ця категорія рідко викладає власні праці безкоштовно, вважаючи за краще розробляти прогнози індивідуально під конкретний запит. У цьому випадку оплата виконаної роботи може бути виправдана.
  • Спеціалізовані біржі прогнозів з платними і безкоштовними таблицями результатів. Тут також можна знайти рейтинги таблиць, якими не раз користувалися Беттери і ділилися потім власними враженнями. Правда, таблиці з високим рейтингом безкоштовно віддаються досить рідко.
  • Спеціалізовані групи в соціальних мережах. Зазвичай присвячені конкретним видом спорту. Підпишіться на групи любителів беттінге – там ви зможете знайти корисну інформацію про можливі результати значущих матчів і змагань.
  • Сайти букмекерських контор. Тут нерідко зустрічаються безкоштовні прогнози, складені непоганими фахівцями. До речі, не варто думати, що БК можуть спеціально публікувати неточні прогнози, щоб заробляти на цьому. Подібний обман занадто швидко розкриється, хороший букмекер не стане ризикувати репутацією, здійснюючи подібні дурниці. Основний заробіток будь-якої контори – маржа. Їм не потрібно спеціально обманювати своїх же клієнтів заради додаткового доходу.

Вкрай важливо вирішити, який безкоштовної інформації ви будете по-справжньому довіряти. Однозначно не слід брати в якості керівництва до дії аналітику новачків – вони занадто часто помиляються. Перевірені прогнози, в свою чергу, варто застосовувати в якості орієнтира.

У будь-якому випадку, намагайтеся не ставити занадто великі суми, якщо не впевнені в результаті. 100% гарантії перемоги вам ніхто не дасть. Витрачайте на ставки тільки ті гроші, з якими готові в разі форс-мажору назавжди розлучитися.

Як проводяться прогнози на матчі?

Фахівців у сфері прогнозування називають «Каппера» або аналітиками. Їх завдання полягає в точному і грамотному аналізі поточних спортивних подій в конкретному напрямку з урахуванням величезної кількості нюансів і особливостей. Високоточні прогнози складаються лише на основі зібраної інформації.

При бажанні стати аналітиків в даній сфері може кожен, хто має розуміння, що таке професійний футбол, теніс, бейсбол або будь-який інший вид спорту. Нерідко ними стають люди, які «варилися» в букмекерській діяльності не один рік або мають великий і успішний досвід в ставках.

Кожен програш для розумного Беттері – привід задуматися і зрозуміти, чому все так сталося. Звідси і починається аналітика. Власним аналітичним центром розташовують всі великі букмекерські контори. Команда фахівців детально вивчає події в спортивному світі, які незабаром з’являться в стрічці. З урахуванням маржі проводиться розрахунок коефіцієнтів. Частина прогнозів контори безкоштовно публікують на власних веб-ресурсах.

Важливо пам’ятати, що на результат події може впливати безліч факторів. І навіть коли явний фаворит грає проти аутсайдера – не гарантія перемоги першого. Аналітик неодмінно подивиться, наскільки для кар’єри фаворита важливий майбутній матч. Чи немає в його розкладі найближчим часом набагато важливіше змагання.

Адже в такій ситуації жоден тренер не випустить на поле для маловажной гри досвідченого гравця. Навіщо ризикувати? Гравець може отримати травму і не зможе згодом виступити там, де це дійсно необхідно.

А значить, проти аутсайдера вийдуть запасні, які можуть виявитися слабшими і навіть програти. Звичайна людина не має такої інформації, може зробити ставку, яка в результаті не виправдає себе.

Це тільки частина роботи аналітика. Зазвичай вона набагато глибше. Користуватися її результатами важливо і потрібно.

На які види спорту існують щоденні прогнози?

Прогнози робляться практично у всіх видах спорту. Однак слід пам’ятати, що знайти в мережі безкоштовну аналітику на футбол, хокей на льоду, баскетбол або великий теніс набагато простіше, ніж, наприклад, на матчі в снукер. З одного боку, це пов’язано з популярністю перерахованих вище видів спорту.

Рідко робляться не потребують оплати прогнози на товариські матчі або другорядні ліги. Відповідно, і знайти їх в мережі непросто. З іншого, в вузьких дисциплінах розбирається меншу кількість людей. А значить, і наявні в мережі прогнози частіше виявляються платними.

Ще один важливий момент – «прогнозованість» тих чи інших подій. В аналітичних викладках частіше зустрічаються футбольні матчі, баскетбольні гри і теніс ще й тому, що їх простіше аналізувати і прогнозувати. Адже в інтернеті представлено набагато більше даних:

  • по популярним дисциплін, на які легко можна зібрати необхідні відомості для аналізу;
  • ширині розпису і величезній кількості існуючих ринків, на яких можна порівнювати коефіцієнти;
  • статистикою проведених ігор.

Більше присутній у вільному доступі даних про травми гравців, їх заміні, трансфер гравців між командами і клубами.

Іншими словами, безкоштовні прогнози по затребуваним дисциплін доступніші середньостатистичним користувачам.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Висновок. Безкоштовні прогнози на спорт сьогодні

Безкоштовні прогнози на спорт сьогодні – доступні більшості Беттері. Користуючись грамотної аналітикою досвідчених гравців і експертів дає можливість максимально підвищити шанси на отримання прибутку від вкладених в ставки грошових коштів. Знайти надійні прогнози можна безпосередньо у букмекерів, а також на сторонніх ресурсах.

Рейтинг перевірених прогнозів ви можете знайти і на нашому сайті. Однак при використанні безкоштовної інформації пам’ятайте, що прогноз не дає 100% гарантії на виграш. Розміщуючи ставки, довіряйте не тільки експертам, але і власного досвіду в беттінге.

Навіть професіонали можуть помилятися, хоча більшість користувацьких відгуків свідчать про те, що грамотні рекомендації прогнозистів все одно впливають на рівень віддачі від ставок в довгостроковій перспективі. Визначившись зі ставками, намагайтеся знайти для їх розміщення контору з більш вигідними коефіцієнтами. Це допоможе додатково збільшити виграш у разі перемоги і нівелювати втрати від невдалих ставок.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори