vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Бонуси Паріматч: Як отримати бонуси в Parimatch

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐НазваУмови отриманняСума бонусу
🎁  Кеш-бонусДля отримання цього подарунка необхідно зареєструватися на сайті букмекерської контори. Потім потрібно пройти верифікацію та поповнити рахунок на 350 гривень.3500 гривень
🎁  Кеш-бонусПройдіть верифікацію через мобільний додаток. Потім слід поповнити рахунок на 100 гривень.1800 гривень
🎁  Страхування ставкиЗареєстрованим гравцям слід зробити ставку від 20 гривень на футбол. Коефіцієнт у має бути понад 1,7.700 гривень
🎁  Кеш-бонусЗареєстрованим гравцям потрібно поповнити рахунок на 500 гривень.350 гривень

Букмекерська контора Паріматч пропонує своїм клієнтам багато цікавих подарунків. Найбільш поширені бонуси представлені в таблиці нижче:

Отримати перший подарунок у букмекерській конторі можна одразу після реєстрації у букмекерській конторі. Постійні клієнти матимуть змогу взяти участь у програмі лояльності.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Які бонуси пропонує Parimatch

parimatch bonus
Бонуси Паріматч

Користувачі з України зможуть використати декілька найпоширеніших типів бонусів. До найпоширеніших заохочень відносять:

 1. Бонус на перший депозит становить 100% від внесеної суми. Це цікава акція для нових клієнтів.
 2. До 20% повернення за програні ставки.
 3. Акції, які присвячені топовим подіям.

Найбільшу популярність має бонус на перший депозит до 2500 гривень. Гравці можуть використовувати еквівалент в інших валютах. Отримати цей подарунок зможуть усі клієнти, які пройшли реєстрацію на сайті.

Щоб отримати бонус на перший депозит, потрібно виконати наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті або у додатку.
 2. Заповнити профіль гравця та ввести персональну інформацію. Потім необхідно підтвердити номер мобільного телефону.
 3. Поповнити рахунок будь-яким зручним способом. Рахунок потрібно поповнювати на суму щонайменше 100 гривень.
 4. Дочекайтесь нарахування бонусних коштів у розмірі 100% від депозиту.

Особливості отримання інших бонусів залежить від умов акцій, у яких вони нараховуються. Щоб отримати гроші в рамках cashback, потрібно робити ставки у вихідні дні. Якщо гравці програють у вихідні, то в понеділок можна отримати повернення 20% на рахунок.

Як відіграти бонус у букмекерській конторі

Правила відіграшу бонусу для кожної акції можуть відрізнятись. Бонусні кошти не надходять одразу на ігровий рахунок. Щоб перевести подарунки з бонусного рахунку на основний, необхідно виконати певні дії. Для відіграшу на перший депозит необхідно виконати наступні дії:

 1. Робити ставки з вейджером x10.
 2. Букмекер приймає ставки типу «ординар» або «експрес».
 3. Відіграти гроші потрібно протягом 7 днів з моменту отримання подарунка.

Гроші автоматично переказуються на основний рахунок після виконання всіх умов. Потім клієнти можуть використовувати гроші на власний розсуд. Умови в інших акціях можуть відрізнятися. Компанія Parimatch також пропонує бездепозитний бонус, де не потрібно виконувати жодних умов. Детальні умови акцій опубліковані на відповідній сторінці. Якщо виникли питання, тоді необхідно зв’язатися зі співробітниками букмекерської контори. Служба підтримки працює цілодобово.

Фентезі в Parimatch – новий розділ у букмекерській конторі

Адміністрація букмекерської контори додала новий розділ – Фентезі спорт. Гравці збирають віртуальні команди з учасників та отримують бали за виконання певних дій на платформі. Виграти турнір зможуть команди, які отримають найбільшу кількість балів. Градус азарту підвищується у процесі перегляду матчів. Гравці переживають за своїх, тому стежать за тим, що відбувається з особливою увагою.

У цьому розділі передбачено багато різних турнірів. До найпоширеніших відносять:

 1. Кубок Америки.
 2. Змагання з кіберспорту.
 3. НХЛ.
 4. НБА.

Вступити в гру зможуть усі охочі. Користувачам потрібно просто вибрати вид спорту та матч для формування команди.

FAQ

❓ Як отримати бонус за реєстрацію 2500 гривень у Паріматч?

Клієнти, які пройшли реєстрацію у букмекерській конторі, зможуть отримати вітальний бонус. Адміністрація БК пропонує 100% від депозиту. Максимальна сума цієї нагороди становить 2500 гривень на рахунок. Для отримання подарунка необхідно виконати декілька простих дій. Спочатку потрібно зареєструватися та поповнити рахунок на суму від 100 гривень. Гроші надійдуть на рахунок упродовж 24 годин. Щоб отримати гроші в рамках цієї акції, потрібно пройти стандартну процедуру верифікації.

❓ Чи пропонує Parimatch бонус за реєстрацію?

У букмекерській конторі передбачений стандартний бездепозитний бонус. Акція доступна не лише гравцям з України. Проте адміністрація може відмовити у наданні цього подарунка. Щоб уникнути проблем з нарахуванням бонусу, потрібно уважно читати правила.

❓ Як відіграти бонус у Паріматч?

Щоб відіграти цей подарунок, потрібно виконати всі умови в рамках цієї акції. Відіграти гроші потрібно протягом 7 днів після реєстрації у БК. Клієнти, які виконали всі умови програми, зможуть перевести гроші на основний рахунок. Якщо беттери не виконали умови, то гроші просто спишуться з рахунку.

❓ Як активувати бонуси у БК?

Активація подарунків відбувається автоматично. Користувачі повинні враховувати умови акції та програми лояльності. Для активації доступних подарунків не потрібно писати до адміністрації або оформляти запит онлайн-консультанту. Букмекер активує бонуси протягом 24 годин.

❓ Як відмовитися від бонусів у «Паріматч»?

Якщо умови певної акції не подобаються, тоді можна відмовитися від участі. Для цього потрібно натиснути кнопку «Не брати участь в акції». Гравцям, які вже встигли активувати бонус, необхідно почекати 7 днів.

❓ Як використовувати бонуси у Parimatch?

Беттери, які відіграли гроші можуть використовувати їх на власний розсуд. Гравці зможуть забрати виграш або використати його для спортивних ставок. Щоб почати розпоряджатися грошима, потрібно виконати умови відіграшу. Вони вказані у правилах до певної акції.

❓ Як працюють бонуси в Паріматч Україна?

Все залежить від умов конкретної бонусної пропозиції. Бонуси можуть не активуватись з декількох причин. До найпоширенішої причини відносять недотримання правил програми лояльності. Також подарунки не активуються, якщо беттери не пройшли верифікацію у букмекерській конторі. Якщо бонус не працює після виконання всіх умов, необхідно зв’язатися зі службою підтримки.

❓ Чи можна отримати фрібет за реєстрацію в Parimatch?

Адміністрація БК не передбачила промокодів на безкоштовні ставки. Проте, компанія пропонує своїм клієнтам можливість застрахувати ставку. Акція має на увазі можливість повернути гроші за першу ставку. Скористатися цією пропозицією зможуть новачки, які вперше зареєструвалися на сайті букмекерської контори. Для виведення грошей потрібно відіграти цю суму в 5-кратному розмірі. На відіграш подарунку дається 10 днів. Якщо клієнти не встигають виконати умови, подарунок анулюється.

❓ Як отримати фрібет у Паріматч?

Застрахувати ставку зможуть гравці, котрі виконали певні умови. Спочатку потрібно відкрити офіційну сторінку БК та пройти реєстрацію. Потім потрібно поповнити рахунок та зробити ставку на мінімальну суму. Бонусна пропозиція пропонується лише верифікованим гравцям. Після зарахування грошей потрібно уважно вивчити умови програми лояльності.

❓ Що означає «незавершені акції» в Parimatch?

Це означає, що беттери вирішили скористатися бонусом, але не відіграли його. Клієнти не зможуть вивести гроші доки не виконають усі умови. Якщо не плануєте продовжувати приймати участь в акції, то слід дочекатися, коли компанія анулює цю пропозицію. Термін дії акцій складає від 7 до 10 днів.

❓ Що таке кешаут у Паріматч?

Cash out – це цікава пропозиція від букмекерської контори. Вона дозволяє мінімізувати ризики програшу. Якщо клієнти побачать, що результат угоди може бути невдалим, можна спробувати продати її букмекеру. Умови поширюються лише на ординари чи експреси. Щоб запросити cash out, необхідно перейти в розділ з історією ставок. Букмекерська контора залишає за собою право відмовляти у викупі угод.

Прогнози і ставки :

Догори