iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Букмекерська контора Фан спорт (Fan sport) – огляд офіційного сайту

Номер 9 в рейтингу букмекерів
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


🤑 Назвафан Спорт
⌛ Рік заснування2016 рік
✅ Місце заснуванняо. Кюрасао
✅ Мовні версії51 версій
👛 Валюта рахункуEUR, USD, RUB, AZN, UAH
💵 Мін. депозит1000 грн
💵 Мін. ставкаваріюється
✅ Тоталізаторє
💾 Бонус на перший депозитдо 3000 грн
📲 ДодатокIOS, Android
🚩 Адресаfan-sport.com
fan-sport.com.ua

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Букмекерська контора бк фан спорт входить в число найбільш популярних контор серед любителів спортивних ставок України та деяких інших країн світу. Ставки букмекер приймає через свій офіційний сайт, який переведений не більше ніж 50 мов.

Букмекерська контора Фан спорт
Букмекерська контора Фан спорт

Основна інформація бк фан спорт

У бк фан спорт є ліцензія, видана гральної комісією Кюрасао. Свою діяльність букмекер почав в 2016 році на хвилі стрімко розширюється ринку букмекерських ставок. Завдяки грамотно проведеній рекламі і непоганим умов пропонованим своїм користувачам даний букмекер зміг домогтися неабияку популярність серед Беттери. На нашому сайті є чимало різної інформації з цього питання.

В якості валюти аккаунта можна використовувати: українську гривню, американський долар, євро, російський рубль.

Офіційний сайт БК фан спорт

У букмекерської контори фан спорт офіційний сайт розроблений з урахуванням усіх сучасних тенденцій онлайн беттінга. Сам сайт залишає приємне враження завдяки своїй зручності, продуманості і непоганому дизайну. Веб-ресурс має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс в якому дуже просто розібратися.

У верхній частині інтернет ресурсу знаходиться навігаційна панель з посиланнями на основні розділи букмекерської контори. Також тут можна знайти кнопки соціальних мереж, посилання для входу і реєстрації, іконку перемикання мов і інші кнопки управління.

Трохи нижче навігаційної панелі виводяться різні банери. Банери відрізняються яскравим дизайном і несуть інформаційну функцію, концентруючи увагу відвідувачів на різних важливих речах, таких як: актуальні бонуси, поточні події для ставок. Іноді тут навіть можна виявити для букмекерської контори фан спорт промокод.

На головній сторінці веб-ресурсу також виводиться лінія з найбільш актуальними подіями. Події відсортовані за видами спорту. Таке рішення дозволяє робити швидкі ставки і не витрачати багато часу на пошуки потрібного події. У лівій частині головної сторінки представлені події викликають найбільший інтерес, а також категорії подій за видами спорту.

У нижній частині фан спорт сайт містить інформацію про платіжні системи, деякі контактні дані, а також іншу корисну інформацію.

Мобільна версія і мобільний додаток фан спорт – функціональність, особливості, скачати

Кількість людей, які бажають використовувати смартфони та інші пристрої для укладення парі в букмекерських конторах в наш час дуже немало. Мобільний беттинг користується величезною популярністю. Фан спорт букмекерська контора має мобільну версію сайту, а також мобільний додаток.

Розробники мобільного застосування постаралися зробити все можливе для того, щоб воно було максимально зручним і простим у використанні. Вони змогли досить добре його оптимізувати і видалити все зайве. Тому додаток швидко працює і відмінно справляється з поставленими завданнями. Мобільний додаток фан спорт скачати завжди можна на офіційному сайті букмекерської контори.

Мобільний додаток володіє великою кількістю різних функцій:

 • Можливість отримувати бонуси від букмекерської контори і брати участь в акціях;
 • Створення облікового запису і в особистий кабінет букмекерської контори фан спорт вхід;
 • Звернення до служби технічної підтримки при виникненні такої необхідності;
 • Можливість робити ставки на спорт, пропоновані цієї букмекерською конторою;
 • Перегляд статистики ігор, статистик ставок і фінансових операцій;
 • Можливість для букмекерської контори фан спорт промокод вводити в особистому кабінеті і при реєстрації;
 • Вводь висновок грошових коштів усіма підтримуваними способами;

Наявність всіх цих можливостей робить мобільний беттинг в даній букмекерській конторі дуже зручним варіантом.

Реєстрація в букмекерській конторі фан спорт

У букмекерській конторі фан спорт офіційний сайт дозволяє в будь-який момент зареєструватися. Реєстрація тут відкриє велику кількість можливостей. На даний момент створення облікового запису можна трьома різними способами: по телефону, на електронну адресу, за допомогою соціальних мереж.

Реєстрація по телефону в Фан спорт бет

Гравцю необхідно вказати свій номер телефону, підтвердити його за допомогою коду з СМС, вибрати валюту і натиснути на кнопку Зареєструватися. Всі інші дані можна буде вже ввести в особистому кабінеті.

Реєстрація на сайті Фан спорт по електронній пошті

Користувач заповнює реєстраційну форму, вказуючи в ній всі необхідні персональні та контактні дані, вибирає валюту аккаунта і натискає на кнопку Зареєструватись Добавити. Після цього на вказану електронну пошту приходить лист з посиланням. Щоб активувати обліковий запис за цим посиланням потрібно перейти. Доповнити введену інформацію і відредагувати її в разі такої необхідності можна в особистому кабінеті.

Соцмережі і месенджери

Користувачеві фан спорт букмекерська контора потрібно просто вибрати соціальну мережу в якій у нього є аккаунт і дозволити сайту букмекерської контори взяти всю необхідну інформацію з нього.

Після проходження реєстрації одним з перерахованих вище способів можна здійснити в особистий кабінет букмекерської контори фан спорт вхід використовуючи для цього реєстраційні дані.

Лінія і коефіцієнти в бк фан спорт

Лінія в цій букмекерській конторі досить широка. Вона включає в себе приблизно 1000 різних подій щодня. Всього тут можна робити ставки на більш ніж 30 різних видів спорту, серед яких: футбол, теніс, баскетбол, бокс, хокей і багато іншого. Також є можливість ставити на віртуальні спорт, деякі телевізійні шоу та інші подібні події.

Розпис в букмекерській конторі фан спорт бет досить широка на популярні події може бути доступно близько 50 ринків, а іноді навіть більше. Нерідко розпис супроводжується докладною статистикою, яка може дуже допомогти при укладанні парі.

Букмекерська контора підтримує велику кількість видів ставок, серед яких:

 • ординар;
 • тотали;
 • Фора;
 • гандикап;
 • системи;
 • ланцюжок;
 • Ставки на статистику;

Що стосується коефіцієнтів, то в середньому в фан спорт бет вони вище середнього. Особливо вони високі коли мова заходить про популярних подій, наприклад, у футболі (ключові гри в ліги чемпіонів і топових європейських чемпіонатах).

Окремо варто відзначити наявність унікальної функції під назвою “став на своїх”. З її допомогою можна швидко знаходити різні подій в яких беруть участь співвітчизники грають за іноземні команди.

Якщо ви бажаєте робити ставки зі свого смартфона, в такому випадку вам слід мобільний додаток букмекерської контори фан спорт скачати, що завжди можна зробити з офіційного сайту даного букмекера.

Лайв ставки в бк фан спорт

Даний букмекер дозволяє не тільки переглядати прямі трансляції різних спортивних поєдинків, але також і робити лайв ставки, тобто укладати парі по ходу протікання спортивної події.

Лайв розділ в Фан спорт досить середній, коефіцієнт вище середніх. Є можливість одночасно спостерігати відразу за декількома подіями, що може зацікавити Беттери роблять ставки відразу на кілька подій в лайв.

Прогнози і ставки :

Введення і виведення коштів, відгуки про фан спорт

Якщо прочитати про букмекерську контору фан спорт відгуки можна помітити, що багато її користувачі відзначають зручності здійснення фінансових операцій. Даний букмекер здатний запропонувати своїм користувачам досить широкий набір методів, використовуючи які можна вводити і виводити кошти:

 • Банківські картки Віза і МастерКард;
 • Популярні електронні гаманці Скрілл, Нетеллер, Ківі;
 • Біткоіни, Лайткоін і інші популярні криптовалюта;
 • Платіжні термінали;

Мінімальна сума депозиту складає 25 гривень. При поповненні рахунку грошові кошти зараховуються моментально, в разі виведення термін залежить від обраного варіанту. Для банківських карток термін становить від 1 до 5 робочих днів, для електронних гаманців від 1 години до 2 робочих днів.

Бонуси в фан спорт – бонус за реєстрацію, промокодом в фан спорт, вхід в особистий кабінет фан спорт

Букмекерська контора фан спорт бонус пропонує своїм користувачам. Її бонусна програма досить щедра і широка, що позитивно позначається на популярності цього букмекера серед багатьох Беттери.

На даний букмекер фан спорт бонус пропонує своїм користувачам наступний:

 • Бонус за перший депозит. Щоб отримати такий бонус необхідно просто пройти процедуру реєстрації одним з доступних способів і внести депозит. Максимальний розмір бонусної винагороди в цьому випадку становить 1000 гривень. Щоб вивести бонусні кошти їх необхідно відіграти. Для цього слід укласти парі на загальну суму в 3 рази більшу, ніж розмір бонусної винагороди.
 • Козирна середу. Цей бонус працює щосереди. Для отримання бонусу потрібно поповнити власний рахунок в середу на суму не меншу ніж 25 гривень. Зробивши це, гравець може розраховувати на бонус у розмірі 80% від суми поповнення. Максимальний розмір бонусу в даному випадку становить 800 гривень. Відіграти бонус можна протягом 24 годин з моменту його отримання, для цього необхідно зробити ставки на суму більшу в три рази самого бонусної винагороди.

Наявність бонусів дозволяє зробити гравцеві тут набагато цікавіше і цікавіше.

Служба технічної підтримки букмекерської контори фан спорт

Якщо у вас виникнуть будь-які питання при грі в цій букмекерській конторі, ви завжди можете задати їх службі технічної підтримки. Зв’язатися з саппортом можна кількома різними способами:

 • Онлайн чат (опція доступна для всіх авторизованих користувачів букмекерської контори);
 • Зателефонувавши за номером мобільного телефону;
 • Написати на електронну адресу [email protected] ;

Служба технічної підтримки букмекерської контори працює дуже оперативно, тому ви зможете швидко отримати розгорнуту відповідь на яке вас цікавить від її фахівців.

Основні переваги букмекерської контори Фан спорт, скачати фан спорт

Якщо прочитати про букмекерську контору фан спорт відгуки, то можна помітити, що її користувачі виділяють наступні переваги:

 • Щедра бонусна програма;
 • Непогані коефіцієнти;
 • Зручна мобільна версія сайту і функціональне мобільний додаток;
 • Безліч варіантів поповнення рахунку і виведення грошових коштів;
 • Зручний сайт;

Наявність цих достоїнств і дозволяє даній букмекерській конторі користуватися певною популярністю серед багатьох сучасних Беттери.

Якщо ви бажаєте робити ставки тут за допомогою мобільного пристрою тоді вам слід мобільний додаток букмекерської контори фан спорт скачати з офіційного сайту, що можна зробити в будь-який зручний час.

Найбільш поширені запитання

Відносно букмекерської контори Фан Спорт у Беттери найчастіше виникають наступні питання:

 • Чи доступна реєстрація для гравців з України

У Фан Спорт можуть, без проблем, реєструватися користувачі з України. Букмекерська контора повністю відкрита для гравців з України і не має ніяких обмежень на території цієї країни.

 • Як укладати парі з мобільного пристрою

Для цього можна скористатися як мобільною версією сайту, так і завантажити мобільний додаток з офіційного сайту.

 • Чи можна брати участь в акціях і отримувати бонуси використовуючи послуги цього букмекера з мобільного додатка

Всі акційні пропозиції доступні для користувачів цієї букмекерської контори як у версії сайту для персональних комп’ютерів, так і в мобільному додатку.

Питання та відповіді

🔎 Як зробити ставку в Фан Спорт?

✅ Процес здійснення ставки універсальний по відношенню до інших букмекерам – онлайн або прематч, подія і результат з розпису, коефіцієнта і сума ставки, згода. Інструкцію для ставок в БК Фан Спорт читайте в статті.

🔎  Як отримати бонуси в Фан Спорт?

✅  При внесенні першої суми на депозит капер отримує бонус в розмірі 100% цієї суми. Детальніше про бонуси Фан Спорт читайте тут.

🔎  Як вивести гроші з рахунку Фан Спорт?

✅  Процес отримання грошей і оформлення заявки розписані у відповідному розділі огляду Фанспорт .

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Букмекерська контора Фан спорт (Fan sport) – огляд офіційного сайту
Догори