iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Кращі букмекерські контори з кешбеком

Букмекерські контори в умовах жорсткої конкуренції пропонують новим та постійним гравцям бонуси або акції – заохочення, які мають зацікавити гравця та подовжити його перебування на сайті. Останнім часом все більшою популярністю користуються букмекерські контори з кешбеком. Це той тип бонусу, який дозволяє отримати додатковий прибуток, не прикладаючи особливих зусиль. Розберемося детальніше, що таке кешбек, та які контори пропонують такий вид бонусу.

Букмекерські контори з кешбеком
Букмекерські контори з кешбеком

Що таке кешбек?

Так називається особливе заохочення гравців, яке полягає в поверненні певної частини від грошей, що були витрачені на ставки. Ця система прийшла в спортивні ставки з фінансів. Напевно, вам відомі банки, які періодично повертають своїм клієнтам певний відсоток від витрат. Щодо букмекерів, то в більшості випадків кешбек є частиною програми лояльності. Умови накопичення на отримання кешбеку відрізняються в кожній букмекерській конторі. Детальні умови кешбек-програми слід уточнити в особистому кабінете на сайті або в додатку. Разом з тим є кілька принципів кешбеку, характерних для всіх букмекерських компаній.

  1. Процент кешбеку найчастіше залежить від рівня програми лояльності, чим вищий статус – тим більше грошей можна отримати в якості кешбека.
  2. Кешбек частіше нараховується на додатковий рахунок або видається у вигляді балів, які необхідно відіграти перед тим, як можна буде вивести на картку чи онлайн-гаманець.
  3. Іноді кешбек видається у вигляді фрібету – безкоштовної ставки за рахунок букмекерської контори. Якщо така ставка зіграє, ви отримаєте лише суму чистого прибутку, якщо ні – нічого не втратите.

Чи є вигода для букмекера?

Це природньо, що ми прагнемо шукати якийсь підступ, коли букмекери пропонують занадто щедрі бонуси та акції. Проте, якщо розібратися, то кешбек, як і будь-який інший бонус, є способом мотивації гравця робити наступні ставки. Бажаючи отримати більш вигідний кешбек, гравці прагнуть укласти більше парі, що підвищити рівень лояльності. Ось кілька причин, чому навіть виплата великих сум в якості кешбека не дуже заважає букмекерам:

  • для відіграшу кешбека потрібно виконати кілька умов (вейджер, види ставок, терміни тощо);
  • відсоток повернення коштів завжди буде нижчим, ніж маржа, встановлена букмекером;
  • у багатьох конторах для отримання кешбеку необхідно поповнити рахунок та зробити кілька ставок на реальні гроші;
  • максимальний розмір кешбека на тиждень або місяць завжди обмежується, тож на астрономічні суми розраховувати не слід.

Кешбек є одним з найбільш популярних бонусів в букмекерських конторах в 2022 році. Як і будь-який бонус, кешбек нараховується та відіграється відповідно до встановлених букмекером правил. Кешбек точно не слід розглядати як джерело постійного прибутку. Це скоріше додатковий плюс для активних гравців, що дозволяє частково нівелювати програші.

FAQ

❓ Скільки грошей можна отримати у вигляді кешбека?

Кожна букмекерська контора встановлюю свої правила відносно отримання та відіграшу кешбека. В середньому топові букмекери України пропонують 5-10% від суми програних коштів за тиждень або місяць.

❓ Як можна використовувати кешбек?

Як тільки ви відіграєте бонусні гроші, їх можна буде використати для ставок на спорт або вивести відповідно до правил контори на карту, онлайн-гаманець чи іншими способами.

❓ Від чого залежить кешбек?

Точна сума кешбека розраховується в залежності від того, скільки ви програли грошей останнім часом. Гравцям, що були в плюсі за звітний період, кешбек не нараховуються. Точний процент повернення коштів залежить від рівня лояльності та інших факторів.

Прогнози і ставки :

Догори