vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Букмекерські контори з мобільною версією для ставок з телефонуМобільна версія букмекерської контори – це адаптований формат сайту, який зручний при використанні зі смартфона. Подібну функцію пропонують практично всі оператори.

У рейтингу представлені мобільні букмекерські контори, які дозволяють клієнтам робити ставки з телефону без скачування програми.


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(10/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2 222 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(9/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(8/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 2900 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐(7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит $25/25€
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)


Огляд

Бонус на 1-й депозит 30$
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ (7/10)Що таке мобільна версія БК?

Більшість букмекерів налаштоване на прийом парі через інтернет. Головний інструмент БК – це сайт. Але не всі клієнти користуються комп’ютером, щоб ставити на спортивні події. Тому компанії запускають версії, створені для смартфонів. Це такі ж сторінки, як і ті, які користувачі бачать на екрані комп’ютера. Тільки вони підлаштовані під дисплей гаджета: навігація, кнопки, меню і так далі.

Більшість сайтів відкривається автоматично, коли гравець вводить адресу в браузері смартфона.

Букмекерські контори з мобільною версією

Відмінності від додатка

Головна відмінність – не потрібно встановлювати файли від БК на телефон. Досить зайти на портал, всі функції будуть доступні.

Деякі БК вважають, що додаток краще захищена від хакерів, ніж версія сайту під iOS або Android. Тому скорочують ліміти парі, виведення коштів. Але зараз ця практика сходить нанівець. За функціоналом адаптований сайт і встановлена програма практично не відрізняються.

Онлайн ставки на спорт з телефону в мобільній версії букмекерської контори так само зручні, як і додаток. Навіть середні за якістю продукти покращують відображення лінії, розпису. Залишаються доступними фішки купонів і експресів.

Якщо БК дає трансляції, вони відображаються і тут. Можна використовувати ті ж платіжні системи.

Додаткові розваги на зразок казино або слотів зазвичай адаптуються до смартфону, як і спортивні парі. Обмеження при цьому не вводяться, всі можливості зберігаються.

Створення та підтримка адаптивного дизайну обходяться компанії дешевше, ніж випуск окремої програми. Для невеликих БК відсутність додаткових витрат позитивно позначається на маржі.

переваги

Використовуючи телефон, гравець отримує кілька переваг перед комп’ютером і викачуваним софтом:

  1. Немає прив’язки до конкретного пристрою. Можна використовувати будь-який гаджет, нічого не встановлюючи.
  2. Скидання пароля віддалено. Якщо користувач втратив смартфон, то знайшов отримає доступ до додатка, до аккаунту БК – немає, якщо оперативно змінити пароль.
  3. Процес реєстрації ідентичний тому, що буде на комп’ютері. Тільки написи в меншому форматі.
  4. Зручно ставити на спорт в будь-якому місці: на прогулянці, на роботі, на стадіоні.

У якій БК є мобільний сайт?

Наявність адаптованого ресурсу – це стандарт азартного ринку. Він є у більшості беттінгових компаній, в тому числі у Українських, які легально працюють за ліцензією. Зарубіжні букмекери не відстають, а часом навіть задають тренди. Робити ставки на спорт з телефону в гривнях або доларах можна в більшості додатків беттінгових операторів.

Ринок смартфонів продовжує рости з кожним роком, залишаючи позаду комп’ютери, пункти прийому ставок, ігрові клуби. Отже, гемблінг-компанії будуть розвивати цей напрямок. Вони залучають гравців за допомогою різних бонусів за використання адаптованого формату. Наш рейтинг зібрав всі іноземні та Українські БК, готові запропонувати його своїм клієнтам.

Догори