iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Букмекерські контори з додатками для ставок на спортAndroid – перша за популярністю операційна система для мобільних пристроїв. Вона встановлюється на смартфони, планшети і телевізори з підтримкою Smart TV. У рейтингу представлені кращі букмекери з Андроїд додатками для онлайн ставок на спорт.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус 2900 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

бонус на перший депозит До 2 222 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)Переваги використання смартфонів

 • Можливість робити ставки поза домом. Відпадає необхідність в доступі до комп’ютера або ноутбука. Можна авторизуватися на декількох пристроях. 
 • Програми завжди доступні, навіть якщо сайт тимчасово не функціонує. Наприклад, через технічні робіт або збоїв сервера. 
 • Можливості більшості програм ідентичні сайту. З смартфона доступні процедури реєстрації та верифікації, гра в лайв, перегляд статистики і прямих відеотрансляцій, зміни налаштувань відображення ліній і інше. 
 • Зручніше здійснювати депозит. Поповнення рахунку з дебетової картки або електронного гаманця вимагає підтвердження з мобільного. Тому в будь-якому випадку доведеться звертатися до пристрою.

Де і як скачати софт

Безкоштовно завантажити кращий мобільний додаток для ставок на спорт можна з офіційного сайту беттінгового оператора. Пропонуються два варіанти:

 • QR-код . Його необхідно вважати камерою пристрою. Якщо все зроблено правильно, з’явиться сторінка, на якій будуть завантажені софта.
 • Пряме посилання на скачування арк-файлу . Дистрибутив можна завантажити з комп’ютера, а потім перекинути на смартфон. В кінці залишиться відкрити файл, установка почнеться автоматично.

особливості установки

Додатки БК на Андроїд для ставок з телефону найчастіше відсутні в офіційному магазині Play Market. Це стосується і контор, зареєстрованих в ЦУПІС. Тому для установки потрібно завантажити дистрибутив в форматі арк і запустити його. За замовчуванням в операційній системі варто заборона на завантаження з неперевірених джерел, тобто не з Play Market. Тому перед скачуванням потрібно в настройках підтвердити дозвіл, прибравши галочку. Зробити це необхідно у вкладці «Безпека».

Критерії оцінювання

Букмекерські контори з додатком на Андроїд в рейтингу оцінювалися по ряду параметрів. Якісні офіційні програми повинні володіти наступними показниками:

 • Висока швидкість функціонування . Софт повинен працювати швидко і без зависань, особливо в live-режимі, де важлива кожна секунда. 
 • Сумісність з попередніми версіями ОС . Дана особливість важлива для власників старих гаджетів. 
 • Подібність дизайну з офіційним сайтом . Це дозволяє гравцям швидше розібратися в інтерфейсі софта. Бажано, щоб посилання, значки та кнопки були розташовані в тих же місцях, що і на сайті.
 • Повний функціонал . Проходження верифікації, перегляд статистики, доступ до розділів казино і інше. 
 • Перегляд прямих відеотрансляцій . Бажано, щоб в настройках була кнопка зміни роздільної здатності. Це потрібно при повільному або нестабільному інтернеті. 
 • Доступ до служби підтримки . Ідеально, якщо в програмі є кнопка активації лайв-чату або клікабельні посилання на месенджери (Viber, WhatsApp і інші). Це економить час і дозволяє бетторам оперативно вирішувати виниклі питання. 

Рейтинг букмекерських контор з додатком на Андроїд складений на основі перерахованих вище параметрів.

У будь БК є мобільний софт?

Практично всі популярні БК пропонують користувачам софт для Android, iOS, Windows і навіть Linux. У Україні звання «Кращий мобільний букмекер» в різні роки удостоювалися відразу кілька БК – Фавбет, Паріматч, 1хбет.

Прогнози і ставки :

Догори