iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

Ставки на лотереї в букмекерських конторах

Більшість букмекерів дають лінію не тільки на спортивні змагання, а й на різні змагальні заходи, в тому числі ТВ-шоу. З появою нових ігрових платформ виграти в лотерею в БК тепер можна навіть без покупки квитка. Правда, в разі успіху прибуток виявиться значно нижче, ніж в популярному лото.

Ставки на лотереї в букмекерських конторах

різновиди лотерей

Під одним і тим же назвою «лотерея» букмекери пропонують різні продукти зі схожими особливостями, але мають певні відмінності.

Lotto

Букмекерські контори виступають посередниками між гравцями і великими лотерейними організаторами: «Гослото», Euro Jackpot і аналогічними.

У цій грі клієнту БК необхідно вибрати шість-сім чисел із зазначеного діапазону. Потім дочекатися підсумків. За кілька вірно передбачених номерів беттор отримує виграш: чим більше вгадав, тим більша сума. Найщасливіших чекає багатомільйонний джекпот.

Лотерейні розіграші показують по телевізору, підсумки публікуються на офіційних сайтах організаторів, так що в чесності результатів сумніватися не доводиться.

Live Lotto

Лайв-лото з механіки майже не відрізняється від класичного: необхідно вибрати кілька чисел і сподіватися на випадання відповідних куль. При цьому беттору не потрібно чекати вказаної дати. Розіграші йдуть безперервно. За одну годину можна купити більше десяти квитків.

У Live Lotto весь процес відбувається наживо і користувачі букмекерської контори спостерігають за тим, що відбувається через трансляцію. Організатором цього різновиду лото також виступає стороння компанія, а букмекери тільки надають беттінговую платформу і не можуть вплинути на результати.

щоденна лотерея

Деякі букмекери проводять власні лотерейні розіграші. Для участі також купується квиток, в означений час БК оголошує переможців і розподіляє призовий фонд.

На відміну від звичайного лото і його лайв-версії, букмекерські розіграші у багатьох бетторов не викликають довіри, тому що в ній контора не посередник, а сама визначає результат – це нагадує казино.

Національна спортивна лотерея (ПСП)

Після того як легальним букмекерам заборонили приймати парі на неспортивні заходи, БК Ліга Ставок запустила новий продукт під назвою «Національна спортивна лотерея».

У ПСП приймаються парі на комп’ютерну симуляцію спортивних змагань, результат яких визначає генератор випадкових чисел. За змістом ПСП слабо відповідає назві – це скоріше звичайні ставки на віртуальний спорт. Тут немає куль і інших лотерейних атрибутів. Це не заважає бетторам використовувати ті ж стратегії, що і в ставках на лото.

лотерейний беттинг

Окремою категорією йде лото, де не потрібно брати участь в самих розіграшах, зате можна битися об заклад на їх результати.

Далі будуть описані особливості, властиві для цього різновиду беттінга.

види ставок

Ставки на лотереї в букмекерських конторах по механіці не відрізняються від спортивних: треба вибрати результат і натиснути на коефіцієнт.

Букмекери дають приблизно однакову лінію, яка включає стандартний набір парі:

  • Найбільший / найменший – ставка на конкретний номер або максимальну / мінімальну величину обраного діапазону протягом розіграшу.
  • Кратність – випаде чи ні куля кратний якомусь числу, найчастіше 5 або 10.
  • Сусідні номера – чи з’являться сусідні числа одне за іншим.
  • Інтервали – випаде чи ні куля з обраного інтервалу, наприклад, від 10 до 18, або від 22 до 30.
  • Парність. Це ціла група приблизно однакових парі: «парність тотала», «будь номерів буде більше: парних або непарних», «парність найменшого / найбільшого випав кулі» або «перший / останній шар парний / непарний».

Чи можна виграти в ставках на лотереї

Випадання куль – 100% випадкова подія. З плюсів: букмекери не можуть вплинути на результати, тому сумніватися в чесності розіграшів не доводиться. З мінусів: немає жодних чинників для побудови прогнозу. Тому такі ігри не краща рулетки.

Деякі беттори намагаються передбачити випадання цифр, спираючись на статистику, але в такому підході є велика проблема. Поява номера не залежить від минулих результатів, тому будь-яка закономірність надумана: можуть випасти навіть найнеймовірніші серії і комбінації цифр.

Також в коефіцієнт кожного парі закладена маржа, а значить математичне перевага на боці БК. Але завжди присутній фактор удачі, при певних обставинах гравець може багаторазово збільшити банк.

стратегія ставок

Багато азартні беттори використовують популярні стратегії ставок на лотереї в букмекерських конторах, в основному це гра по Мартінгейлу, яку ще називають наздожене.

Сенс цієї тактики простий: після кожної поразки ставити в кілька разів більше, щоб відшкодувати втрати. Якщо виграв, починати з мінімальної суми.

Розглянемо, як це працює на прикладі наздоганяння ставки «Випадуть сусідні номери: Так».

Середній коефіцієнт на цей вид парі 2.05.

Щоб ставка зіграла, повинні випасти кулі з сусідніми числами, наприклад, 12 і 13.

Як це виглядає на практиці:

  1. На перший розіграш поставлено 100 грн, але в результаті ураження.
  2. На наступний розміщено вже 300, але підсумок знову негативний.
  3. Поставлено 900, парі зіграло.

Призові склали 900 х 2.05 = 1845 грн і, якщо відняти вкладені гроші, підсумкова прибуток вийде 545 грн. У наступному розіграші можна знову починати ставити зі 100 грн.

Зазвичай наздоганяння починають робити під час тривалих серій. Наприклад, якщо вісім разів поспіль не випадало сусідні числа або десять останніх номерів не потрапили в інтервал від 22 до 30, парі може бути будь-яким.

Існує багато стратегій, але сенс скрізь однаковий – ставити проти закономірностей випадає куль з поетапним збільшенням розміщуються сум.

Судячи з відгуків гравців, на наздоганяннях та інших стратегіях можна швидко збільшити банк в кілька разів, але постійно перемагати не виходить. Одного разу серія поразок сильно затягується і зливає значну частину банку.

Прогнози і ставки :

Ставки на лотереї в букмекерських конторах
Догори