vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація
Спортивні ставки на гроші

Нескучний беттинг №2: Три простих підходу до банк-менеджменту

Усім привіт! Я допоможу вам зробити перші кроки у світі онлайн-ставок на Genevabet. Я довгий час працював менеджером букмекерських клубів найбільших компаній і знаю, наскільки організована зміна букмекерського бізнесу. Як штатний аналітик Geneva.lviv.ua, я допомагаю користувачам нашого сайту зрозуміти різноманітність букмекерів, правила гри, спеціальні пропозиції та правову систему букмекерів. Сьогодні я розповім, як важливо дотримуватися правила при розподілі банку в беттінг.

Що таке банк і банк-менеджмент?

Як би банально це не звучало, але деякі азбучні істини нелегко даються новачкам в ставках на спорт. Банк – це сума, яку ви виділяєте для ставок в букмекерській конторі. Як правило, банком стає сума, яку клієнт тримає на рахунку постійно, але гіпотетично банк може бути і сумою, що виділяється для гри на ставках за період – тиждень, місяць, рік. Таким чином, банк-менеджмент – це частина ігрової стратегії, яка включає в себе фінансові аспекти діяльності гравця.

Розглянемо примітивний банк-менеджмент на простому прикладі. Ви вирішили, що можете заробити на матчах-відповідях 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Для цього, ви поклали на рахунок в букмекерській компанії 3000 грн. Вирішивши ризикнути, виділили для гри по 1000 грн на кожен матч ігрового дня.

Поставивши на нічию в матчі «Ліверпуль» – «Реал», ви зловили крутий коефіцієнт в 4,1 і отримали 3100 грн чистого прибутку. А ось на матчі «Боруссія» – «Сіті» ледь не прогоріли, взявши ставку на індивідуальний тотал німців більше 1 голи за 1,85. У підсумку лише повернення. До кінця ігрового дня у вас на рахунку стало 5100 грн (+ 70% до банку). Ви зафіксували прибуток, вивівши 2100 грн і продовжили грати на 3000 грн.

Це і є простий приклад проявів розумного банк-менеджменту. Тут ми не беремо інші аспекти стратегії – величину коефіцієнта і оцінку ймовірності настання події, а також навмисно спрощуємо схему, взявши занадто великий відсоток від банку для ставки на спорт. Але все суми потрібні нам лише для ілюстрації.

Статті  про  букмекерських конторах  від  нашої  редакції :

Прості правила розподілу ігрового банку

Правило перше : не грайтеся на останні гроші. Звучить очевидно, але в гонитві за швидким заробітком багато хто забуває, що ставки значно відрізняються від ринкових інвестиційних моделей. Так, вони можуть принести короткостроковий прибуток, однак без солідного фінансового запасу робити ставки безглуздо.

Як правило, букмекер сильніше, хитріший і досвідченіше. Швидких способів заробити на ставках немає, і професійні гравці – такі ж роботяги, як і багато інших. Для стабільного заробітку на результатах і коефіцієнтах вони проводять за аналізом по кілька годин на день.

Правило друге : ставте стільки, скільки вам не шкода програти. Ще один банальний рада, але я ставлюся до грошей, які виділяються на ставки, дуже просто. Коли я роблю депозит на рахунок в букмекерській компанії, я викреслюю всю суму депозиту зі свого бюджету. Іншими словами, зробивши деп, я вже програв. Мені не шкода розлучитися з цією сумою, і моя єдина мета полягає в тому, щоб отримати задоволення від процесу гри. Якщо я при цьому виграю, то буду щасливий, а гроші пущу на щось, що не можу дозволити собі з зарплати. Якщо ж програю, то перейду на безліч інших турбот і не буду про це думати.

Це як купити квиток в кіно – до початку фільму я не знаю, чи сподобається він мені чи ні, а в разі ставки – чи зробить вона перегляд матчу більш приємним і цікавим. Але життя після походу на поганий фільм продовжує йти своєю чергою, і похід в кіно не призводить до якихось фінансових труднощів.

Правило третє : при регулярній грі ставте флет. Якщо ви плануєте грати довгостроково, виділіть певний банк і грайте флет – стабільним відсотком від початкового банку. Найбільш зважений варіант – виділяти по 3-5% від банку на одну ставку. Грати флет правильно, тому що навіть при середній прохідності обраних вами варіантів ставок ви мінімізуєте шанси програти всі гроші.

На завершення хочу сказати, що до ставок не можна ставитися як до заробітку, але і не використовувати при цьому фінансовий менеджмент неприпустимо. При регулярній грі на ставках можна або не програвати багато, або бути в плюсі виключно з грамотним розподілом своїх ресурсів. Тому вивчіть базові стратегії для ставок на спорт в у відповідному розділі нашої «Школи беттінга».

Прогнози і ставки:

Догори