vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Ліга Конференції Європи УЄФА: для яких клубів і коли проводяться матчі?

У наступному році відбудуться клубні змагання серед чоловічих команд на європейському рівні. Ця подія відбудеться перший раз за період понад 20 років! Якщо вам цікаво дізнатись подробиці про Лігу конференцій Європи (УЄФА), ознайомтесь з цією статтею.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Хто входить до Ліги Європи Конференції УЄФА?

Всього в змаганнях Ліги приймають участь 184 команди. Вони змагатимуться протягом сезону, кожна команда з 55 європейських асоціацій буде грати. Також, приймають участь 46 колективів з Ліги Чемпіонів або Ліги Європи. Спочатку йдуть 3 раунди кваліфікації, плей-офф, а потім – груповий етап. Кваліфікації розділені на основний шлях і чемпіонський для всіх команд, які були переведені з Ліги УЄФА та європейської ліги.

Груповий етап формується так:

  1. 17 колективів з основного шляху УЄФА Європи.
  2. 5 колективів з чемпіонського шляху УЄФА Європи.
  3. 10 колективів з категорії «плей-офф» Європи.

Жоден з 32 футбольних колективів не наділений прямою кваліфікацією для групового рівня.

Формат змагань

В етап групового типу входить всього вісім груп, по 4 команди в кожному: 1/ 8 фіналу, 1/ 4 фіналу, півфінал і, власне, фінальні змагання. 8 команд переможців йдуть далі, в одну восьму фіналу. Група плей-офф також проводить змагання між 8 віце-чемпіонами в кожній групі. Сюди ж входять і команди, які стали переможцями у своїх групах європейської Ліги УЄФА.

Перший фінал: Тирана

Саме Тирана стала країною, яка буде проводити перше фінальне змагання. Так вирішив Виконавчий комітет УЄФА, з відповідною постановою від третього грудня, в кінці року. Змагання заплановано на сучасному, відбудованому не так давно, Національному стадіоні. Він знаходиться в самому серці країни Албанії. Матч датований 25 травня 2022 роком.

Календар

Для проведення матчів європейської ліги УЄФА є спеціально розроблений календар. Матчі будуть проводитись в четвер, в один день з матчами Ліги Європи. Фінал планується на 18 травня 2022 року, на стадіоні в Іспанії. Початкові (найважливіші) ігри для цих двох змагань будуть відбуватись в один і той же час – о 18 годині 45 хвилин та о 21: 00. Нагадаємо, раніше матчі транслювались о 18: 15.

Жеребкування відбудеться:

  • 1 раунду кваліфікації – 15 червня;
  • 2-16 червня;
  • 3-19 липня;
  • групового раунду – 27 серпня.

Перший раунд кваліфікації – 8 та 15, а другий – 22 і 29 липня,3 раунд – на початку останнього місяця літа. 1/ 4 фіналу – 7 і 14 квітня. Півфінал – 28 квітня – 5 травня. Останнє, фінальне змагання прогнозується на 25 травня. Загалом, цикл змагань: з 2021 до 2024 року.

Що тут виграти?

Команда, яка переможе, отримує своє місце у груповому турнірі Ліги в наступному сезоні. Це можливо, коли у своєму чемпіонаті колективу не вдалося пройти етап кваліфікації до ліги чемпіонів УЄФА.

Чому саме цей конкурс?

На етапі групового раунду першого або декількох змагань будуть представлені принаймні тридцять чотири асоціації УЄФА – це гарантує головна структура змагань серед клубів. На груповому етапі чемпіонської Ліги УЄФА зустрінуться мінімум чотирнадцять національних чемпіонів.

На груповому етапі Ліги Європи УЄФА – від 8 до 11 найкращих вітчизняних команд. На груповому етапі Ліги конференцій – 9-12 команд з однієї країни. Всі члени асоціації будуть мати можливість прийняти участь у 3 змаганнях клубу, квоти при цьому залишаться однаковими для всіх асоціацій. Завдяки тому, що підключились нові клуби, змагання будуть ще цікавішими.

Статті  про  ставки  від  нашої  редакції :

Вплив на інші змагання

Початок змагань в рамках європейської ліги не змінює нічого в головній Лізі чемпіонів УЄФА. В груповому раунді будуть приймати участь не 48, а 32 команди, всього 8 груп по 4 колективи. Всі 8 переможців першого етапу вийдуть до 1/ 8 фінального турніру. Є додатковий раунд, який називається плей-офф. Він проводиться перед початком 1/ 8 фіналу Ліги.

Деякі зміни відбулись і у переліку турнірів УЄФА для вступу, датованих наступним роком. Сюди автоматично включена команда, яка переможе у Лізі Європи УЄФА. До нього також можуть приєднатись ще 11 футбольних колективів, які пройшли першу кваліфікацію. Важливо: пройдуть тільки ті команди, у яких пройдена класифікація в рамках національної асоціації. Залишається ще 20 команд, десять із яких будуть проходили етапи відбору європейської ліги, а інші 10 – етапи чемпіонської ліги УЄФА.

Логотип

Після того, як було оголошено місце проведення змагань в Албанії (Національна арена), був представлений і перший у історії логотип. Оскільки це велика честь для приймаючої країни, логотип також став справжнім символом Європейської Ліги УЄФА. Він виглядає, як новий приз змагань, який розмістили між двома півколами. Півкола вже є на минулих логотипах Ліги.

Цей символ є знаковим, він розроблений досить сміливо і його помітно на абсолютно всіх платформах. Головний трофей представлять тільки навесні, у 2022 році, разом із основним брендом Ліги.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори