Ставки на спорт онлайн на кращі спортивні подіїСтавки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу. Починати робити ставки не так складно, як може здатися на перший погляд.

При використанні грамотних стратегій домогтися успіху можна вже в перший місяць. У нашій статті ми готові розповісти вам про основні види ставок і способах старту в цьому напрямку, варіантах пошуку контор з хорошими коефіцієнтами і переваги беттінге.

Кращі букмекерські контори

На Geneva.lviv.ua Ви знайдете кращу інформацію про спортивні ставки в інтернеті. Ми не тільки пропонуємо Вам відгуки про букмекерів і бонуси, а й стратегії і поради щодо …читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

Які бувають спортивні ставки?

Всі види ставок на спортивні події умовно поділяються на три основні напрямки: поодинокі, множинні і додаткові. У кожному напрямку присутні різні категорії ставок. Пропонуємо познайомитися з ними докладніше.


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 4500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 100% до 100 євро
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 100% на перший депозит
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус на перший депозит 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3000 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐


Огляд

Бонус 3500 грн
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐поодинокі парі

Ставки на спорт онлайн

Даний напрямок вважається найбільш простим і зрозумілим для новачків. З одиночних ставок слід починати навчання беттінге. Розрізняють декілька їх типів:

 • Ординар. 

Цей різновид одиночної ставки передбачає парі на результат конкретного спортивної події. Користувач може ставити на перемогу однієї з команд (або гравця – залежить від виду спорту) або нічию, якщо такий варіант результату передбачений правилами змагання.

 • Подвійний шанс. 

Тут гравцеві пропонують на вибір три можливих результату, з яких він робить ставку на два одночасно. Наприклад, «перша команда не програє». Ставка зіграє, якщо команда здобуде перемогу або буде нічия (два випадки).

Аналогічно – «друга команда не програє». Подібні ставки збільшують ймовірність виграшу, але коефіцієнти по ним завжди будуть нижчими, ніж в ординарій.

 • Тотал.

Цей варіант спортивного парі передбачає ставку на кількість набраних командою або гравцем очок (забитих голів), тобто на рахунок. Можна ставити на тотал «більше» або «менше». Він означає, що команда запрацює не більше (не менш) певної кількості очок.

При цьому кінцевий результат (перемога або програш у змаганні) не має значення. Можна робити ставку на загальний тотал – кількість очок-голів, забитих обома командами в сумі.

Наприклад, грає «Мадрид» проти «Реала». Букмекер пропонує тотал 4,5. Ви робите ставку на тотал “менше”. Якщо в грі рахунок виявиться 0: 0, 1: 0/0: 1, 2: 0/0: 2, 2: 1/1: 2 або 2: 2, ставка виграє.

 • Гандикап (або фора – в україномовних варіанті). 

Цей варіант ставок пропонується букмекерами у випадках зустрічі відвертих фаворита і аутсайдера, коли сили однієї з команд явно вища за другу. Щоб віртуально зрівняти шанси на перемогу, букмекер дає лідируючої команді мінусове кількість очок або дає аутсайдеру плюсове кількість очок перед початком змагань.

Звичайний європейський гандикап – завжди ціле число, азіатський – четвертний. Якщо Беттері робить ставку на фору, вона виявиться виграшною за умови, що за підсумками змагань різниця між очками обох команд не перевищить значення цієї самої фори.

множинні ставки

Подібні парі рекомендують укладати більш досвідченим користувачам, які добре орієнтуються в різних видах ставок. Варіантів множинних парі в БК існує декілька:

 • Експреси. 

Найбільш простий тип складної ставки, яка поєднує одночасно декілька ординарій. З’єднувати при цьому можна парі, укладені по наслідків подій з різних видів спорту.

Коефіцієнти при цьому перемножуються, що дозволяє отримати більшу винагороду. Однак пам’ятайте, що ставка зіграє тільки в тому випадку, якщо виграють всі включені в неї ордінари.

 • Антіекспресси. 

Відносно новий тип парі. Його відмінність від звичайного експреса полягає в тому, що ставка виграє за умови, що не пройде жоден результат. При цьому чим вище ймовірність проходу конкретного результату, тим нижче коефіцієнт за ставкою.

 • Лаки. 

Це своєрідна «суміш» експреса і одиночної ставки. Суть парі полягає в тому, що гравець робить ставки на результати в єдиному купоні «лаки», а букмекер самостійно розподіляє їх на експреси і ордінари. Щоб перемогти, досить, щоб зіграла хоча б одна ставка.

 • Система. 

Комбінація з декількох експресів, коефіцієнти за якими перемножуються між собою. Тут можна виграти, навіть якщо якась із ставок виявиться програшною. Подібний тип парі досить складний для розуміння новачкам. Ним користуються в основному досвідчені Беттері.

додаткові ставки

До цього напряму належать всі види парі, які не можна віднести до стандартних одиночним або множинним ставками. Величезна різноманітність додаткових ринків присутній в футболі. Тут користувачам пропонують ставити:

 • на точний рахунок в матчі;
 • переможця в першому таймі;
 • гравця, який заб’є гол;
 • кількість команд, які заб’ють (тільки одна або обидві);
 • події в певний відрізок однієї гри;
 • жовті та червоні картки.

Варіантів подібних парі існує величезна безліч. Ринки ставок відрізняються в залежності від обраного виду спорту. Варіативність доступних результатів тут прямо залежить від результативності самого змагання.

Адже в деяких іграх, наприклад, не передбачений варіант з нічиєю, в деяких – присутні овертайми і т.д. Щоб домогтися успіху в спортивних ставках, важливо розуміти специфіку обраної спортивної дисципліни, ознайомитися з її особливостями, враховувати нюанси перед розміщенням ставок.

Парі можуть також відрізнятися в залежності від того, коли ви їх укладаєте – в прематче (перед початком змагання) або «лайв» (після початку гри). В останньому випадку користувачеві необхідно постійно стежити за коефіцієнтами, які нерідко змінюються по ходу гри в залежності від поточної ситуації.

Наприклад, у футболі зоряному голкіперу дали червону картку і видалили з поля. Команда, яка до цього вважалася фаворитом, втратила свою силу. Це автоматично відіб’ється на коефіцієнтах.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Як почати робити ставки на спорт онлайн?

Для укладення парі на реальні гроші через інтернет користувачеві необхідно зареєструватися на сайті обраної ним букмекерської контори і поповнити депозит.

Експерти рекомендують відповідально підходити до вибору онлайн-майданчики для розміщення ставок – відкривати акаунти тільки в надійних, перевірених конторах з хорошим рейтингом. Зробити такий вибір допоможуть численні рейтинги БК (в тому числі ті, які розміщені на нашому порталі), огляди провайдерів.

При реєстрації багато контор надають новачкам вітальний бонус. Перш, ніж приймати його, ознайомтеся з запропонованими умовами по відіграшу. Будьте готові до того, що стартовий бонус потрібно буде «прокрутити» на ставках певну кількість разів.

Робити перші парі не слід «навмання». Якщо не впевнені, на який результат поставити, скористайтеся актуальними перевіреними прогнозами на спорт.

Прогнози і ставки :

Де робити ставки на спортивні події?

Ставки на спорт

Ми вже згадували про те, наскільки важливо вибрати для ставок перевірену онлайн-платформу. Вибирати БК слід за кількома важливими характеристиками:

 • Контора повинна працювати легально (мати ліцензію). Перевірте, чи можете ви, будучи громадянином своєї країни, реєструватися на сподобалася платформі і робити ставки (чи немає заборони для громадян вашої країни).
 • Переконайтеся, що вам зручно користуватися сайтом, і його функціоналу досить для укладення парі в прематче і режимі реального часу.
 • Перевірте рівень коефіцієнтів. Порівняйте їх з однаковим подіям з декількома іншими конторами.
 • Переконайтеся, що широти розпису по «вашим» спортивних подій досить. Немає обмежень у виборі варіантів ставок.

Наявність вигідних бонусів з прозорими умовами відіграшу – додатковий плюс до вибору БК. Важливі також такі фактори як простота поповнення рахунку і виведення коштів. Переконайтеся, що ви зможете заводити гроші зручним вам способом (за допомогою банківської карти, наприклад, або системи електронних грошових переказів) і знімати їх з рахунку при необхідності.

Чи можна ставити на спорт невеликі суми?

Невеликі суми ставити на спорт не тільки можна, а й треба. Навчіться з самого початку грамотно розподіляти фінанси. Ніколи не ставте все 100% доступного депозиту на один результат. Пам’ятайте, що поставивши банк ви ризикуєте не просто втратити всі гроші відразу, але і втратити можливість зробити інші ставки і, можливо, «відбити» програш.

Умовно розділіть гроші, які завершаться акції протесту підприємців на парі, на 4 частини. Одна ставка ніколи не повинна перевищувати суму, рівну 1/4. В ідеалі – не більше 5% від загального депозиту на ставку. Пам’ятайте, що краще укласти максимально продумане парі з великим коефіцієнтом на невелику суму, ніж навпаки.

Як знайти найвищі коефіцієнти ставок на спорт?

Кожен букмекер для розрахунку коефіцієнтів на ставки використовує власну вироблену систему. В одне конторі ви можете побачити вигідні кефи на змагання з хокею, але низькі – на футбольні матчі в порівнянні із середньоринковими показниками.

З цієї причини досвідчені гравці ніколи не розміщують ставки в одному місці. Просунуті – користуються спеціальними сервісами порівняння коефіцієнтів по різним спортивним подіям.

Показники коефіцієнтів безпосередньо залежать від букмекерської маржі – постійного заробітку БК (незалежно від кількості виграшів і програшів користувачів). В Лайв кефи завжди будуть трохи нижче, ніж в перматче. На підсумкові значення може вплинути велика кількість чинників.

Щоб ваші ставки приносили максимальний прибуток, важливо навчитися порівнювати кефи в різних конторах і розміщувати ставки «з розумом». Тобто на платформах, де по спортивної події, на яке ви укладаєте парі, пропонуються найвищі коефіцієнти. Яким чином ви будете порівнювати ці значення (вручну або за допомогою сторонніх сервісів), вирішувати тільки вам.

При виборі контори з високими коефіцієнтами пам’ятайте, що, чим вище цей показник, тим менше шансів, що ставка зіграє. Великі значення кефов припускають, що ймовірність конкретного результату мінімальна. Жодна БК не встановлюватиме «цифри», які можуть призвести до її руйнування.

Наприклад, якщо ставка полягає з коефіцієнтом «2», значить, ймовірність її виграшу становить 50%, з коефіцієнтом «4» – 25% і т.д. Тому на ставки з надмірно великими кефамі варто виділяти не більше 5% (а краще – 1%) від суми вашого депозиту.

У чому плюс ставок на спортивні події онлайн сьогодні?

Ще кілька років тому для укладення парі на спортивні змагання необхідно було вирушати в офіс до букмекерові – наземний пункт прийому ставок. Сьогодні з появою онлайн-контор ситуація помітно змінилася в кращу для гравців сторону. Онлайн-ставки на спорт забезпечують цінителям беттінге чимало переваг:

 • Ви економите час і можете битися об заклад в будь-який зручний для себе час. Це особливо зручно, оскільки величезна кількість спортивних подій у світі відбувається в іншому часовому поясі. Раніше робити ставки в лайв-режимі було практично неможливо. Так само як і коригувати ставки в разі потреби.
 • Онлайн-ставки – прекрасна можливість розміщувати їх в різних БК (а не тільки в найближчому до роботи або вдома наземного пункту). Сучасні Беттері можуть користуватися одночасно кількома майданчиками для укладення парі.
 • Грамотне розміщення спортивних ставок забезпечує хороші шанси на перемогу і дозволяє збільшувати початкові інвестиції в ігри в необмежену кількість разів.

Головне, про що слід пам’ятати користувачеві – ніколи не піддаватися емоціям, спокійно сприймати невдачі, уважно аналізувати програші, щоб не допускати помилок при здійсненні спортивних ставок в майбутньому.

висновок

Ставки на спорт – не просто азартне захоплення. Досвідчені Беттері давно використовують ставки як інструмент для отримання додаткового доходу. Знайомство зі світом онлайн-індустрії беттінге дозволить і вам розміщувати по-справжньому вигідні ставки з високою ймовірністю перемоги.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Догори