iconfavbet 🎁 4500 грн ⭐ 10/10
Реєстрація

1ХБЕТ: мобільна версія

100% -Й БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ ДО 3000 UAH!
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐📱 Тип додаткаДе завантажити
🤑 андроїдОфіційний сайт БК
🍏 айфонОфіційний магазин додатків
❌ старі телефониНе підтримується

Що собою являє мобільна версія сайту 1хбет. Чим додатки для смартфонів відрізняються про повноцінну і мобільної версії сайту.

  1. 1xbet mobile – огляд функціоналу мобільної версії
  2. 1хбет мобільна версія завантажити для смартфонів

Для того, щоб гравцям було зручно робити ставки з телефонів і планшетів, букмекерські компанії розробляють мобільні версії офіційних сайтів. Найчастіше, вони мають свої особливості. У цій статті ми подивимося, що собою являє 1xbet mobile – версія для смартфонів від великої букмекерської компанії, що працює в Україні.

⭐ Букмекер місяцяКращі букмекери в Україні

1xbet mobile – огляд функціоналу мобільної версії

Мобільний додаток 1xbet
1xbet mobile

1xbet мобільна версія – це офіційний сайт БК, адаптований під екрани смартфонів. З точки зору функціоналу, вона володіє точно таким же можливостями. Гравці можуть робити ставки на спорт, поповнювати рахунок і знімати гроші, грати в казино та інші азартні ігри. 

Якщо говорити про спортивні ставки, то 1xbet mobile надає гравцям ідентичні умови: коефіцієнти, максимуми, глибина розпису, інформація про спортивні події. Клієнти, що використовують смартфон для оформлення ставок, отримують все ті ж бонуси, що і гравці, що роблять ставки за допомогою комп’ютера. Якщо беттор створив обліковий запис за допомогою 1xbet mobile, то отримає вітальний бонус у вигляді 100% на суму першого депозиту.

1xbet мобільна версія доступна з того ж самого адресою, що і офіційний сайт в Україні. Система автоматично перекидає гравця на інтерфейс адаптований під смартфони. Це стосується і до всіх працюючих дзеркалам. Зайшовши на альтернативну адресу з мобільного пристрою гравець потрапить на адаптовану версію.

1хбет мобільна версія завантажити для смартфонів

Версія для телефонів зручна, але вона не позбавлена своїх недоліків. На сторінках сайту розміщено багато інформації, тому при оновленні сторінок завантаження, особливо на слабких пристроях, може сильно затягнутися. Для зручності гравців букмекер розробив мобільний додаток для айфона і андроїд. 

Викачувана програма володіє тим же функціоналом, але при цьому інтерфейс не перевантажений. Внаслідок чого сторінки завантажуються швидше, а робити ставки на спорт стає дійсно комфортно.

1xbet мобільна версія завантажити для телефонів – інструкція по установці:

  • Для власників iOS мобільну версію можна скачати в офіційному магазині додатків. Якщо за запитом 1xbet не виникає програма, потрібно перевірити налаштування Apple ID. У пункті «Країна / Регіон» вкажіть Кіпр або Нідерланди.
  • Власникам андроїд встановлювати додаток потрібно вручну. На офіційному сайті перейдіть в розділ «додатки для смартфонів». Скачайте інсталяційний файл формату apk. В налаштуваннях телефону в розділі «Безпека» дозвольте встановлювати додатки з невідомих джерел. Після цього потрібно запустити завантажений файл.

Як і для мобільної версії, для входу в особистий кабінет через програму, використовуйте комбінацію логін / пароль від повної версії сайту.

1ХБЕТ: мобільна версія
Догори