iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Бонуси букмекерських контор

Хочеться робити ставки на спорт, але при цьому поки не витрачати гроші. Кращі букмекери України вже подбали про своїх клієнтів і запропонувати кращі бонуси букмекерських контор. Що це за пропозицію, як і де їх отримати, і перетворити в реальні призові – дізнаємося у всіх подробицях.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

⭐ Букмекер місяця

banner-favbet108

Кращі букмекери в Україні

Які бувають бонуси букмекерських контор

БК пропонують бонуси з грошима і без. При цьому і за активність на сервісі, і за звичайну реєстрацію. Отримати подарунок від контори можуть і новачки, і постійні клієнти.

Отже, бонуси бувають:

 • Бездепозитні бонуси букмекерських контор при реєстрації, Україна не є винятком із загального правила. Практика заохочення нових користувачів реалізована в світових масштабах і кращі контори Європи, Америки і Азії пропонують цей бонус.
 • Депозитні бонуси букмекерських контор для України гравець починає отримувати відразу після введення першого депозиту. Зазвичай подарунок представляє собою відсоток від суми введених засобів, може бути 100%, 150%, 200%, зустрічалися випадки, коли бонус в букмекерській конторі за реєстрацію з депозитом збільшував банкролл в 5 разів, тобто до 500%.
 • Бонуси до святкових дат. Обов’язково гравець заохочується в день заснування контори і свій власний День народження. Особливі подарунки та розіграші кращі БК України пропонують до новорічних свят.
 • Часто пропонує календарний бездепозитний бонус букмекерська контора, Україна живе в рамках 5-ти денного робочого тижня з двома вихідними і якийсь із днів обов’язково буде особливим. Кращі БК у вівторок, в неділю, можливо в четвер або інший день запропонують додаткову винагороду гравцям.

Кожна окремо взята БК пропонує свої можливості найкращим клієнтам. До них можуть ставитися кешбек, страхування ставок і інші привабливі опції, що дозволяють збільшити банкролл, не вкладаючи власних грошей.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Бонус 3700 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (8/10)Як отримати бездепозітний бонус букмекерської контори України

Перше, що потрібно зробити для отримання бонусу – зареєструватися. У деяких БК пропонується моментальна реєстрація в один клік з генерацією логіна і пароля. Ваші шанси збільшаться, якщо ви зареєструєтесь з введенням більш повних даних.

Чи не складно отримати бонус у букмекерській конторі за реєстрацію на сервісах: Фаворит спорт, Парі-Матч, Мелбет . Бездепи за реєстрацію на перерахованих сайтах явище регулярне, тому, якщо ви хочете почати робити ставки без грошей – реєструйтеся.

Якими бувають бонуси в букмекерських конторах за реєстрацію

Після реєстрації, отримання першої бездепозітний бонус і цікавою ставки Беттери новачки замислюються про депозит. Зверніть увагу, що відсоток, одержуваний на депозит, може залежати від суми. Тобто при внеску в 200 гривень – ви можете не отримати нічого, а внісши 250 отримати ще 250 гривень на гру.

При уважному вивченні бонусів на депозит можуть відкритися і інші можливості – страхування ставки на 500 гривень (пропозиції зустрічаються досить часто). Можуть пропонуватися бонуси в букмекерських конторах у вигляді фрібетов – це гроші, які потрібно витратити на коефіцієнти. Поширений недолік фрібетов в тому, що час їх використання обмежене.

Вибір бездепозитні бонусів букмекерських контор при реєстрації Україна

Складемо короткий ТОП українських букмекерів по частоті пропозиції бездепов за реєстрацію:

 1. Фаворит. Бонус без грошей після реєстрації активний майже завжди.
 2. Мелбет. Не настільки високий бонус, проте практично завжди нараховується новачкам. Актуальний – 250 гривень після реєстрації.
 3. Парі-Матч. Частий активний бездеп за реєстрацію.
 4. Бонус без грошей буває активним.
 5. Фавбет. Є шанси отримати бездепозіт.
Депозитні бонуси в букмекерських конторах після реєстрації

Депозитні бонуси в БК нараховуються не тільки на перший депозит. Лояльні щедрі сервіси запропонують гравцеві і кешбек. Залежно від кількості ставок, сум, витрачених на коефіцієнти, вдалих прогнозів – БК змінює своє ставлення до клієнта, переводячи його з рангу новачка і середньостатистичного користувача в категорію ВІП.

Кращі клієнти можуть розраховувати на більш щедрі бонуси букмекерських контор. Наприклад, цінні призи можуть розігруватися між всіма користувачами або серед клієнтів ВІП-класу. Подібні акції проводяться на розсуд сервісів.

Як і коли можна отримати бонуси в букмекерських конторах

Роблячи свої ставки, щодня практикуючись в коефіцієнтах, гравець не тільки підвищує шанси заробити своїм розумом і інтуїцією, а й збільшує окуляри довіри в БК. Що допомагає отримувати бонуси букмекерських контор до різних подій і за календарними днями. Бонуси можуть залежати від активності гравця на проекті і можуть лунати в однаковій кількості всім учасникам системи при їх активації.  

Календарні бонуси букмекерських контор для України

Ці бонуси можна отримати по днях тижня. Пропонуватися можуть бонуси виду: кешбек по середах або 100 гривень на ставки по п’ятницях і т.п. Відзначимо, що календарні бонуси в букмекерських конторах змінюють свої умови. Кращий спосіб щотижневого їх отримання – стати активним гравцем, користувачем сервісу. 

Святкові бонуси букмекерських контор для України

Відгриміли новорічні свята і буквально все кращі БК пропонували своїм клієнтам привабливі святкові пакети бонусів. Практично у всіх сервісах був збільшений бездепозитний бонус, букмекерська контора, Україна для якої пріоритетний напрямок розвитку бізнесу не залишить свого гравця без приємних подарунків.

До дня заснування БК проводять акції та розіграші. До Дня народження Беттери отримують подарунки. При цьому, в більшості БК індивідуальна система заохочень. Цінність призів, сума, яка нараховується клієнту, залежить від активності на проекті. Наприклад, в Фаворит найщедріші винагороди отримують завсідники.

Бонуси букмекерських контор для України можуть бути з вейджер і без. З вейджер потребують відіграші, а без вейджер – це винагороди цінними призами, частіше до свят. Розігруються і дорогі девайси, і автомобілі.

Як вивести бонуси букмекерських контор

Якщо гравець виграв приз у вигляді нового смартфона або авто – БК просто передає його щасливому власнику. Якщо клієнт отримав бездепозитний бонус або на депозит – необхідно відіграти вейджер. Значення зазначено в умовах бонусу і являє собою кратність ставок. Це означає, що, якщо вейджер х15, як в кращих БК, і гравець отримав 200 бонусних гривень, відіграється бонус шляхом виконання ставок на 200х15 = 3000 гривень. Новачкові сума здається значною, а професіонал знає, що відіграти її можна за пару днів.

Як правильно забрати кращі бонуси букмекерських контор

Стаючи активним гравцем, ви збільшуєте шанси на отримання максимальних бонусних коштів і будь-якого виду подарунків від БК.

Якщо ви хочете забрати максимум бонусів, то:

 1. Виберіть кращу, на ваш погляд, вітчизняну контору з ліцензією.
 2. Проконтролюйте свій банкролл: сума на гру повинна бути доступною для вас, не перевищуйте її.
 3. Зробіть внесок максимально збільшує вас депозит на гру в БК: постараєтеся після бездепа отримати максимум грошей від відсотка на депозит.
 4. Грайте на гроші не як на подарунок, а як на свої: обмірковуйте кожну ставку.
 5. Заберіть максимум можливих календарних бонусів і подарунків до подій.
Корисна порада про бонуси для новачка

Якщо ви прийшли тільки спробувати робити ставки і не готові грати постійно – не поспішайте активувати бонуси з вейджер. Зробивши пару вдалих ставок, ви зможете забрати гроші на карту. Якщо будуть активні бонуси в вейджер, то контора може не виплатити призові.

Отже, готові грати – забирайте максимум бонусів; не готові – подумайте.

Догори