Ставки на футбол онлайн коефіцієнти

Якщо не врахувати ставки на футбол коефіцієнти, виграти не вийде. Це один з найважливіших моментів, які варто уважно вивчити, перш ніж робити свої прогнози на успіх тієї чи іншої команди по футболу. Для сучасної людини в інтернеті мільйон можливостей, які потрібно використовувати з розумом. Перш ніж робити ставки, необхідно вивчити багато інформації, лінії і умови кожної букмекерської контори.

Рейтинг букмекерських контор

Сотні тисяч українців цікавляться ставками на спорт і регулярно роблять їх в самих різних букмекерських конторах… читати далі >

Бездепозитні бонуси за реєстрацію в бк

В умовах високої конкуренції в сфері ставок букмекери змушені всіма можливими способами боротися за клієнтів… читати далі >

Ставки на спорт

Ставки на спорт – досить привабливий і ефективний інструмент для вкладення коштів, який при правильному використанні дозволить вигідно збільшити розмір початкового капіталу… читати далі >

Прогнози на спорт

Безкоштовні прогнози на спорт дійсно здатні стати для початківця Беттері справжньою «паличкою-виручалочкою»… читати далі >

⭐ Букмекер місяця


Кращі букмекери в Україні

У чому перевага ставок на футбол

Калькулятор вилок в лайве
Ставки на футбол

На сьогоднішній день в індустрії беттінга велика кількість букмекерських контор, які своїм клієнтам чимало перспектив для виграшу. При виборі контори варто звернути увагу на кількість користувачів на майданчику – якщо їх багато, значить, точно варто спробувати ставити тут. Також, важливо розуміти, коефіцієнт ставок на футбол як рахувати – від цього залежить все.

Можна виділити основні плюси від відвідування БК:

 • анонімність;
 • надійність перевірених майданчиків, відсутність ризику для програшу;
 • економія часу;
 • багато бонусів і акцій;
 • можливість зробити ставку і відразу дивитися трансляцію матчу.

Робити ставки, можна не переживаючи про те, що хтось дізнається про це – сайти гарантують надійність і захист персональних даних кожного клієнта. Щоб упевнитися в цьому, можна подивитися наявність ліцензії на офіційній сторінці. Крім того, використання букмекерських контор для ставок на футбол має й інші переваги. Перш за все, клієнт економить багато часу, роблячи все процедури в інтернеті. У сучасному світі, щоб зробити ставки на футбол онлайн коефіцієнти, вже не потрібно їхати з дому в БК.

На всіх сторінках букмекерів зручний функціонал – тут можна виконувати одночасно багато опцій: дивитися матч, моніторити лінії, вибирати ставки, перевіряти виграші і багато іншого. Клієнти отримують не просто комфортні умови, а й щедрі бонуси, наявність прогнозів від досвідчених фахівців. подібні фактори позитивно впливають на відмінний старт початківців Беттери.

Як працюють коефіцієнти

Ставки на футбол високі коефіцієнти потрібно робити обережно. По суті, коефіцієнт – це множник, який демонструє шанс на перемогу команд. Котирування вважається високою, якщо показник коефіцієнта дорівнює 1.5 або 1.6 і вище – велика ймовірність того, що виграшу не трапиться. Використовують також такі значення:

 • Х – змагання скасовано;
 • П1 – перша команда не виграє і інші.

Розберемо на прикладі. Сума ставки – 700 грн, а коефіцієнт дорівнює 2.00. Якщо гравець робить ставку правильно і його припущення вірне, БК переводить йому на рахунок 1400 грн, 700 з яких – чистий прибуток. Коефіцієнти можуть змінюватися:

 • зниження і підвищення може відбуватися до початку і по ходу змагання;
 • щоб зафіксувати розмір коефіцієнта остаточно, потрібно закрити картку і натиснути на поле «поставити».

Після виконання останньої дії змінити що-небудь вже неможливо. Змінити парі і ставку з більшим чи меншим коефіцієнтом вже не вийде. Щоб заробити на беттінг, потрібно регулярно моніторити всі ставки на футбол сьогодні коефіцієнти. Подібні знання і розуміючи приходять з досвідом, а спочатку беттерской кар’єри краще не ризикувати на сумнівних або малоймовірних ставках, краще отримувати невеликий, але стабільний дохід, і бути впевненим в завтрашньому дні.

Найвищі ставки робляться в режимі реального часу, приблизно з 75-80 хвилини матчу на кількість уже пропущених м’ячів. Коефіцієнт на те, що буде забитий ще один гол, буде збільшуватися з кожною хвилиною. Такі «високі» кефи збільшують шанс на виграш і отримання Беттери гарантованого прибутку. Але, щоб все вийшло, потрібно вибирати тільки ті команди, які активно борються до кінця матчу, а саме бій дуже динамічно.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Формула для обчислення котирувань букмекерів

чому футбол найскладніший
Ставки на футбол

Коефіцієнти розраховуються на всі події в прематче і «лайв» -режимі з використанням спеціальної формули. Вона універсальна і її застосовують всі, без винятку, букмекери: «кф. = 1 розділити на Р ». Показник «Р» у формулі – шанс на перемогу і позитивний результат. У БК України ставки на великі коефіцієнти футбол позначаються десятковим дробом – 6.25 тощо.

Якщо контора розраховує котирування на змагання двох серйозних і сильних команд, множник береться 2. 00. Шанси перемогти у обох сторін рівні, тому формула виглядає так: кф. = 1/50, що означає 50 на 50% можливість виграти. Але по факту, показник коефіцієнта буде нижче, так як обов’язково враховується маржа (комісія).

Якщо її не відняти, Бк не отримує ніякого прибутку, а це невигідно, так як всі 100% суми перейшло б гравцеві. Тому, потрібно обов’язково використовувати формулу, щоб знати коефіцієнт ставок на футбол як рахувати. Подібні знання допоможуть не просто рандомно створювати купони, а аналізувати кожну подію і пропозиція, робити вибір на користь вигідної пропозиції.

Поняття «маржа» в ставках на футбол

Без маржі робота букмекерської контори неможлива – це комісія, яка стягується з суми кожної ставки. По суті, це основна частина доходу букмекера від активності клієнтів майданчики. Рівень і фактична сума може бути різною, фіксується згідно правил БК. Для кожної події маржа різна, залежно від виду спорту і формату події.

Перш ніж розраховувати ставки на футбол коефіцієнти, потрібно уточнити розмір маржі. Можна не робити це самостійно, а просто подивитися по розписах на сторінці контори. Пояснимо, чому це такий важливий крок для гравця:

 • БК 1 (умовно) дає прогноз – «червона картка» на кф. 3. 1;
 • БК 2 на цей же показник дає кф. 3. 3;
 • загальна сума – 1 тисяча гривень.

Якщо в ході матчу арбітр показує червону картку гравцеві, відбувається наступне:

 • Беттер БК 1 отримує суму 3, 100 грн;
 • клієнт БК 2 – 3,300 грн.

Різниця невелика – всього 200 грн, але один гравець все – одно залишився в плюсі, а другий – в мінусі. Тут не зіграло роль і те, що обидва Беттери зробили вірне припущення. Щоб не ризикувати, все ставки на великі коефіцієнти футбол потрібно уважно прораховувати.

Чи змінюються коефіцієнти в «лайв» -ставку

У live-лініях коефіцієнти на перемогу команди можуть збільшитися, чого ніколи не відбувається на аутсайдера і навпаки. Якщо говорити про футбол, то це пов’язано з забитими голами, травмами гравців, погоди під час матчу та інших несподіваних чинників.

Аналітики уважно вивчають загальний стан команди і всі ці показники, оперативно реагують на будь-який фактор, що впливає на результат парі. Деякі гравці самостійно аналізують те, що відбувається перед матчем і на поле під час матчу, що збільшує ймовірність «зловити» вигідні ставки на футбол онлайн коефіцієнти і котирування.

Більш  детальна  інформація  про  бонуси :

Які є способи для розрахунку коефіцієнтів

У штаті співробітників кожної БК є відділи аналітики, які займаються підрахунками і збором інформації по кожному майбутнього матчу. Вони визначають коефіцієнта, шанси на перемогу та інше. Завдяки грамотно виставленим коефіцієнтам, компанії триматися на плаву, стабільно отримуючи прибуток. Всього існує 2 способи розрахувати показники:

 • аналітичний;
 • евристичний.

Перший варіант надає результати після збору і вивчення статистичних даних. Це улюблений варіант для професійних, досвідчених Беттери, які вже не один рік займаються ставками. Другий спосіб – евристичний, який передбачає вивчення і моніторинг думки професіоналів-логіків, аналітиків, опитаних Беттери, прогнозистів. Іноді буває складно спрогнозувати ставки на футбол високі коефіцієнти, тому іноді доцільно прислухатися до думки фахівців. Особливо коли ви початківець гравець, і особливо ще не розбираєтеся у всіх тонкощах і нюансах.

Чи можлива коригування коефіцієнтів на вже випущеної лінії

Зміна коефіцієнтів в БК може відбуватися з різних причин. Наприклад, після порівняння всіх показників у різних контор, для збільшення конкурентоспроможності. Обов’язково звертається увага на показники результату змагань у інших букмекерів. Щоб не довелося потім створювати «вилки», дані коригують. «Вилки» – це можливість поставити на результат 1 ринку з перемогою, яка гарантована.

Інформація на БК постійно оновлюється, щоб було простіше реагувати на зміни і впливати на результат. Існує також таке поняття, як «прогрузити» – це зміна коефіцієнтів при величезній кількості ставок. Актуальні ставки на футбол сьогодні коефіцієнти потрібно обов’язково переглядати на сайті, адже дані можуть швидко змінюватися.

У чому відмінність коефіцієнтів в різних БК

На різних букмекерських майданчиках основні показники ставок можуть змінюватися, навіть якщо подія одне і те ж. Це особливості роботи букмекерських контор, їх правил і умов членства, позиціонування себе в напрямку беттінга. Основний фактор – маржа БК, комісія, від якої залежить безпосередньо прибуток закладу. Деякі букмекери її роблять спеціально дуже високою, щоб ризик програти був мінімальним, а хтось дає шанс виграти Беттери, підвищуючи привабливість свого майданчика.

Розширення бази клієнтів завжди вигідніше – підвищувати коефіцієнти і маржу можна поступово, нічого не втрачаючи при цьому. А чим більше клієнтів, тим більше активності і ставок на майданчику. Рекомендується уважно робити ставки на падаючі коефіцієнти футбол, після вивчення контори і всіх «підводних каменів». Це дозволить успішно створювати купони, і вкладати власні кошти, чітко розуміючи, що за підсумком ви зможете отримати набагато більше, а значить заробити на улюбленому виді спорту.

Огляди  кращих  Букмекерів контори Онлайн :

Ставки на футбол онлайн коефіцієнти
Догори