iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

FavBet Клуб: особливості та переваги

🧞‍♂️ Для постійних гравців | 📆 Завершується 31.12.2021

FavBet Клуб
FavBet Клуб

Одна з найбільших контор FavBet, що користується популярністю серед українських бетторов, пропонує масу варіантів додаткового заробітку. Крім бонусів, клієнти закладу зможуть взяти участь в програмі лояльності. Гравцеві не важко стати учасником FavBet Club . Про це та багато іншого поговоримо в сьогоднішньому огляді.

Як стати учасником клубу «ФавБет»

Сьогоденням і майбутнім клієнтам букмекерської контори FavBet буде досить просто взяти участь в програмі лояльності. Брати участь їй можуть користувачі, які пройшли реєстрацію на сайті оператора. Дана процедура дуже проста і зажадає від беттора мінімальної кількості зусиль. У прогнозиста буде 2 способи вступити в FavBet Клуб:

  • Погодитися на участь при заповненні реєстраційної процедури.
  • Вже маючи обліковий запис, зайти в Особистий кабінет. Відшукати розділ «Клуб» і погодитися на участь у програмі лояльності.

Коли участь клієнта БК «Фав Бет» підтверджена, варто розглянути, які привілеї воно дасть.

Можливості FavBet Club

Учасники програми лояльності контори ФавБет отримують масу додаткових можливостей. Завдяки клубу, робити прогнози стане не тільки веселіше, але і набагато вигідніше. Ось список можливостей, які отримають учасники ФавБет Club:

  • Прогнози приносять не тільки виграші, але також спеціальні статус-окуляри. Крім того, можна підвищувати свій статус, що паралельно буде збільшувати кількість привілеїв.
  • Зароблені поінти беттори зможуть обмінювати на цінні подарунки, фріспіни або участь в ексклюзивних розіграшах. Для цього в закладі працює FavBet Shop . Користуватися цією послугою зможуть всі гравці зі статусом вище, ніж «Новачок». Алгоритм нарахування статус-окулярів і їх кількість можна детальніше розглянути в спеціальній таблиці нижче.
  • Ставки типу «експрес» будуть приносити до 5% більше виграш.
  • Чим вище статус учасника програми лояльності, тим більшу компенсацію програшів в місяць (до 10%) зможе отримувати беттор.
  • Запрошення в закриті турніри і ексклюзивні промо-акції, недоступні іншим клієнтам БК ФавБет.

Далі пропонуємо більш детально розглянути систему статусів в конторі. Також розберемо, які привілеї вони принесуть своїм власникам.

Статуси і їх гідності

Всього в букмекерській конторі FavBet представлено 4 види статусів. Так, звання «Новачок» користувач зможе отримати автоматично, коли пройде 3 місяці з моменту реєстрації в закладі. Що стосується інших трьох, то їх доведеться заслужити. Беттор з новачка може, так би мовити, дослужитися до:

  • любителя
  • майстри
  • VIP

Щоб мати дані звання, протягом трьох календарних місяців клієнт контори повинен буде заробляти певну кількість статус-поінтів. Нижче буде приведена таблиця, в якій розписані всі переваги кожного із статусів.

Бонус до експресу

Потрібно відзначити, що бонус до експресу нараховується тільки для певних парі. Якщо говорити про прематч режимі, то в прогноз має входити мінімум 5 подій з коефіцієнтами не нижче 5. Для Лайв режиму експрес повинен включати 3 поєдинки, а кефи бути не нижче 3.

Компенсація програшу

Гравцям з високими статусами будуть компенсувати різницю між сумою ставок і розміром виграшів. Нарахування коштів здійснюється в першій декаді місяця за попередній.

Розглянемо весь алгоритм на прикладі

Гравець зробив ставок на суму 200.000 гривень. При цьому його виграш склав 120 тисяч. Різниця між даними значеннями становить 80.000 UAH. Таким чином, беттор зі статусом Майстер отримає компенсацію 5% від даної різниці, що дорівнюватиме 4 тисячі гривень. VIP ж клієнт ФавБет зможе розраховувати на компенсацію в 10%, що складе 8.000 UAH.

висновок

Favbet Club – це відмінна можливість битися об заклад з додатковою вигодою, отримувати приємні призи. Якщо ви збираєтеся багато і довго грати в «Фавбет», то гріх не скористатися вигодами акції.

Найпоширеніші питання бетторов

🔎 Чи не підтвердив свою участь в програмі лояльності при реєстрації. Що робити?

Кожен клієнт БК Фав Бет в будь-який час може зайти в свій Особистий кабінет, де у вкладці «Клуб» підтвердити свою участь в програмі лояльності.

🔎  Оформив прогноз в останній день квітня місяця за кілька хвилин до півночі. Завершилося подія вже в наступному місяці. Як в такому випадку буде розраховуватися компенсація?

Ставка буде врахована за травень і компенсацію за неї можна буде отримати в наступному місяці.

🔎  Отримав звання «Новачок», але не можу оформити покупку в FavBet Shop. Якісь технічні збої?

Ні про які збої мови не йде. Купувати в нашому магазині можуть тільки ті клієнти, які мають статуси ВІП, Майстер або Любитель.

Ви також можете почитати наш огляд на Favbet

FavBet Клуб: особливості та переваги
Догори