vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Бонуси букмекерських контор

Більшість гравців бажають робити ставки на спорт, не витрачаючи при цьому особисті кошти. Популярні букмекерські контори України з ліцензією завжди дбають про комфорт бетторів та регулярно удосконалюють свою бонусну програму новими вигідними пропозиціями. Що це за бонуси, яким чином та де ними можна скористатися, як за рахунок них виграти реальні гроші – про все це далі у цій статті.

Рейтинг бк

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних бк… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, … читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

ТОП онлайн казино

З тих пір як гральна діяльність в багатьох країнах світу була перенесена в окремі, повністю або частково заборонена, індустрія онлайн-гемблінга стала активно розвиватися… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2 222 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2900 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит $25/25€
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 30$
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)Види бонусів в БК України

Букмекерські контори в якості бонусів у більшості випадків роздають грошові винагороди. Зазначимо, що користувачі отримують подібні подарунки за різні дії. В одних беттінгових платформах бонуси можна активувати за регулярні ставки, в інших – одразу після реєстрації та навіть без внесення депозиту. Найкрупніші букмекери можуть дозволити собі регулярні бонуси як для нових клієнтів, так і для давно зареєстрованих бетторів.

Всього бонуси можна розділити на такі основні категорії:

 • Бонуси від букмекерських контор України за поповнення рахунку. Депозитні бонуси любителі спортивних ставок отримують одразу після того, як внесуть на рахунок депозит. Подібні подарунки зазвичай видаються у вигляді додаткових грошей, які нараховуються у розмірі 100, 150 та 200 відсотків від суми поповнення. Бували і неймовірні акції від популярних букмекерів, коли за депозит у гравців збільшувався баланс у цілих 5 разів. Але в основному сума додаткових нарахувань не перевищує 200 відсотків.
 • Бездепозитні бонуси букмекерських контор за реєстрацію. З кожним роком це заохочення набирає популярності в Україні все більше. Наші вітчизняні беттінгові компанії запозичили цей досвід залучення клієнтів у ведучих контор Європи, Азії та Америки.
 • Календарний бездепозитний бонус в букмекерській конторі України. Особливо часто букмекери заохочують гравців, які роблять ставки на спорт у вихідні дні. Але є багато додаткових винагород навіть у робочі дні.
 • Святкові бонуси. Усі активні клієнти отримують подарунки в особливі дати – день заснування беттінгової платформи або на день народження самого гравця. Також ви не залишитесь без винагородження у новорічні свята.

Кожен український букмекер, працюючий чесно та на основі державної ліцензії, дає своїм клієнтам безліч додаткових можливостей для оформлення виграшних ставок. Користувачі можуть розраховувати на ставки без ризику, кешбек та велику кількість інших вигідних опцій. Усі пропозиції направлені на те, щоб збільшити бюджет клієнта і дати йому шанс зробити більшу кількість ставок при менших вкладеннях.

Бездепозитний бонус в букмекерській конторі України – умови отримання

Перш за все гравцю необхідно створити акаунт на офіційному сайті обраного букмекера. Тільки зареєстровані користувачі можуть брати участь у бонусній програмі сайтів для спортивних ставок. Деякі букмекери пропонують швидку реєстрацію всього в один клік – в такому випадку система генерує логін та пароль автоматично.

Шанси на перемогу збільшаться у декілька разів, якщо клієнт після створення акаунту та авторизації у особистому кабінеті, в налаштуваннях профілю вкаже усі необхідні особисті дані. В такому випадку він отримає доступ до більшої кількості бонусних пропозицій.

Якщо хочете отримати бонус у букмекерській конторі за реєстрацію на вигідних умовах, обирайте перевірені часом компанії:

На сайтах букмекерів, перерахованих вище, бездепозитні бонуси за реєстрацію для нових клієнтів зустрічаються набагато частіше. Тож обирайте ці контори, реєструйтеся на офіційному сайті і починайте робити ставки на спорт без вкладень.

Типи бонусів в українських БК за реєстрацію

Пройшовши процедуру реєстрації, отримавши та використавши перший бонус без депозиту для своєї першої ставки, більшість початківців задумуються про поповнення рахунку. У такому випадку можна отримати бонус за депозит у вигляді відсотку від суми, внесеної на баланс.

Причому букмекери часто встановлюють ліміт на мінімальний депозит для отримання бонусу. Внесши на рахунок, наприклад, 100 гривень, ви можете нічого не отримати, а після поповнення балансу на 200 гривень одним платежем, є можливість додатково отримати ще 200 гривень. Все залежить від умов букмекерської контори.

Уважно вивчаючи умови депозитних бонусів за реєстрацію, на деяких сайтах є можливість знайти заохочення у вигляді ставки без ризику на суму до 500 гривень. Також не слід забувати про такий бонус в українських конторах, як фрібет – це додаткова грошова винагорода, яку потрібно проставити на події з певними коефіцієнтами. Але у фрібетів є значний недолік – це дуже обмежений час на їх використання.

Букмекерські контори України з бездепозитними бонусами за реєстрацію

В українських гемблерів є великий вибір надійних букмекерів, де пропонують бездепи новим клієнтам після реєстрації:

 1. Фаворит Спорт. Бонус без поповнення після створення акаунту пропонується досить регулярно.
 2. Парі Матч. Часто активний бездепозитний бонус після реєстрації.
 3. Мелбет. Регулярний бонус без депозиту за реєстрацію у розмірі 250 гривень.

Депозитні бонуси за реєстрацію від букмекерів України

Бонуси за депозити в букмекерських конторах нараховуються не лише за перше поповнення, але і за декілька наступних. Найбільш щедрі букмекері повертають своїм клієнтам відсоток програних грошей.

Іще в сучасних БК діє програма лояльності, в рамках якої клієнти підвищують свій статус. Ранг залежить від активності користувача, кількості ставок, витрачених сум та успішності прогнозів. Досягнувши VIP-статусу, гравці отримують безліч привілеїв у вигляді збільшених лімітів на ставки, високих процентів кешбеку, доступу до закритих турнірів з великим призовим фондом, ексклюзивні бонуси та багато іншого.

Проведення акцій залежить від рішення адміністрації ресурсів.

Умови отримання бонусів в букмекерських конторах онлайн

Оформлюючи ставки і регулярно практикуючи різні стратегії для подій з високими та низькими коефіцієнтами, беттор не тільки отримує досвід та навички успішних прогнозувань, але і підвищує лояльність зі сторони букмекера. Завдяки цьому він буде частіше отримувати бонуси від БК України на честь усіляких свят та у певні календарні дні. На кількість та частоту отримання бонусів впливає активність користувача.

Святкові бонуси від букмекерів України

Особливо багато заохочень клієнти букмекерських контор отримують на новорічні свята. Причому бонуси у такі дати надаються цілими пакетами. Збільшуються розміри бездепозитних винагород і ніхто не залишиться без вигідних святкових подарунків.

Є бонуси, акції та турніри, приурочені до для створення беттінгової компанії. Дарують приємні винагороди і іменинникам. І все це не дивлячись на те, що у кожної БК індивідуальні бонусні системи. На цінність подарунків та розміри нарахувань користувачам впливає активність на сайті букмекера. У тій же букмекерській конторі Фаворит Спорт найбільш активні гравці отримують великі бонуси.

Календарні бонуси в БК України

Такі заохочення роздаються в конкретні дні тижня. Досить часто в рамках таких акцій гравці отримують кешбек або грошову винагороду за депозит у певний день. Але регулярно перевіряйте умови таких бонусів, тому що вони досить часто змінюються.

Бонуси українські букмекери можуть дарувати як з вейджером, так і без нього. Вейджерні винагороди треба відігравати, тоді як безвейджерні можна одразу вивести на свою картку. Бонуси з вейджерами роздаються набагато частіше, а подарунки без вейджерів, як правило, приурочують до свят. Є букмекери, які розігрують цінні призи, серед яких і автомобілі.

Як вивести бонуси на сайтах БК України?

Вигравши гроші або цінний подарунок у вигляді нового ноутбуку або взагалі телевізора, букмекер дарує його щасливчику. Отримавши бонус без депозиту або за поповнення рахунку, з великою вірогідністю треба виконати умови відіграшу, які залежать від коефіцієнту вейджеру. Він вказаний в описі до умов використання конкретного бонусу. Даний параметр означає, скільки разів необхідно проставити подаровану суму.

Приведемо простий приклад. Якщо гравець отримав 100 гривень з вейджером x10, то для відіграшу необхідно зробити ставки на загальну суму в 1000 гривень.

Правила активації кращих бонусів в букмекерських конторах України

Будучи активним клієнтом БК, у вас з’являється набагато більше шансів на отримання додаткових бонусних грошей, бонусу у вигляді безризикової ставки, кешбеку та інших подарунків. Якщо ви хочете користуватися найкращими бонусами на найбільш вигідних умовах, тоді рекомендуємо:

 1. Обрати перевіреного букмекера з державною ліцензією від КРАІЛ, наприклад, Фаворит.
 2. Розрахувати банкрол – суму для ставок, яка повинна відповідати вашим фінансовим можливостям.
 3. Поповніть рахунок, щоб отримати максимально можливу бонусну суму до депозиту.
 4. Ставте бонусні гроші на спортивні події відповідально, неначе витрачаєте свої особисті кошти – аналізуйте матчі, на які хочете оформити парі.
 5. Заберіть максимум можливих календарних бонусів та подарунків до подій.

Поради для новачків щодо використання бонусів

Якщо ви тільки починаєте свій шлях у беттінгу, але поки не готові робити ставки на регулярній основі, не треба поспішати використовувати вейджерні бонуси. Після декількох вдалих ставок, ви одразу зможете вивести кошти. А якщо у вас будуть невідіграні заохочення з вейджером, адміністрація може відмовити у виплаті до тих пір, поки ви не виконаєте умови.

Прогнози і ставки :

Догори