iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Паріматч дзеркало – як робити ставки на спорт без обмежень

Бонус на перший депозит 2500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Багато букмекерські контори для зручності своїх клієнтів використовують так звані дзеркальні сайти. Не є винятком і найпопулярніша букмекерська контора на пострадянському беттінговом ринку – « Парі-Матч ».

✔ Посилання на дзеркало✔ на данній сторінці
🎁 Бонус за реєстрацію ✔  2500 грн
⭐ Промокод ✔  За посиланням на сторінці

Кращі букмекери в Україні

Що таке дзеркало сайту?

Паріматч дзеркало
Паріматч дзеркало

Паріматч дзеркало являє собою точну копію офіційного сайту букмекерської контори. На дзеркальному сайті міститься практично 100% інформації основного інтернет-порталу. Пошукові системи автоматично «склеюють» дзеркальні сайти. У підсумку, в індексі залишається тільки один сайт офіційний сайт. Відповідно, пошукові системи і провайдери не мають можливості відстежити функціонування дзеркал. Саме це і є головним завданням дзеркального сайту.

Сьогодні серед найбільш поширених причин зеркалирования сайтів варто відзначити регулярні блокування з боку Роскомнадзора та інших контролюючих органів. Вітчизняні провайдери, підкоряючись розпорядженням державних структур, щодня блокують десятки сайтів на тему азарту і беттінга. Тому, для того щоб беттори завжди мали доступ до свого ігрового рахунку і букмекерської лінії, і було створено дзеркало сайту Паріматч.

Крім того, метою віддзеркалення може бути захист даних від пошкодження і різних хакерських атак, а також резервне збереження всіх даних інтернет-порталу.

Як зайти в дзеркало Паріматч?

На багатьох беттінгових форумах і чатах дуже часто можна зустріти такі питання бетторов, як “чому не входить на Паріматч”. Швидше за все, причиною виникнення цієї проблеми є дії інтернет-провайдера, який вирішив заблокувати всіх провідних операторів азартного бізнесу на території Україні. Ще одна можлива причина – технічні роботи на сайті. Однак про якісь неполадки або можливі зміни БК, як правило, попереджає заздалегідь.

У будь-якому випадку, якщо не вдається потрапити на офіційний сайт, для того щоб здійснити вхід на особисту сторінку Паріматч, клієнт цієї букмекерської контори повинен знайти одне з безлічі дзеркал офіційного інтернет-порталу.

На практиці це не складно: достатньо ввести пошуковий запит “Парі Матч дзеркало”, і ви знайдете десятки ресурсів, готових надати свіжі посилання. Всі доступні дзеркала знаходяться у вільному доступі в інтернеті і не вимагають окремого опису, так як вони повністю відповідають функціоналу офіційного сайту.

Зверніть увагу: посилання на дзеркала досить часто змінюються. Як правило, якщо букмекер потрапляє під блокування, то і його “відображення” намагаються перекрити. Однак, нові посилання для входу з’являються досить регулярно, і багато сайтів, зосереджені на роботі букмекерських контор, моніторять всі оновлення в цій сфері.

popup-parimatch

Безпека

Багато беттори, що використовують Паріматч дзеркало, турбуються про збереження своїх персональних даних і засобів на ігровому рахунку. Цей букмекер вже неодноразово заявляв про повну безпеку альтернативних дзеркальних сайтів. Беттори, вводячи свій логін і пароль при вході на дзеркало сайту Паріматч, абсолютно нічим не ризикують. Персональні дані і засоби на ігровому рахунку надійно шифруються і знаходяться в цілковитій безпеці. Завдяки цьому, за допомогою дзеркального сайту можна здійснити не тільки вхід в Паріматч, але висновок виграних коштів.

Відвідування дзеркального сайту є юридично законним. Початківці беттори, які здійснюють вхід в букмекерську контору Паріматч через дзеркало, можуть бути впевнені, що до них не будуть застосовуватися будь-які санкції як з боку букмекера, так і з боку контролюючих органів. Більш того, вхід в БК Паріматч через дзеркало не просто не забороняється, але і рекомендується керівництвом цієї контори в разі, якщо офіційний інтернет-портал заблокований провайдером.

Які функції доступні при вході через дзеркало?

БК Паріматч не обмежує можливості своїх постійних клієнтів і нових користувачів. Якщо на офіційний сайт по тій або іншій причині перекритий, вхід через дзеркало допоможе отримати доступ до повного функціоналу. Наприклад, ви можете пройти реєстрацію на порталі через дзеркало, а коли доступ до офіційного сайту буде відновлено – скористатися отриманим логіном та паролем для входу в обліковий запис на основному порталі.

Крім того, дзеркало не скасовує бонусів букмекерської контори – як депозитних, так і бездепозитні. Ті, хто зацікавлений в заохоченні за реєстрацію, може бути впевнений: як тільки буде внесений перший депозит через дзеркало, заявлені бонусні кошти потраплять на рахунок користувача.

Також користувач отримує доступ до всіх розділів сайту і акцій, які пропонуються авторизованим клієнтам. Використовуючи вхід через дзеркало ви зможете:

  • робити ставки на спорт, в тому числі live;
  • ставити на матчі в розділі віртуального спорту;
  • грати в онлайн казино Паріматч: крутити барабани слотів або грати в покер з живим дилером;
popup-parimatch

Альтернативні способи доступу

Вхід в Паріматч може бути здійснений і іншими способами. Перш за все, варто відзначити анонімайзери. Звичайно ж, цей варіант доступу до порталу «Парі-Матч» не можна назвати повністю безпечним, проте їм користується досить-таки велика кількість бетторов.

Анонімайзерами називаються сайти, які можуть пропонувати Паріматч через іноземні сервери, що належать до країн, в яких доступ до ігрових і беттінговим інтернет-порталам не заблокований.

Вхід в букмекерську контору Паріматч також може бути виконаний за допомогою спеціального бразуер під назвою Tor. Цей інтернет-браузер був розроблений спеціально для тих користувачів, які бажають уникнути стеження третіх осіб. Таким чином, скориставшись даним сервісом, беттор може бути впевнений в тому, що його дії не будуть відслідковані інтернет-провайдером.

Альтернативний вхід в Паріматч може бути виконаний за допомогою ще одного браузера, розробленого спеціально для клієнтів цієї букмекерської контори. Даний браузер має назву Parimatch. Завантаживши архів з даними браузером, клієнту цього букмекера необхідно здійснити установку і створення ярлика ParimatchBrowser на робочому столі. Після цього залишається тільки запустити браузер і спокійно робити ставки на сайті цієї популярної букмекерської контори.

По суті браузер Парі Березень – це аналог десктопного додатка, який, тим не менш, не розглядається як окремий незалежний сервіс, а веде безпосередньо на сайт букмекера.

Інші інтернет-браузери також надають можливість для цілодобового використання сайту «Парі-Матч». Наприклад, браузер Chrome надає доступ до Паріматч через спеціальне розширення Parimatch NV Proxy. Встановивши це розширення, гравець отримає доступ до сайту через проксі-сервери. Причому беттор може не переживати за конфіденційність своєї особистої інформації і ігрового рахунку. Також для входу на офіційний сайт цього букмекера можна використовувати розширення Hola. Особливістю цього розширення є той факт, що воно дозволяє змінювати IP-адресу. Тому для відвідування інтернет-порталу «Парі-Матч» беттору досить вибрати країну, в якій немає заборони на відвідування азартних сайтів.

Якщо Паріматч не працює, гравець може скористатися можливостями браузера Opera або Yandex. Особливістю цих браузерів є наявність спеціального режиму Turbo. Використання цього режиму дозволяє відвідати будь-який заблокований сайт.

Список альтернативних варіантів входу на сайт «Парі-Матч» на цьому не закінчується. Вхід в БК Паріматч в Україні також може бути проведений за допомогою плагіна Browsec. Цей плагін можна встановити в Opera, Chrome, Mozilla, Яндекс і будь-який інший популярний браузер. Принцип дії даного плагіна полягає в тому, що він шифрує інтернет-трафік, тим самим приховуючи розташування беттора. Відповідно, у інтернет-провайдера не буде можливості заблокувати сайт «Парі-Матч».

Альтернатива: мобільний додаток

Мобільний додаток Parimatch
Паріматч

Якщо є проблеми з доступом Паріматч, клієнти цього букмекера також можуть скористатися мобільною версією офіційного сайту. Причому ця версія доступна не тільки на мобільних пристроях, а й на персональному комп’ютері. Мобільна версія практично нічим не відрізняється від браузерної. Вони має ті ж функціональні можливості. Тут користувачі можуть познайомитися як з Prematch-лінією, так і з Live-лінією. Крім того, бетторам доступна статистика, онлайн-результати і безліч інших можливостей.

Багато з тих, хто задається питанням як зайти на Паріматч в Україні, сьогодні використовують спеціальне мобільний додаток. Варто зазначити, що цим додатком можуть скористатися тільки власники мобільних пристроїв, що функціонують на операційних системах iOS і Android. Цей додаток можна попередньо завантажити як на офіційному сайті «Парі-Матч», так і в App Store. Для того щоб знайти це додаток, необхідно в пошуку ввести Mobile Betting

На жаль, власники гаджетів під управлінням ОС Андроїд не зможуть завантажити додаток в фірмовому магазині PlayMarket. Виною тому – сувора політика Google щодо азартних розваг, в тому числі спортивних ставок.

Незалежно від того, на який пристрій ви плануєте встановлювати мобільний додаток, переконайтеся, що:

  • версія програмного забезпечення відповідає вимогам додатка Парі Матч;
  • на жорсткому диску або зйомній карті пам’яті є достатньо місця для скачування і подальшої установки.

Якщо всі зазначені способи так і не допомогли бетторам здійснити вхід на сайт «Парі-Матч», їм варто звернутися за допомогою до технічної служби підтримки цього букмекера.

FAQ

Нижче ви знайдете відповіді на питання, що хвилюють гравців.

🔎 Чому не заходить на сайт?

✅ Якщо посилання на дзеркало БК «Паріматч» не працює, то швидше за все воно теж зазнало блокування. В цьому випадку потрібно знайти іншу робочу версію або скористатися альтернативним способом обходу обмежень.

🔎 Як обійти блокування?

✅ Вхід на ресурс Parimatch можна здійснити не тільки за допомогою альтернативної посилання, але і за допомогою інших способів. Для цього Беттери пропонується використовувати VPN-сервіси, розширення браузерів, мобільний додаток.

🔎 Як вивести гроші з дзеркала?

✅ Виведення грошових коштів з дзеркального ресурсу аналогічний висновку через офіційний сайт букмекера. Користувачеві потрібно вибрати зручну платіжну систему і залишити заявку в особистому кабінеті. Гроші надійдуть на рахунок в установлені строки.

🔎 Чи можна зайти з мобільного?

✅ Копію ресурсу «Паріматч» можна запустити і зі смартфона. Офіційне додаток пропонує мобільну версію з вбудованим засобом обходу блокувань.

popup-parimatch

Прогнози і ставки :

Паріматч дзеркало – як робити ставки на спорт без обмежень
Догори