vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Особливості та переваги ставок на бокс 🥊 Зробити ставку на Бокс

Бокс – одне з направлень беттінгу, який пропонують гравцям. Попри високу популярність футбольних матчів, цей напрямок активно розвивається. Саме кулачні бої змушували людей робити перші прогнози. Навіть на момент свого виникнення, понад трьох століть, цей напрямок викликав суперечки з приводу можливого переможця. Це мотивувало людей робити ставки на спорт на перемогу свого лідера і заробляти на цьому гроші.

Ставки на Бокс онлайн
Ставки на Бокс онлайн

Як робити ставки на бокс?

Ставки на бокс – це популярний запит в інтернеті. Що черговий раз підтверджує актуальність беттінгу на цей вид спорту. На ньому дійсно можна заробити, якщо ви ознайомитися з правилами, зможете обрати найвигіднішу стратегію. Потрібно досконально вивчити не тільки правила, але й тонкощі створення ставок. Насправді бокс вважається найпростішим форматом, адже кожен гравець легко зрозуміє його правила. Найголовніше – потрібно обрати найкращу букмекерську контору та ознайомитися з діяльність фаворита.

Саме у боксі досить важливо обрати спортсменів з найважчими шансами на перемогу. У боксі досить часто підбирають прохідних суперників для публіки. Сильному спортсмену спеціально пропонують слабшого опонента, щоб перший зберіг свій рейтинг, а також рахунок. Через це сильні бійці роками не можуть зустрітися на ринзі.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Основи ставок на бокс

Якщо ви обрали цей напрямок для беттінгу, потрібно навчитися наступним речам:

 • вміти обирати правильний момент для створення ставки. Іноді букмекери недооцінюють претендента і ставлять надто високий коефіцієнт. Потрібно вміти відчути такий момент і зробити швидку ставку. Це практично гарантія швидкого виграшу;
 • не варто обмежуватися лише однією лінією. У цьому напрямку букмекери пропонують безліч ставок. Наприклад, ви можете поставити на нокаут в бою в цілому або вибрати часовий період (до 6 раунду або після нього, до 3 раунду і так далі). Це дозволяє варіювати свої прогнози та робити їх більш гнучкими;
 • професійні беттери рекомендують розглядати спорт у якості додаткового прибутку. Оскільки цей напрямок сезонний та вигідні поєдинки проходять відносно рідко, оберіть альтернативний формат для розвитку;
 • варто серйозно готуватися до ставок на справжній спорт або віртуальний бокс. Вивчати потрібно усі ключові моменти, які можуть вплинути на хід гри. Навіть інсайд може зіграти важливу роль у вашому прогнозі.

Які формати ставок пропонують на бокс?

У різноманітті ставок цей напрямок має багато переваг. Існує стереотип, що бокс не пропонує багато ставок. Але, насправді боксерські бої супроводжуються вигідними форматами парі. Букмекери відкривають доступ до наступних видів ставок:

 • загальна кількість нокдаунів. Тобто, коли суперник падає на настил рингу, а потім підіймається. Якщо він цього не робить – це вже нокаут. Можна поставити на загальну кількість нокдаунів або його можливість в поєдинку;
 • зняття очок. За порушення правил у спортсмена знімають очки. Цей формат супроводжується високими коефіцієнтами, тому привертає увагу гравців;
 • домінування зі кількістю нарахованих очок. Можна прогнозувати їх кількість за всю гру або її відрізок;
 • виграшний раунд. Ви можете поставити абсолютно на будь-який раунд від 1 до 12, в залежності від цього буде і інший коефіцієнт. Або можна поставити, в якому проміжку раундів закінчиться поєдинок.

Це перелік саме рідких ставок, які часто ігнорують гравці. Якщо ви раніше їх не почали, зверніть увагу. Серед стандартних варіантів ставок виділяють парі на: переможця, нокаут в бою або перемогу за очками одного з опонентів.

Ключові відмінності ставок на спорт

Досить багато спільного в прогнозах на бокс в реальному житті та онлайн ставках в букмекерських конторах. Вам потрібно визначити потенційного переможця та обрати найпривабливіший формат ставок. Ставки на бокс в Україні дуже популярні, адже ми маємо велику спадщину саме в цьому виді спорту. Брати Клички зробили так, що про нашу країну заговорили. Зараз цим займаються Усик і Ломаченко. Боксерський беттинг ростуть завдяки наявності великих професіоналів в нашій країні.

Українські букмекери слідкують за подіями ні міжнародному рівні, тому охоплюють усі боксерські поєдинки. Головна особливість цього формату беттінгу полягає у тому, що вам не потрібно сидіти на сайті цілодобово, збираючи інформацію про кожного гравця команди. Достатньо обрати фаворита та стежити за його грою. Це значно підвищує кількість вільного часу і полегшує складання майбутнього прогнозу.

Також варто пам’ятати, що боксерський поєдинок складається з 12 раундів. Ви можете робити різні ставки на результат бою, перемоги за певний період, раунд. У боксі існує декілька причин для завершення гри та визначення переможця. Наприклад, за очками, технічним або простим нокаутом, а також зняттям спортсмена через травму. Перемога може бути різною, що розширює варіативність ставок.

Головні переваги ставок на спорт

Беттінг на події боксу має свої переваги та недоліки. Беттери скаржаться на невелику кількість подій, через що вони не можуть обрати вигідні парі на постійній основі. Через це вони шукають альтернативні дисципліни. Найчастіше боксер б’ється 2 або 3 разів за рік. Багато часу займає вибірка суперників.

Орієнтуватися на цей формат беттінгу для реального заробітку на постійній основі складно. Також вам необхідно буде приділяти багато часу пошуку інформації. Потрібно бути справжнім фанатом кулачних боїв. Інакше ви просто не зможете так скрупульозно аналізувати інформацію.

Головними перевагами такого парі вважають:

 1. Велика кількість прохідних бійців дає вам велику кількість ліній, які є повністю безпечними. Якщо вам вдалося визначити «прохідні» бої, отримати з них прибуток досить легко.
 2. У вас є багато часу на підготовку до події. Ви можете приділити цьому достатньо уваги.
 3. Професійні гравці радять ризикувати в цьому виді спорту. Ставити невеликі суми на аутсайдерів, коли коефіцієнти доходять до критичної позначки.

Висновок: чи варто робити ставки на бокс

Цей вид спорту активно розвивається. Для отримання реального заробітку потрібно вміти аналізувати події напрямку. Також багато залежить від вибору букмекера та обраної стратегії.

З правильним підходом ви зможете суттєво збільшити заробіток на ставках. Найвигідніший формат ставок – експреси, адже бої не проходять окремо, це завжди відразу кілька протистоянь.

Прогнози і ставки :

Догори