vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Спортивні ставки на гроші

Беттінг — це один із самих популярних азартних напрямків. З кожним роком стати членом надійної букмекерської контори мріє все більше людей. Це можуть бути люди, які досить довго вболівають за конкретну команду, або ж просто люди, які хочуть за допомогою таких пропозицій отримувати додаткові кошти.

Досить часто в голові людей стоїть одне питання: чи дійсно букмекерські контори дозволяють та допомагають отримувати додаткові кошти від ставок на спорт. Сьогодні ми досить детально розберемо це питання та поговоримо про ставки на спорт на реальні гроші. Також розберемось в особливостях вибору надійної БК, яка пропонує не просто вигідні умови, але й буде їх чесно виконувати.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

Що таке реальні ставки на гроші на спорт?

Спортивні ставки на гроші

Ставки на гроші на спорт — це такі собі парі, котрі людина укладає з азартно-розважальним майданчиком. Як правило такі інтернет-ресурси називають букмекерські контори. Інтернет-ресурси пропонують своїм клієнтам досить великий асортимент спортивних дисциплін та змагань, котрі можна використовувати для ставок. Це можуть бути змагання з:

 • футболу;
 • баскетболу;
 • хокею;
 • тенісу;
 • волейболу;
 • американського футболу;
 • гольфу та багато інших.

Насправді асортимент пропозицій на кожному порталі приблизно однаковий. Проте деякі БК можуть розширити свої пропозиції шляхом маловідомих видів спорту, віртуального спорту або ж кіберспорту.

БК пропонують клієнтам досить велике різнобарв’я варіантів ставок. Це можуть бути якісь загальні варіанти з невеликими коефіцієнтами віддачі, але і з таким же низькими ризиками. До якого типу можна віднести ординари, ставку на переможця та подібні цим. Існують і інші пропозиції, тут беттери вже можуть робити більш професіональні прогнози, та отримувати вищі винагороди:

 • фора;
 • об’єднані ставки;
 • на конкретну кількість голів;
 • на конкретний рахунок та інші.

Тут важко не погодитись з тим, що просто вгадати подібні варіанти досить важно, точніше практично неможливо, тому й віддача за них буде значно вищою.

Ставки на спорт на реальні гроші виглядають наступним чином. Наприклад, на цьому тижні відбудеться гра між “Манчестер Юнайтед” та “Реал”. Ви робите ставку на перемогу Манчестера, і у тому випадку, якщо ця команда дійсно отримає перемогу, то беттер не просто поверне гроші, які були використані для оформлення купону, але й отримає додаткову винагороду в залежності від коефіцієнта. Якщо ж перемога буде за реалом, то беттер просто втратить свою ставку.

Так, можливо, приклад досить простий, але саме він дозволяє зрозуміти суть ставок на спорт, оскільки вони діють. Звичайно, сьогодні букмекери пропонують своїм клієнтам досить великий асортимент варіантів ставок на спорт — це можуть бути конкретні купони з однією спортивною зустріччю, або навпаки — декілька варіантів. Розмір коефіцієнту напряму залежить від варіативності ставок та важливості матчу.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Чи варто тут робити ставки на реальні гроші?

Якщо пригадати особливості роботи онлайн-казино, де гравці основну частину слотів можуть запускати зовсім безкоштовно, використовуючи так звані віртуальні кредити. Букмекерські контори таких пропозицій для своїх клієнтів не мають. Тут немає симуляторів, які б дозволяли потренуватися. Варто починати свій азартний шлях с букмекерських контор та ставок на спорт — на це питання повинна кожна людина відповідати індивідуально. Це вибір кожного, і відповідальність також. Так, на ставках на спорт можна отримувати додаткові кошти, але це не завжди так просто, як може здатися, на перший погляд.

Жодна БК не буде пропонувати своїм клієнтам отримувати винагороди просто так, адже це не вигідно для закладу. Всі букмекерські контори на початку свого професійного шляху знаходяться в мінусі. Цьому сприяє власна маржа на запропоновані коефіцієнти. Тому для реального виграшу, який буде приносити беттеру певний дохід, важливо щоб не менше 60-65% ставок були вірними.

Не менш важливу роль грає вибір надійного та перевіреного азартно-розважального майданчика. Букмекерська контора повинна робити вигідні пропозиції для своїх користувачів: достатній асортимент пропозицій в плані ставок на спорт, бонуси, вигідні платіжні системи, чесні виплати та інше. Від таких показників також залежить успіх беттера. Зі свого боку користувачі таких інтернет-ресурсів повинні розбиратися в спорті, розуміти сильні та слабкі сторони команд, правильно створювати ставки, вміти контролювати свої емоції.

Як правильно робити ставки на спорт на реальні гроші?

Азарт — досить відповідна та ризикова справа. Потрібно досить уважно віднестися до цього процесу. оскільки людина грає не на інтерес, а використовує реальні гроші. Відсутність контролю може негативно вплинути на подальше майбутнє. На сьогодні існує досить велика кількість різноманітних стратегій та технік, які допомагають досягти успіху в цьому напрямку. Але насамперед на початку своєї беттерської кар’єри достатньо буде дотримуватись наступних правил:

 1. Розберіться з технікою правильного керування власним банком. таких технік існує немало. Проте майже всі вони говорять про те, що не варто робити ставку, яка буде перевищувати 10% від загального ігрового балансу.
 2. Слід робити лише ті ставки, котрі під час математичних розрахунків приносять плюсове значення.
 3. Не слід довіряти так званим “експертам”, котрі пропонують купити “договірний матч”. Частіше за все подібні ситуації чітко простежуються, акаунти таких беттерів просто блокуються. Є інша сторона ситуації — ви можете просто натрапити на шахраїв та подарувати особисті кошти невідомо кому.
 4. Уважно обирайте букмекерську контору де буде проходити реєстрацію та робити ставки на власні кошти. Вона повинна бути в рахунку кращих БК та пропонувати чесну, прозору співпрацю.
 5. Аналізуйте свої помилки, це допоможе не повторювати їх.
 6. Слід оцінити всі популярні БК порівняти їх коефіцієнти на однакові спортивні змагання. Це допоможе обрати найкращий варіант.
 7. Обирайте ті букмекерські контори, котрі пропонують невисоку маржу.
 8. Перед тим як зробити ставку, проаналізуйте майбутній матч. Це допоможе зробити найімовірнішу ставку.
 9. Перевірте якість свого інтернету, це дозволить бути впевненим в тому, що під час оформлення купону ваша операція буде успішно завершена.
 10. Чітко розробіть стратегію для кожного парі. Не слід дотримуватись хаотичних та нічим не підкріплених рішень.

Такі прості, але досить ефективні правила допоможуть отримувати на ставках на спорт реальні винагороди та більшу частину парі залишатися в плюсі.

Який кращий додаток для ставок на спорт на реальні гроші?

Якщо ви плануєте користуватися послугами БК за допомогою мобільного додатку, тоді преш за все потрібно детально вивчити програмне забезпечення букмекерської контори. Зробити правильний вибір допоможуть наступні важливі моменти:

 1. Як виглядає дизайн та функціонал мобільного додатку, чи дозволяє він виконувати всі необхідні дії для успішного співпрацювання з БК.
 2. Просте і зрозуміле меню. Це допоможе уникнути помилкових дій.
 3. Стабільна робота програми, котра зможе забезпечити постійний доступ до асортименту послуг.

Для початку завантажте мобільний додаток, перевірте його функціонал, наскільки коректно працюють всі розділи. Ще один важливий момент — перевірте на стабільність роботи програми, щоб потім не було неприємних моментів у незручний та відповідальний час.

Якщо версія для ПК вас не влаштовує, але пропозиції, асортимент ставок на спорт, коефіцієнти та бонуси вас влаштовують, є сенс спробувати користуватися мобільною версією або додатком.

Як почати ставити реальні ставки без вкладень?

Спортивні ставки на гроші

Для успішного початку створення купонів на різноманітні спортивні змагання потрібно:

 1. Вибрати надійну та перевірену букмекерську контору.
 2. Успішно пройти процедуру реєстрації облікового запису.
 3. Внести кошти на ігровий баланс.

Демо-версій ставок БК своїм клієнтам не пропонують. Але кожен беттер має шанс створювати реальні ставки без особистих вкладень. Ви спитаєте як це працює? Насправді все досить легко. Практично всі букмекери пропонують новим користувачам цікаві заохочення. Вони були створені з метою привернути увагу потенційних користувачів, та перевести їх до категорії реальних клієнтів. Тому нерідко можна зустріти у вигляді вітального бонусу — бездепозитне заохочення.

Такі пропозиції можуть надаватись беттерам у різних випадках. Найчастіше це:

 • реєстрація на сайті БК;
 • успішне проходження процедури верифікації облікового запису;
 • підтвердження мобільного телефону тощо.

Та найцікавіше — це те, що беттеру для отримання такого бонусу не потрібно поповнювати свій ігровий рахунок. Наданий бонус використовується для ставок на спорт. Як саме використати заохочення — це індивідуальне питання, воно залежить від бонусної політики конкретного азартного майданчика. Кожна букмекерська контора разом з наданим заохоченням висуває певні правила його використання. Якщо беттером будуть виконані умови в повному обсязі, то він в майбутньому зможе отримати реальну винагороду та вивести її.

Так, не завжди вдається виконати умови відіграшу бездепозитного бонусу, проте такі заохочення все одно мають певні переваги, а саме:

 1. Беттер отримує шанс ризикнути, але його особисті фінанси ніяк не страждають.
 2. Це безкоштовний досвід, котрий може принести реальну винагороду.
 3. Це можливість на практиці розібратися з функціоналом БК, та особливостями створення ставки.

Але варто пам’ятати, букмекерські контори не надають можливість за допомогою бездепу отримувати великі винагороди. Проте навіть невеликі безкоштовні подарунки — це завжди приємно.

Прогнози і ставки :

Як вигравати на ставках на спорт на реальні гроші?

Фінансова стратегія лежить в основі професійного беттінгу. Хто користується нею, той отримує винагороди. Ставки без певної стратегії можуть приносити певні винагороди, але це будуть рідкі випадки, котрі не покриють всіх попередніх затрат.

Перш за все беттер повинен забезпечити свій особистий банк. Під цим поняттям розуміється певна сума, котра буде використовуватися для ставок. Важно пам’ятати, якого б розміру не був бак, одиночна ставка не повинна перевищувати 10% від його загального розміру. На перших етапах і цього буде занадто. Професійні беттери рекомендують на початку використовувати не більше 5%.

Тепер щодо стратегії. В якому напрямку рухатися — це справа кожної людини. Існує досить багато стратегій, але серед основних виділяють наступні:

 • фіксований прибуток;
 • флет;
 • стратегія Кроллі;
 • стратегія Мартингейла та інші.

Обираючи певну стратегію, слід розуміти, що ні один варіант не може вам гарантувати стовідсоткової ефективності. Кожна стратегія виступає лише так званим інструментом, котрий здатен підвищити шансі на винагороду.

Не варто забувати про прогнози. Вони можуть надаватися безкоштовно та за гроші. Останні — це прогнози від досвідчених фахівців, які весь свій вільний час приділяють вивченню конкретного виду спорту. На додаток, є фахівці, котрі спеціалізуються не лише на першому виду спорту, але й на конкретних чемпіонатах.

Навіть при наявності прогнозу краще не ризикувати і тримати парі лише в тих напрямках, котрі вам знайомі. Не варто довіряти прогнозам на сто відсотків. Врешті решт їх створюють такі ж живі люди, які можуть помилятися. Перед тим як створити ставку, перевірте мотивацію кожної команди. Від неї залежить жага команді до перемоги. Досить часто середньостатистичні команди при наявності великої мотивації одержують перемогу над лідерами.

Як вибрати надійну букмекерську контору?

Щоб вибір БК був вірним, та забезпечував беттерам певні гарантії, важливо ознайомитись та перевірити ряд нюансів та особливостей. Основні параметри, котрі потрібно перевірити — це:

 1. Надійність. Вивчіть рейтинги БК, ознайомтесь з умовами членських відносин, перевірте наявність ліцензії, варіанти платіжних систем, бонуси. Не варто забувати про відгуки реальних користувачів.
 2. Коефіцієнти. Якщо БК пропонує занижені коефіцієнти, то беттери втрачають чималий відсоток на кожній виграшній ставці. Перевірити коефіцієнти різних букмекерських контор можна за допомогою спеціальних сервісів.
 3. Способи та особливості фінансових транзакцій. Беттер повинен отримувати вигідні умови на поповнення ігрового балансу та на виведення винагороди. Повинні бути запропоновані зручні, надійні та швидкі платіжні системи, вигідні валюти та приємні ліміти.
 4. Акції та бонуси. Це не останній фактор, котрий впливає на вигідні ставки. Букмекерська контора повинна пропонувати вигідні бонуси, та реальні умови на відіграш.

Висновок

Ставки на спорт на реальні кошти — це завжди ризик. Але відповідальне ставлення до подібного процесу, детальне вивчення питання та відповідальний підхід до такого виду азарту дозволяє знизити показники ризику до мінімуму. Сприймати ставки на спорт як варіант веселого проведення часу, чи вбачати в парі можливість реального прибутку — справа кожної людини.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори