vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Фан Спорт: бонуси за реєстрацію у Fansport

100%-й бонус на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Будь-яка букмекерська контора розуміє, що залучати нових користувачів та утримувати старих найкраще за допомогою бонусних програм, розіграшів, подарунків та інших приємних сюрпризів. Кожен новий гравець, який реєструється у конторі Фанспорт, побачить, що йому тут раді. Про це свідчать подарунки під час реєстрації, акції та спецпропозиції.

🤑 НазваФан Спорт
🎁 Бонус на депозитдо 100 євро
✅ Валюта для гриUAH, EUR, USD, RUB, AZN
📲 ДодатокAndroid, IOS

Бонус під час реєстрації

Щоб отримати у конторі Фанспорт бонус при реєстрації, новий гравець створює обліковий запис. БК стежить за тим, щоб у користувача був лише один профіль, інакше служба безпеки звинуватить його у шахрайстві. Бездепозитний бонус Фан Спорт не пропонує, але користувачі можуть отримати приємну “плюшку” від БК, коли вперше поповнять депозит після реєстрації. Якщо заповнити всі поля в особистому кабінеті та покласти на рахунок щонайбільше тисячу гривень (або еквівалент в іншій валюті), букмекерська контора подвоїть її! Мінімальна сума поповнення складає 25 гривень. Щоб вивести бонусну суму, потрібно відіграти її у триразовому розмірі, роблячи ставки типу “експрес” мінімум із трьома подіями з коефіцієнтами 1,40.

Подібну пропозицію отримує не лише новий гравець. БК Фан-Спорт бонус на депозит пропонує щотижня. За умовами програми “Козирне середовище” користувачі можуть поповнити рахунок у середу, починаючи з півночі та до 23:59, та отримати додатково 80% від суми поповнення (максимум 800 гривень). Мінімальна сума дорівнює 25 гривням. Щоб подарунок не анулювався, його потрібно проставити у триразовому розмірі на ставках на кшталт “експрес” протягом доби.

Фан Спорт: бонуси

Кращі букмекери в Україні

Вітальні фрібети

Вітальні фрібети – непостійна акція для нових користувачів. Однак якщо в момент реєстрації їх немає, не варто впадати у відчай — можливість робити ставки безкоштовно все одно залишається. Для постійних клієнтів діє спецпропозиція – промокод Fansport. Користувачі, які регулярно роблять ставки на сайті, отримують за них бонусні бали. Ці бали можна обміняти на коди, представлені у спеціальному розділі. Вартість одного промокоду 50 або 100 балів, і в обмін на них гравець отримає можливість зробити безкоштовно ставки на футбол, баскетбол, хокей, теніс чи волейбол (ординари чи експреси). Є й окремі пропозиції для тоталізатора та різних видів спорту з приставкою “кібер”:

  • кіберрестлінг;
  • кіберхокей;
  • кіберєдиноборства;
  • кібербаскетбол та інші.

Головна умова використання промокоду — коефіцієнт щонайменше 1,8.

Іноді роздачу фрібетів включає як-небудь акція. Наприклад, щоденні ставки після реєстрації у програмі “Гарячий сезон” забезпечать користувачам фрібети на суму 100 гривень після першого тижня, 250 — після другого поспіль, 350 — після третього та 500 гривень — після 28 днів. Щойно чергове коло закінчується, гравцеві приходить промокод, після активації якого користувач може робити безкоштовно ставки на вказану суму.

Бонуси для Казино та Покер-Руму

Букмекерська контора пропонує два типи бонусів на перший депозит. Вибрати варіант можна або відразу під час реєстрації, або пізніше в особистому кабінеті. Якщо перший тип розрахований тільки на беттинг, то другий більше підходить для тих, хто цікавиться картковими іграми та слотами. Цей варіант передбачає не лише поповнення бонусного рахунку, а й фриспіни, що дозволяють безкоштовно грати у Magic Target Deluxe.

Умови отримання бонусу

Для отримання бонусних коштів та фриспінів потрібно заповнити всі поля в особистому кабінеті та прив’язати номер мобільного телефону. Потім гравець поповнює депозит на суму від 250 до 1000 гривень і БК подвоює її. Як тільки користувач відіграє бонус, йому надаються фриспіни, а також можливість повторити процедуру з отриманням коштів на бонусний рахунок після нового поповнення депозиту.

Вдруге мінімальна сума поповнення дорівнює 375 гривням, максимальна — 1500, а втретє — на рахунок може надійти не більше ніж 2500 гривень. Відіграється “плюшка” у 35-кратному розмірі протягом тижня ставками, що не перевищують п’ять євро. Після відіграшу першого бонусу букмекерська контора дарує 25 фриспінів, після другого – 35, а після третього – 40.

Питання та відповіді

Як швидко зараховується бонус Фанспорт?

Бумекерська контора Фанспорт декларує миттєве зарахування різних бонусів на ігровий рахунок клієнта, на практиці ж ця процедура, як правило, займає у БК Фан Спорт до 10-15 хвилин.

Як отримати бонус Фанспорт?

Букмекерська контора Фанспорт пропонує для нових користувачів 100% бонус на перший депозит, а періодично радує і вітальними фрібетами. Для діючих клієнтів БК Фан Спорт є варіант отримати 80%-ний бонус при поповненні депозиту в рамках акції “Щасливе середовище”, а також використовувати промокод Fansport, використання якого може принести бонусні бали, які потім обмінюються на фрібети

Як використовувати бонуси Фанспорт?

Обов’язкові умови використання бонусів Фанспорт прописані у правилах букмекера під час їх отримання. Наприклад, бонусні фрібети БК Фан Спорт можна використовувати для ставок на певні події з певними коефіцієнтами, і якщо ставка зіграє – отриманий виграш одразу доступний для виведення

Як відіграти бонус Фанспорт?

Щоб вивести суму 100% бонусу на перший депозит, або інші бонусні гроші, які БК Фанспорт нарахував на ігровий рахунок, їх необхідно відіграти в триразовому розмірі, роблячи ставки типу “експрес” мінімум з трьома подіями з коефіцієнтами не менше 1,40 на кожне

Прогнози і ставки :

Догори