iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Букмекерські контори з кешбеком

Букмекерські контори через високу конкуренцію змушені вигадувати способи залучення нових і заохочення постійних клієнтів. Тому все більш затребувані букмекери з кешбеком. Це тип бонусу, за допомогою якого беттори можуть отримати додатковий прибуток за укладення парі. На даній сторінці представлений список БК з програмою лояльності.

Букмекерські контори з кешбеком
Букмекерські контори з кешбеком

Що таке кешбек

Кешбек в букмекерській конторі – заохочення гравців за витрачені на ставки кошти. Реалізується у вигляді балів, на які можна придбати бажаний бонус. Система прийшла в беттинг зі сфери фінансів. Багато банків раз на місяць повертають на рахунок вкладників певний відсоток від витрат. У букмекерів cashback є програмою лояльності. Умови нарахування балів різняться в залежності від БК. Докладні правила описані в Особистому кабінеті на сайті контори. Варто виділити принципи, характерні для всіх компаній:

  • Розмір нараховується відсотка залежить від рівня аккаунта . Він підвищується за певні досягнення, наприклад, вчинення ставок, поповнення рахунку, стрик з програних купонів.
  • Кешбек нараховується або відразу на рахунок, або у вигляді віртуальних коштів . У другому випадку необхідний відіграш, що має на увазі вчинення певної кількості ставок. Деякі БК пропонують користувачам на отримані бали купувати різні бонуси. Наприклад, 1xbet створив вітрину промокод. У ній клієнти можуть купити страховки купонів, бонуси до депозиту або безкоштовні обертання в казино.
  • У деяких БК cashback нараховується у вигляді фрібета . Користувач може на нього укласти парі. При виграші він отримує тільки чистий прибуток. У таких випадках зазвичай діють обмеження за розміром коефіцієнта або типу маркету. 

У чому вигода букмекера

Для букмекерської контори cash back – це спосіб мотивувати своїх клієнтів багато грати. Підвищення рівня вимагає укладення великої кількості парі. Деякі гравці заради поліпшення статусу починають бездумно ставити на все підряд. Виплата кешбека не відбивається на добробуті БК, так як:

  • Для нарахування балів потрібно укласти парі на значну суму протягом місяця.
  • Відсоток повернення для користувачів з початковим рівнем буде завжди нижче, ніж маржа. Тому на довгій дистанції (тобто при великій кількості ставок) компанія завжди залишається в плюсі.
  • У більшості БК з кешбеком для відіграшу нарахованих коштів необхідно виконати ряд умов (укладення парі, поповнення рахунку та інше). 
  • Максимальний розмір щомісячного заохочення обмежений. Навіть якщо ставити шестизначні суми, гравець не отримає мільйон у вигляді бонусів. 

висновок

Кешбек – це один з видів рекламної кампанії для БК. Він покликаний мотивувати бетторов грати більше. При цьому передбачено низку обмежень і правил. Тому cashback не варто розглядати в якості постійного прибутку. У той же час плюсовим гравцям він дозволяє збільшити профіт на довгій дистанції, нівелюючи невдалі серії. Звідси висновок: програма лояльності вигідна обом сторонам – клієнтам і букмекерам.

Поширені запитання

❓ Що таке cash back в беттінг?

✅ Це система заохочень для постійних гравців, що передбачає повернення частини грошей, витрачених на ставки.

💵 Скільки можна отримувати засобів?

✅  Умови залежать безпосередньо від букмекера. Завжди є певний ліміт, який залежить від рівня гравця. Тому краще ознайомитися з правилами в розділі з бонусами.

🎁 Як отримати кешбек?

✅  Для цього потрібно виконати ряд умов, наприклад, укласти парі на певну суму або поповнити рахунок.

Прогнози і ставки :

Букмекерські контори з кешбеком
Догори