vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Фан Спорт: завантажити програму Fansport

100%-й бонус на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Дедалі більше користувачів БК переходять на ставки зі своїх смартфонів. Гаджет, як правило, завжди під рукою, мобільний інтернет або Wi-Fi теж не в дефіциті, а тому займатися беттинг онлайн стало набагато простіше. Ставки можна робити в маршрутці, довгій черзі за новими кедами, бібліотеці, військкоматі, кафе, та й взагалі будь-де.

ХарактеристикиAndroidiOS
📲 Версія ОС4,4 і вищеВід 10,0
🚩 Де скачатиGoogle Play, на сайті букмекераApp Store
🚀 Розмір18 Мб90 Мб
✅ МовиУкраїнськаУкраїнська

Кожна букмекерська контора розуміє, який відсоток відвідувачів використовує смартфони, а тому одразу розробляє мобільну версію сайту або спеціальний додаток для iOS та Android. У БК Фан Спорт мобільну версію оптимізовано під невеликі екрани, а зайві блоки відсутні, щоб не витрачати трафік даремно (для гравців, які роблять ставки за допомогою 3G або 4G, це актуально). Весь екран займає топова лінія та поєдинки у лайві, під ними розташовуються іконки слотів. Таким чином, для користувачів БК Фан Спорт мобільна версія – це можливість заощадити час та нерви завдяки швидкому завантаженню вкладок, купонів зі ставками або вибору потрібних ринків.

Мобільна версія Фан-Спорт також є важливою для тих, хто хоче встановити на смартфон програму БК. Додаток для Android або iOS встановлюється тільки з телефону, а зайти з нього на мобільну версію сайту значно простіше та швидше, ніж на повну.


Кращі букмекери в Україні

Завантажити Фан Спорт на Андроїд

Мобільний додаток для смартфонів є чудовою альтернативою сайту, оскільки з ним ставки на спорт завжди будуть на відстані кількох дотиків до екрану. Користувачам не доведеться довго і болісно шукати робоче дзеркало, якщо раптом із завантаженням офіційного сайту виникнуть проблеми. Обхідні шляхи, додаткові браузери, програми, що змінюють IP, та актуальне дзеркало не знадобляться, оскільки програма у будь-який момент дозволяє робити ставки онлайн.

Щоб скачати Фанспорт на смартфон, потрібно зайти з нього до спеціального розділу на сайті. У ньому пропонується два варіанти програми – для iOS та Андроїд. Так як закони Google Play налаштовані по відношенню до програм букмекерів вкрай негативно, розмістити програму на сервісі не можна. Тому набагато простіше знайти його безпосередньо на сайті, щоб не переходити за побитими посиланнями та не зловити вірус на сторонніх порталах.

Завантажити Фан-Спорт на Андроїд простіше простого: після входу в потрібний розділ на екрані з’явиться вікно з пропозицією встановити програму. Після завантаження в основних налаштуваннях телефону потрібно вибрати пункт “Управління пристроєм”, де буде додано вкладку з корпоративними програмами, і відзначити, що довіряєте відповідному додатку. Після цього можна заходити та робити ставки.

У додатку доступні багато опцій повної версії сайту:

Додаток Фан Спорт для iOS

Букмекерська контора подбала і про любителів продукції Apple – на офіційному сайті можна завантажити Fansport на iOS. AppStore куди лояльніше ставиться до програм букмекерів, проте навіщо вишукувати потрібну програму в магазині, якщо на сайті БК і так додано пряме посилання для завантаження.

Заходити також потрібно зі смартфона, і принцип встановлення нічим не відрізняється від варіанта для Android. Аналогічно та наповнення програми. Користувачі iOS отримують можливість зареєструвати новий обліковий запис, робити ставки на спорт, стежити за трансляціями чи статистичними показниками, поповнювати рахунок, брати участь в акціях тощо. Після реєстрації профілю в програмі користувач може отримати бонус на перший депозит.

Питання та відповіді

Як оновити програму Фанспорт?

Найбільш дієвий спосіб оновити програму БК Фан Спорт для смартфонів та планщетів на ОС Android – завантажити свіжу версію з сайту Фанспорт. А для “яблучної” техніки відповідний аплет доступний ще й у AppStore

Як відкрити фанспорт на айфоні?

Повноцінна мобільна версія сайту БК Фан Спорт легко відкриється на айфоні – у браузері Сафарі чи будь-якому іншому. Ну а щоб відкрити програму Фанспорт на айфоні – його необхідно спочатку завантажити або на сайті букмекера, або в AppStore

Чому вилітає додаток Фанспорт?

Основних причин, чому фарбується додаток Фанспорт – рівно дві: програмна (некоректна установка або оновлення) або апаратна (несумісність з пристроєм, на який встановлений аплет). У будь-якому випадку, краще завантажити свіжу версію програми з сайту букмекера, а якщо виникнуть проблеми в роботі – написати техпідтримку Фан Спорт

Чому не встановлюється фанспорт на телефон?

Основна причина, через яку додаток БК Фан Спорт не встановлюється на телефон – несумісність версії операційної системи смартфона, брак системних ресурсів для коректної роботи аплету Фанспорт або заборона на встановлення програмного забезпечення з невідомих джерел (це обмеження, втім, легко обійти в налаштуваннях смартфона)

Прогнози і ставки :

Догори