vbet 🎁 3000 грн ⭐ 9/10
Реєстрація

Огляд БК 1xStavka

⭐⭐⭐⭐⭐

1xStavka офіційний сайт приймає користувачів з 2010 року. Метою створення було залучення аудиторії до міжнародної платформи 1xBet. Співпраця тривала шість років. Тепер це самостійний проект, який працює за російською ліцензією. Складається у першій СРО. Має широку наземну мережу, українцям доступна лише онлайн версія рідною мовою.

Букмекер співпрацює з Першим ЦУПІВ, у якому мають бути ідентифіковані закордонні громадяни для допуску до основних функцій порталу. Оптимальний спосіб для мешканців України – відеоконференція зі Скайпу.

Компанія неодноразово була відзначена в Росії нагорода за найкращий майданчик, бренд. Спонсорує московський ФК “Динамо”, учасника ліги пляжного футболу – “Кристал”, підтримує російські Федерації пляжного футболу, поло, комп’ютерного спорту.

Оформлення, функціонал платформи 1xStavka, правила гри

На момент запуску майданчик оформлявся відповідно до загальних тенденцій ресурсу-партнера. Колірне оформлення досі нагадує про співпрацю, а також розміщення інформативних блоків на головній сторінці. Мовна панель пропонує десять версій. Смуга основного меню знаходиться вгорі, містить розділи за прогнозами, бонусами, партнерами, статистикою.

Є додаткові заклади на погоду, мультилайв. Полегшить вибір позиції конструктор прогнозів, результати завершених зустрічей, анонси топових заходів. Авторизація/реєстрація/програми/налаштування знаходяться в кутку.

У центрі розташовуються актуальні матчі, поруч купон. Перелік спортивних категорій зліва. Меню винятково беттингове, без казино, тоталізатора, лотерей. Внизу контактна інформація БК, правила, ліцензія.

1хСтавка: лайв, прематч лінії, типи парі

Асортимент включає близько сорока стандартних/екзотичних видів спорту. Є кіберспорт. У лінійці зібрано топові чемпіонати, великі турніри, незначні змагання. Особлива увага приділяється футболу – на найпопулярніші матчі пропонується від 600 ринків. Більшість посідає відомості по ККД гравців/команд – голи, офсайди, кутові, порушення, картки, удари у площину воріт, ін.

У 1хСтавка що таке тотал, знають усі клієнти. Такі види суперечок практикують частіше за інших, вони викликають найбільший інтерес беттерів. «Жива» смуга розписана ще ширше. У списку нетбол, настільний теніс, кіберспорт, багато іншого. Протистояння нижчих ліг внутрішніх чемпіонатів містять кілька десятків варіацій.

1xStavka: відгуки про ліміти, маржу, котирування

Маржа в прематчеві коефіцієнти основних передбачень закладається лише на рівні 1-2%, додаткових – у кілька разів більше покриття ризиків. Можна самостійно підрахувати дохід підприємства у кожному разі, використовуючи стандартну формулу. Зростання множників виглядає так:

 • футбольні протистояння у п’яти основних внутрішніх чемпіонатах оцінюються приблизно у 2,7%, інші прем’єр-ліги – до 3,5%;
 • хокейні зустрічі варіюються у діапазоні 4,0-7,0%;
 • баскетбольні поєдинки стартують від 5,0 верхній поріг 8,0%;
 • тенісні наслідки не вище 5,0%!

Змагання високого рангу в 1xStavka супроводжуються середніми котируваннями, високою маржинальністю. У лайві множники середні, дохід компанії закладається на рівні 5,0-7,0%.

Ліміти ординарів, експресів, систем кожного матчу варіюються, стартують від 5 гривень. Найбільший можливий виграш – 1,5 млн. гривень. Українцям, які проходять ідентифікацію відеозв’язку з додатком фотографій паспорта, слід знати, що максимальний переказ у будь-який бік – 20 тис. гривень за одну транзакцію, 60 тисяч на місяць.

1xСтавка: верифікація, реєстрація, депозити

Процедура реєстрації є обов’язковою для всіх клієнтів. Після натискання на однойменну кнопку відкриється анкета. Необхідно вказати:

 • особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, дату народження;
 • повна адреса проживання;
 • громадянство;
 • серію, номер паспорта;
 • діюча електронна адреса, номер телефону;
 • Створити пароль;
 • погодитись з правилами клубу!

Тепер гравців чекає 1xСтавка верифікація. У процесі скайп-конференції буде надано персональний ID номер, відкритий депозит, будуть доступні всі опції ресурсу. Ігнорувати, проходити оформлення профілю пришвидшеним способом не вдасться. За наявності облікового запису в ЦУПІВ достатньо заповнити реєстраційну форму, повідомити про існуючий обліковий запис. Маніпуляції з фінансами доступні лише для верифікованих користувачів.

Авторизація здійснюється вказаного в анкеті пароля, номера телефону. У разі втрати необхідно звернутися до служби підтримки, повідомити про проблему відкривати новий обліковий запис забороняється.

В особистому кабінеті містяться відомості про баланс, способи транзакцій, історія суперечок, повідомлення про свіжі акції, спецпропозиції. Є останній заповнений купон для перевірки інформації.

Є всі потрібні платіжні системи, банківські картки, веб-гаманці, мобільні перекази. Наголос зроблено на російські послуги. Відсутні комісії. Тривалість транзакцій, ліміти залежить від операторів. Слід враховувати проходження всіх операцій через базу ЦУПІВ.

1xStavka: правила нарахування бонусів

Клуб пропонує подвоєння першого поповнення на суму до 5 тис. гривень (16 тис. рублів). Отримати його можна активуючи обліковий запис, пройшовши верифікацію, поповнивши рахунок мінімум на 30 гривень. Повторно запитати на подвоєння не можна.

Є страхування купонів із лімітом 3 тис. гривень. Щотижня на баланс надходить десята частина програної за звітний період суми. Привітальний бонус може бути кешбеком на купони з множниками від 1,5. Умови аналогічні минулому реченню.

Промокоди допоможуть удвічі збільшити розмір заохочення. На 1xStavka результати застосування кодів кажуть, це вигідна пропозиція компанії. Знайти комбінацію можна на партнерських майданчиках, сервісах спорту, капперських майданчиках. Обзавестися кабінетом можна без промокоду.

Усі подарунки мають вейджер, вивчити його потрібно перед отриманням. Якщо вимоги не відповідають, можна відмовитися. Більшість вейджерів можна здійснити. Періодично проводяться розіграші призів, акції з значним фондом.

1хСтавка: що таке тотал у мобільному додатку

Послуги БК доступні користувачам гаджетів з операційними системами Android, iOS. Установка триває кілька хвилин. Обидві утиліти є на офіційному майданчику, у профільних магазинах. Завантажувати програми із невідомих сайтів не рекомендується.

Відкривати обліковий запис повторно не потрібно, достатньо авторизуватися. Функціонал збережений, можна вносити у купон всі позиції, представлені на основному ресурсі: результати, тотали, фори. Є можливість виконувати фінансові операції, зберігається історія фінансових процесів.

Є мобільна версія. Достатньо зайти на сторінку клубу з гаджетом, відбудеться автоматична переадресація. Інтерфейс адаптується до параметрів екрана. Працює на високій швидкості.

1xStavka: результати оцінки його надійності

Легальність БК, співпраця з ЦУПІС робить її абсолютно надійною. Клієнтам не потрібно довго чекати на виведення коштів, повторно надавати документи, відповідати на запитання, чекати на перевірки особи. Блокувань сторінки немає, дзеркала використовуються в окремих випадках – через технічні збої. Менеджери надсилають зареєстрованим користувачам актуальне посилання електронною поштою.

Служба підтримки доступна за номером телефону, веб-адресою. Швидкість реагування є високою. Онлайн-чату немає.

1xStavka: рейтинг букмекерів, фактори оцінки

1xStavka рейтинг букмекерів сприймає як спосіб визнати її заслуги у беттінгу. Контора отримувала нагороди своєї діяльності. На російському ринку показники наближаються до найвищого балу, в Україні займає нижче місце через відсутність гривневого гаманця, необхідність проходження ідентифікації в ЦУПІС. Інші пункти залишаються незмінними:

 • надійність, відмінна репутація;
 • зручні утиліти, швидка інсталяція, збережений функціонал;
 • високі коефіцієнти; середня маржинальність;
 • потрібні варіанти фінансових транзакцій;
 • гарна робота служби підтримки;
 • здійсненні вейджери!

Перераховані критерії/плюси закладу одержують високі оцінки експертів. До плюсів відносяться різноманітність позицій, подій у 1хСтавка лайв/прематчі, мовна панель, вирішені суперечки від 5 гривень, швидкі нарахування після виграшу. Мінуси для українців уже зазначалися вище, ще один – часті обмеження на доступ до профілів.

Питання\відповіді

Де можна побачити на 1xStavka результати матчів?

У 1xStavka офіційний сайт грамотно поділений на зони. Усі підсумки заходів перебувають у однойменному підрозділі. Знайти його можна у верхньому меню.

Наскільки різноманітна в 1хСтавка лайв лінія?

Як говорить про 1xStavka рейтинг букмекерів, у клубі одна з найкращих «живих» смуг. Представлені зустрічі з усіх видів у каталозі, незалежно від затребуваності. Кількість позицій щодо кожного протистояння від 40 і вище.

Чи є у 1xStavka правила, за які можуть заблокувати обліковий запис?

Про 1xStavka відгуки кажуть, що приводом для блокування є мультиаккаунтинг, нечесна гра, використання заборонених стратегій (вилок). Компанія дотримується відповідальної гри, бореться із лудоманами.

Прогнози і ставки :

Догори