iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ліга Конференції Європи УЄФА: для яких клубів і коли проводяться матчі?

Дізнайтеся все про нові клубні змагання УЄФА, які розпочнуться у 2021/22.

Вперше за понад двадцять років з 2021/22 року з часом відбудуться треті європейські клубні змагання серед чоловіків. Якщо ви хочете знати все про Лігу конференцій Європи УЄФА, ви знаходитесь на правильній сторінці.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Хто входить до Ліги Європи Конференції УЄФА?

Близько 184 команд беруть участь у змаганнях протягом усього сезону, принаймні по одній з кожної з 55 асоціацій-членів УЄФА та 46 з Ліги чемпіонів УЄФА або Ліги Європи УЄФА.

Перед груповим етапом заплановано три кваліфікаційні раунди, а також плей-офф (розділені на основну колію та шлях чемпіонів для клубів, переведених з Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА).

Жодна команда не має прямої кваліфікації для групового етапу з 32 команд, який складається наступним чином:

• 17 команд з головної доріжки Ліги Європи УЄФА
• 5 команд з доріжки чемпіонів Ліги Європи УЄФА
• 10 команд вибули в плей-офф Ліги Європи УЄФА

Формат змагань

Перед етапом нокауту є груповий етап (вісім груп по чотири) (1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал та фінал).

Вісім переможців груп виходять у 1/8 фіналу. Плей-офф проводиться між вісьмома віце-чемпіонами в групах та командами, які фінішують третіми у своїй групі Ліги Європи УЄФА.

Перший фінал: Тирана

Тирана була названа містом-господарем першого в історії фіналу змагань на засіданні Виконавчого комітету УЄФА 3 грудня 2020 року. Матч, який відбудеться на новому Національному стадіоні в столиці Албанії, відбудеться 25 травня, 2022 рік.

Календар

Матчі Ліги Європи УЄФА Європи проводяться по четвергах поряд з матчами Ліги Європи УЄФА (хоча фінал відбудеться через тиждень після фіналу Ліги Європи УЄФА в Севільї 18 травня 2022 року). Стартові матчі для двох змагань в принципі відбуватимуться однаково о 18.45 (і вже не о 18.15) та 21:00.

Жеребкування першого кваліфікаційного раунду: 15 червня Жеребкування
другого кваліфікаційного раунду: 16 червня
Перший кваліфікаційний раунд: 8 та 15
липня Жеребкування третього кваліфікаційного раунду: 19 липня
Другий кваліфікаційний раунд: 22 та 29 липня
Жеребкування плей-офф: 2 серпня
Третій кваліфікаційний раунд: 5 серпня і 12
плей-офф: 19 і 26
серпня Жеребкування
групового етапу: 27 серпня Групи: 16 і 30 вересня, 21 жовтня, 4 і 25 листопада та 9 грудня
Жеребкування плей
-офф для фази нокауту: 13 грудня Плей-офф для нокауту фаза: 17 і 24
лютого
Жеребкування 1/16 фіналу : 25 лютого 1/16 фіналу: 10 і 17 березня
Жеребкування чверті та півфіналу: 18 березня
Чвертьфінали: 7 та 14
квітня Півфінали: 28 квітня та 5 травня
Фінал: 25 травня (Національна арена, Тирана)

Змагання відбуватимуться принаймні на циклі 2021-2024 років.

Що тут виграти?

Переможець отримає місце в груповому етапі Ліги Європи УЄФА наступного сезону, якщо через свій чемпіонат він не пройшов кваліфікацію до Ліги чемпіонів УЄФА.

Чому саме цей конкурс?

Нова структура клубних змагань УЄФА гарантує, що принаймні 34 національні асоціації УЄФА будуть представлені на груповому етапі одного або кількох змагань.

На груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА буде мінімум 14 вітчизняних чемпіонів, на груповому етапі Ліги Європи УЄФА – 8–11 вітчизняних чемпіонів, а на груповому етапі Ліги конференцій УЄФА – 9–12 вітчизняних чемпіонів. Усі асоціації-члени матимуть доступ до трьох клубних змагань, а квоти всіх асоціацій залишаться незмінними.

Президент УЄФА Олександр Чеферін заявив: «Нові клубні змагання УЄФА роблять клубні змагання УЄФА більш інклюзивними, ніж вони були раніше. Буде більше матчів для більшої кількості клубів та більше асоціацій, представлених на групових етапах ».

Вплив на інші змагання

Запуск Ліги конференцій Європи УЄФА не означає жодних змін в Лізі чемпіонів УЄФА. Груповий етап Ліги Європи УЄФА опуститься з 48 до 32 команд, вісім груп по чотири.

Вісім переможців груп Ліги Європи УЄФА виходять у 1/8 фіналу. Також існує додатковий раунд плей-офф перед 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, між восьмими другими в групах Ліги Європи УЄФА та восьмими третіми в групах Ліги чемпіонів УЄФА.

Список вступних ліг Європи УЄФА наступного року також змінено. До нього автоматично входить переможець Ліги Європи УЄФА, до якого приєднуються одинадцять команд, які проходять кваліфікацію безпосередньо в межах своєї національної асоціації. Окрім того, десять команд проходять відбіркові раунди Ліги Європи УЄФА і ще десять – відбіркові раунди Ліги чемпіонів УЄФА.

Логотип

Після оголошення Національної арени в Тирані, Албанія, як місця проведення честі приймати перший у історії фінал Ліги Європи УЄФА, логотип змагань також був представлений. Він представляє новий трофей турніру, який розміщений між двома півколами, відповідно до логотипу Ліги Європи УЄФА.

Логотип розроблений сміливо та знаково, забезпечуючи чітку видимість на всіх платформах. Трофей Ліги Європи Конференції УЄФА буде повністю представлений навесні наступного року разом із брендом змагань.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Ліга Конференції Європи УЄФА: для яких клубів і коли проводяться матчі?
Догори