vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Favorit sport

Favorit sport – надійна букмекерська контора

Букмекер пропонує своїм клієнтам ставки на події в форматі «live» і мотивує користувачів великими виграшами. Щоб зробити ставку вирушайте на офіційний сайт БК.

Ліцензована букмекерська контора Фаворит

Favorit БК – працює на легальних умовах і користується великим інтересом серед російських і українських Беттери. Суть ставок полягає в тому, щоб правильно визначити переможця матчу. Букмекер оцінює шанси на різні спортивні події і виходячи з цього встановлює коефіцієнти. Щоб укласти вигідне парі необхідно перейти на офіційний сайт www.favorit.com.ua.

Вивчаючи інформацію на головній сторінці, Беттери побачать високі коефіцієнти на різні події. Користувачам подобається здійснювати спортивні ставки на сайті, так як тут пропонують комфортні умови і великий функціонал.

Особливості офіційного сайту Фаворит

Букмекерська контора Фаворит подбала про своїх клієнтів і створила приємний дизайн і зручний інтерфейс. В процесі створення дизайну були використані сині відтінки. У верхній частині головної сторінки запропоновано основні розділи.

У лівій частині представлені доступні лінії, де можна вибрати відповідне подія. Творці ресурсу передбачили можливість здійснювати пошук подій за кількома параметрами. Щоб зробити ставку потрібно натиснути на подію і вибрати розмір ставки.

Поповнення балансу в Фаворит

Щоб робити ставки на спорт в інтернеті необхідно мати реальні гроші. Букмекерська контора передбачила масу платіжних інструментів. Поповнити баланс можна за допомогою:

  • пластикових карт;
  • стаціонарних пунктів;
  • віртуальних гаманців;
  • єдиного гаманця.

Стартова сума поповнення в Фаворит спорт становить 25 грн. Також можна скористатися терміналами, де початковий внесок – 2 грн.

Виведення коштів в БК

Отримати виграш можна за допомогою тих же інструментів, що використовувалися при внесенні депозиту. Однак виведення грошей проводитися з комісією. Гравцю необхідно сплатити 1,5% від суми виводу і 2 UAH за послугу. Мінімальна сума виводу становить – 100 грн. Якщо ви не хочете платити комісію, гроші можна отримати в будь-якому стаціонарному пункті Фаворит.

Відмінні моменти букмекера Favorit

Ставки на спорт Фаворит пропонують вигідні умови для своїх клієнтів: високі коефіцієнти, великі суми виграшів, можливість грати з реальним дилером. До особливостей букмекера відносять:

  1. Мобільний додаток. Скажений ритм життя людей не завжди дає можливість постійно знаходиться поруч біля комп’ютера тому контора вирішила розробити мобільну версію програми. Єдина умова для його роботи – наявність інтернету. Додаток дозволяє здійснювати ставки онлайн, дивитися матчі і вивчати інформацію по завершився поєдинків.
  2. Наявність офіційної ліцензії. Гравцям гарантуються 100% виплати в результаті виграшу.
  3. Широка лінія для ставок. Букмекер пропонує ставки не тільки на спортивні змагання, а й на політичні події.
  4. Служба підтримки 24/7. Якщо у вас виникли певні питання, то для їх вирішення необхідно звернутися до служби підтримки. Для зв’язку можна використовувати онлайн-чат або email. Також можна зателефонувати на гарячу лінію.
  5. Наявність вітальних бонусів і подарунків для постійних клієнтів.
  6. Швидка реєстрація на платформі. Створити обліковий запис можна всього за кілька хвилин. Також адміністрація може зажадати проходження ідентифікації.

У додатку передбачена можливість здійснювати ставки БК в режимі реального часу. Це дозволяє ставити після початку матчу.

Прогнози і ставки :

Догори