iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Бонуси Фавбет: огляд головних пропозицій букмекерської контори

Номер 1 в рейтингу букмекерів
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Букмекерська контора Фавбет працює на ринку ставок з 1999 року. Це один з найдосвідченіших представників сегмента. Компанія має гідну репутацію і користується попитом серед любителів ставок на просторах СНД. Один з факторів успіху – бонуси. Так, пропозиція букмекера не є найщедрішим на ринку, але воно дозволяє клієнтам отримати додатковий заробіток без особливих зусиль.

🤑 НазваFavbet
🎁 Бонус на депозит500 +4000 грн
💵 Валюта для гриUAH, USD, EUR та ін
📱 ДодатокAndroid, IOS

Ознайомившись з даним матеріалом, ви дізнаєтеся, які є умови отримання бонусів, а також що отримують клієнти, які ними скористалися.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Як отримати бонус

Почніть з найпростішого – станьте повноцінним клієнтом БК, створивши персональний аккаунт. При реєстрації зазвичай ніяких труднощів не виникає. Далі ви зможете вибрати один з бонусів. Розглянемо їх. Відразу відзначимо, що класичний бонус на перший депозит відсутній.

  • Ставка без ризику. Favbet пропонує новим клієнтам укласти парі, не ризикуючи своїми грошима. Суть така: ви робите ставку до 10 євро, і якщо вона не “заходить”, гроші повертаються на депозит в тому ж розмірі. Букмекер встановив вимоги щодо коефіцієнта. Про це ми поговоримо в наступному розділі.
  • Експрес дня. Після того, як ви зберете експрес, букмекерська контора збільшить його коефіцієнт на 10%. Клієнт повинен вибрати події для ставки зі списку, наданого букмекерів. Це матчі, які користуються найбільшою популярністю серед гравців.
  • FavBet проти смутного футболу. Умови бонусної програми такі: клієнт робить ставку на гол певного гравця, і, якщо хоч один матч FavBet-ліги закінчився внічию, гроші повертаються на рахунок навіть при негативному результаті парі. FavBet-ліга – це матчі, які букмекер підбирає для участі в акції.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація щодо певного бонусу, відвідайте сайт БК і перейдіть в розділ “Акції”.

Як використовувати бонус

favbet bonus
  • Ставка без ризику. Бонус надається на парі, укладені з коефіцієнтом більше 1,5. Якщо це експрес або система, коефіцієнт повинен бути вище 2,5.
  • Експрес дня. Акція передбачає вибір матчів букмекерів. Гравець оцінює пропозицію і вирішує: грати чи ні. Якщо експрес “доїжджає”, коефіцієнт збільшується на 10%.
  • FavBet проти смутного футболу. Мінімальний розмір ставки – 25 UAH / 5 EUR / 5 USD / 50 RUB. Бонус нараховується тільки на парі, укладені до початку матчу.

Дивитись бонусні пропозиції інших букмекерів:

Питання та відповіді

🔎  Як отримати бонус?

✅  Необхідно виконати умови, прописані в правилах акції. У деяких випадках потрібна певна ставка, в деяких – зібраний експрес.

🔎  Як відіграти бонус?

✅  Бонуси від Фавбет – це дуже простий засіб заробітку. Спеціальні пропозиції не передбачають відіграшу. Кошти, отримані в результаті участі в акції, потрапляють на основний рахунок. Висновок доступний відразу.

🔎 Як активувати бонус?

✅ Потрібно виконати умови, після чого бонус нараховується автоматично. Наприклад, 10% до коефіцієнта згідно з умовами акції “Експрес дня” додаються відразу після вдалого результату парі.

Прогнози і ставки :

Догори