iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на Бокс онлайн • Зробити ставку на Бокс 🥊

Ставки на бокс були популярні вже багато століть. Незважаючи на високу популярність футболу, і інших видів спорту, саме кулачні бої змушували людей складати прогнози. Цей бійцівський вид спорту був винайдений більше трьох століть тому і вже тоді викликав великі суперечки з приводу можливого переможця. Це змушувало людей робити ставки на спорт на перемогу свого лідера і заробляти на цьому гроші.

Ставки на Бокс онлайн
Ставки на Бокс онлайн

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Ставки на бокс – основні відмінності

Бої і ставки в сучасному світі є одне ціле. Практично на кожен гучний поєдинок відкрито відразу величезну кількість ліній. У недавньому поєдинку Конора Макгрегора з Мейвезером було вироблено кілька десятків тисяч ставок, і це тільки в Америці. Просто уявіть, скільки грошей було занесено в букмекерські контори по всьому світу.

Ставки на бокс в Україні дуже популярні, адже ми маємо велику спадщину саме в цьому виді спорту. Брати Клички зробили так, що про нашу країну заговорили. Зараз цим займаються Усик і Ломаченко. Боксерський беттинг ростуть завдяки наявності великих професіоналів в нашій країні.

Букмекерські ставки на цей вид спорту відрізняються тим, що змагаються не команди, а окремі спортсмени. За однією людиною стежити набагато легше, і збирати інформацію швидше. Вам не потрібно сидіти на сайті цілодобово, збираючи інсайда про кожного гравця Барселони. Досить стежити за однією людиною, вашим фаворитом. Це значно підвищує кількість вільного часу, і полегшує складання майбутнього прогнозу.

Також варто пам’ятати, що боксерський поєдинок складається з 12 раундів. Ви можете робити різні ставки на результат бою, а також багато іншого. Перемога може бути присуджена за очками, технічним або простим нокаутом, а також зняттям спортсмена через травму. Ставки на бокс в Києві хороші тим, що різноманітність ліній просто вражає, та й годі в цьому виді спорту перемога може бути різною.

Як ставити на бокс?

Спортивні ставки боксерів в Києві – популярний запит в інтернеті. Все це зайвий раз доводить, що цей вид спорту затребуваний, на ньому можна заробити. Щоб розуміти, як робити ставки на бокс, потрібно вивчити всі його правила. Насправді, це один з найлегших видів спорту. Для здійснення ставки, потрібно знайти хорошого букмекера і визначитися з фаворитами.

До речі, останні тут є дуже частим явищем. У боксі досить популярно підбирати прохідних суперників для публіки. Сильному спортсмену спеціально підбирають слабшого опонента, щоб перший зберіг свій рейтинг, а також рахунок. Така практика призвела до того, що багато популярних бійці не можуть зустрітися один з одним роками. Менеджери просто не хочуть ризикувати своїми бійцями.

Тому для того, щоб ставити на бокс правильно, потрібно:

 • Вміти підбирати правильний момент. Іноді букмекери недооцінюють претендента і ставлять надто високий коефіцієнт. Потрібно вміти відчути такий момент і зробити швидку ставку. Це практично гарантія швидкого виграшу.
 • Не потрібно зациклюватися на одній лінії. У цьому виді спорту букмекери пропонують великий вибір ставок. Наприклад, можна поставити на нокаут в бою в цілому або вибрати часовий період (до 6 раунду або після нього, до 3 раунду і так далі). Це дозволяє варіювати свої прогнози та робити їх більш гнучкими.
 • Ставки на бокс – справа сезонна. Найчастіше хороші поєдинки проходять рідко, а зібрати інформацію про невідомих спортсменів досить важко. Тому професійні ставочнікі радять зробити бійцівський беттинг своїм додатковим видом заробітку. Тобто, ставити на футбол, і іноді створювати прогнози на кулачні бої.
 • Ставки на віртуальний бокс або справжній – різниці немає. Підготовка повинна бути масштабною. Вивчати потрібно практично все. Вам допоможе будь-інсайд, який здатний надати якусь важливу інформацію.

Види ставок на бокс

Це досить різноманітний вид спорту в плані ставок. Існує стереотип, що все навпаки, ліній дуже мало, багато ризиків. Ставки на бокс онлайн дійсно різноманітні, адже вони не схожі на інші види спорту. Наприклад, взяти той же футбол, хокей або баскетбол. Так, тут ви можете поставити на:

 • Кількість нокдаунів. Тобто, коли суперник падає на настил рингу, а потім піднімається. Якщо він цього не робить – це вже нокаут. Можна поставити на загальну кількість нокдаунів або його можливість в поєдинку.
 • Зняття очок. За порушення правил, наприклад, удар нижче пояса, суддя повинен знімати окуляри. Ставки бокс можуть бути більш різноманітними, якщо ви будете ставити на такі варіанти. До того ж, на них завжди високий коефіцієнт.
 • Домінування за очками. Це може бути ставка на весь бій або певний відрізок. Наприклад, до 6 раунду або після.
 • В якому раунді виграє. Ви можете поставити абсолютно на будь-який раунд від 1 до 12, в залежності від цього буде і інший коефіцієнт. Або можна поставити, в якому проміжку раундів закінчиться поєдинок.

Ми говоримо саме про рідкісних ставках, які часто пропускають і не помічають. У будь-якому випадку, ви можете ставити на стандартні варіанти: переможця, нокаут в бою або перемога за очками одного з опонентів.

Переваги ставок на бокс

У ставках на різні види спорту можна виділити кілька переваг. Бокс не є винятком і має свої плюси і мінусами. До останніх можна віднести дуже убоге кількість боїв за календарний рік. Адже створювати прогнози має сенс саме на популярні сутички. Але, найчастіше, боксер б’ється 2 або 3 разів за рік, а як ми говорили, багато часто підбирають прохідних суперників.

Тому зробити цей вид спорту основним для себе вельми скрутно. Потрібно бути справжнім фанатом кулачних боїв. Інакше ви просто не винесете такого скрупульозного пошуку інформації. Ставки на бокс – реальний спосіб заробити, але він має велику кількість ризиків. «Лаки панч», з англійської перекладається як «вдалий удар». Будь-боєць може просто вирубати свого опонента, а ви втратите свої гроші.

Але є і явні плюси:

 • Велика кількість прохідних бійців дає вам велике кількість ліній, які є повністю безпечними. Ви можете поставити велику суму на результат певного бою, і якщо він дійсно має статус «прохідного», то це легкі гроші.
 • Бої не йдуть кожен день, тому у вас буде достатня кількість часу для складання правильного прогнозу. Вас ніхто не буде підганяти.
 • Професійні ставочнікі радять ризикувати в цьому виді спорту. Ставити невеликі суми на аутсайдерів, коли коефіцієнти доходять до критичної позначки.

Підсумок

Ставки на бокс стають затребуваними, і ви можете дійсно заробити на них. Головне, бути холоднокровним, знайти хорошого букмекера, а також розробити свою власну стратегію.

Це дозволить вам не тільки розширити кругозір, а й збільшити свій заробіток на ставках. Бажано здійснювати їх експресом, адже боксерські бої не проходять окремо, це завжди відразу кілька сутичок один за одним.

Прогнози і ставки :

Ставки на Бокс онлайн • Зробити ставку на Бокс 🥊
Догори