iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація
експрес ставки

Головні особливості експрес ставки

Ставки за програмою «експрес» особливо улюблені новачками: поставив 1 гривню, отримав 10, а то і 100. Але у представленого варіанту є свої позитивні і негативні якості.

Експрес ставки на спортивні дисципліни дозволяють заробити солідну суму, і все через збільшеного коефіцієнта відсотків. Схожі варіанти частенько призводять виграш до максимального розміру. Вихід мо же бути непередбачуваним.

Приклади таких ставок на 2011-2021гг.

дата і час                Подія / результат  
28.11.11 21:30 Футбол. Чемпіонат Франції. Другий дивізіон. Клермон Реймс: Перемога 11.951.0
29.08.15 23:00Португалія. Прем’єр Ліга. Бенфіка – Мойренсе. Перемога: 11.131.0
07.01.21 17:30Україна Чорноморець і Зірка.2.152.90

Що являє собою «експрес ставка» і як її правильно розрахувати

Експрес ставка – різнобічний варіант вкладення в спорт, куди входять кілька одинарних ставок, викладених в різні поєдинки. Дані поодинокі ставки можуть зватися виборами або наслідками. Якщо після вкладення в програші виявиться хоча б одна експрес ставка, то такий результат призведе до краху всіх вкладів. Якщо 1 експрес ставка виграє, то і по іншим наслідків призведе до отримання призових кошти. Тут він виграє максимальну суму. Якщо основні результати представлені в різнобічному варіанті, то загальна сума ставок дуже скоро відшкодується.

Основний розмір експрес ставки – це підсумкова сума, що складається з множників щодо розміру входять до спортивні дисципліни. Наприклад, візьмемо експрес дня результати за 1.5 і 2.0. Підсумкова сума становитиме 3.0. Тобто 1.5 * 2.0 = 3.0. Якщо по 1 виявиться повернення, а другий несподівано виграє, то компанія буде розраховувати за новим результату 1.0 * 2.0 = 2.0.

Як робити ставки?

Для виставлення коштів за програмою експрес дня, необхідно діяти так:

 1. Пройдіть реєстрацію і підтвердіть свою особистість.
 2. Внесіть кошти на ігровий рахунок грошовими коштами, або у вигляді фрібет.
 3. Виберіть два результати з абсолютно протилежних спортивних напрямків.
 4. В отриманому квитку можна побачити варіант ставок, це «експрес». Компанія ж буде пропонувати зручну системну формальність і моментальний висновок обраних результатів одинарні.
 5. Внесіть розмір ставок на експрес дня, але і узгодьте власні дії.

У будь-якому випадку користувачі можуть використовувати експрес прогноз, за допомогою якого легко підібрати свою позицію і досягти потрібного результату.

Бонусна програма на експрес ставки

Більшість власників компаній на ставки намагаються підвищувати розмір ставок в залежності від результату, що в результаті буде входити в його основний склад. Чим більше варіантів ставок, тим вірогідніше, що експрес прогноз спрацює. Крім того, на схоже дію впливає представлений асортимент, тим вище виявиться його коефіцієнт. Збільшення стане реальним за рахунок використовуваного фрібета, який буде виплачений як доповнення до головного призу. В даному випадку фахівці рекомендують використовувати експрес прогноз, де представлений короткий аналіз майбутніх угод на спорт .

Складання експрес ставок: обмеження і заборони

Експрес ставки це можливість заробити кошти по максимуму, але в даному випадку є свої обмеження:

 1. Не слід поєднувати кілька варіантів виходу з єдиного матчу.
 2. Є ліміт на загальну кількість дисциплін, або максимально встановлений коефіцієнт. Наприклад, можна взяти тридцять випадків, розмір яких буде встановлено в що не обмежується кількості.
 3. Іноді обмежувальні заходи по коефіцієнту досягають 2000 гривень, тоді загальне число випадків не обмежується.
 4. Встановлено ліміт на мінімальний розмір експрес ставки на сьогодні. Існують обмеження і на максимально допустиму суму ставки.

Всі представлені обмеження на експрес ставки на сьогодні встановлені в одиничному форматі, оскільки слід знати про них, або почитати все у відгуках від реальних гравців. Незважаючи на будь-які обмеження експрес ставки на сьогодні користуються великою популярністю серед більшості гравців.

плюси

Експрес може принести всім незрівнянні емоції іноді навіть безкоштовно. Якщо правильно розрахувати виграш, або скористатися стратегією від професіоналів, можна виграти одинарну суму ставки. Що це таке? Ставка, що несе подвійну вигоду при першому ж внесок. Що значить експрес ставка? Дуже просто, даний варіант вважається перевіреної версією і несе тільки кращі виграшні результати. Періодично з’являються прогнози на завтра і інший майбутній день, що допомагає полегшити процес.

мінуси

Є у дано варіанти свої негативні сторони:

 • Маржа весь час збільшується, з кожним черговим результатом в чисельності експреса.
 • Невдалий вибір в результаті призведе до моментального провалу встановленої експрес ставки.
 • Представлена величезна кількість обмежень, які лімітують освіту експреса.

Такий підхід дозволяє розраховувати на більшу суму ставок, яка буде набагато менше виставлених засобів. Притому ризик на програш експрес ставок досить високий. Відтепер, знаючи, що представляє експрес прогноз на спортивну дисципліну, і як обчислюються експреси, чи варто взагалі ризикувати або краще утриматися вирішує лише користувач.

висновок

Щоб робити ставки необов’язково йти на ризик, хоча саме цей варіант в азартній грі вважається привабливою для більшості гравців. Щоб розмір коефіцієнта ставок зріс, робити їх потрібно в кілька разів більше. Але в експрес ставках можна втратити практично всі.

FAQ

У чому вигода експрес ставки?

Вигода ставок визначається в їх множниках коефіцієнта. Роблячи ставку в 1.0 фрібет натомість можна отримати 2.0, якщо це в подвійному форматі. Якщо ставок виявляється 3.0, відповідно отримує 3.0. Звичайно, суму ставок потрібно виставляти в різних варіантах, щоб розраховувати на кілька виграшних результатів.


Як зробити ставку?

Для початку слід вибрати відповідну компанію, яка дійсно не підведе. Після робіть ставки після реєстрації. Даний процес нескладний, але має деякі обмеження щодо віку і походження людини. В іншому випадку ставки виставляються після того, як гравець вносить депозит в особистий рахунок користувача, а після переводить на фрібети. Мінімум можна виставляти 1 фрібет.


Які позитивні якості у експрес ставок?

Позитивних якостей у таких ставок більш ніж достатньо, взяти тільки можливість створювати стратегії, або користуватися вже готовими, створеними справжніми професіоналами. Після чого гравці можуть робити ставки на різні спортивні дисципліни, єдине, що в даному варіанті забороняється ставити на один і той же варіант спортивних ігор. В іншому гра буде проходити на ризик. Якщо ставка виграє, то виграють і інші.

Прогнози і ставки :

Догори